مالیات کارگاه ‌های تولیدی

مالیات کارگاه ‌های تولیدی

اعتبار مالیاتی کارگاه‌های تولیدی برای تولیدات داخلی با سطوح واجد شرایط مختلف است. برای دریافت این اعتبارات، یک شرکت تولیدی واجد شرایط باید معیارهای زیر را داشته باشد:

 1. باید یک شرکت مشمول مالیات تحت کنترل باشد
 2. باید یک اصول دائمی داشته باشد
 3. فعالیت‌های آن در درجه اول باید در زمینه تولید باشد
 4. اگر اعتبار مالیاتی خدمات تولید برای آن تولید مطالبه شود، اعتبار مالیاتی قابل مطالبه نیست.
 5. این اعتبارات به طور کامل قابل استرداد هستند اما ابتدا باید در مقابل کل مالیات‌های قابل پرداخت اعمال شوند.
 6. این اعتبارات برای مخارج نیروی کار اعمال می‌شوند. شرکت خدمات حسابداری رایان محاسبان می‌تواند شما را در حوزه مالیات کمک کند.
 7. نکات موثر در رابطه با مالیات کارگاه ‌های تولیدی

در بررسی مالیات کارگاه ‌های تولیدی باید بدانید که یک شرکت تولیدی واجد شرایط می‌تواند این اعتبارات مختلف را مطالبه کند:

اعتبار مالیاتی پایه (35%)

اعتبار مالیاتی منطقه ای (12.5٪)

توجه داشته باشید

اگر واجد شرایط نیستید و اعتبار مالیاتی اولیه را مطالبه نمی‌کنید، نمی‌توانید تولیدات خود را مطالبه کنید.

 • اعتبار مالیاتی پایه

این اعتبار معادل 35 درصد از هزینه نیروی کار واجد شرایط برای تولید است.

همانطور که تجارت جهانی بیشتر به یکدیگر وابسته می‌شود، کشورها به طور فزاینده ای از نرخ مالیات شرکت‌ها به عنوان راهی برای جذب تجارت بین المللی و حمایت از فعالیت‌های اقتصادی داخلی استفاده می‌کنند. مالیات شرکت‌ها برای ایجاد درآمد مالیاتی و ایجاد انگیزه در صنایع خاص طراحی شده است. آنها در سراسر جهان در دهه‌های اخیر سقوط کرده‌اند، زیرا کشورهای بیشتری برای ایجاد یک محیط مالیاتی مطلوب رقابت می‌کنند.

 • نحوه مالیات بر مشاغل کوچک

در بررسی مالیات کارگاه ‌های تولیدی باید بدانید که نرخ‌ های مالیات شرکت‌ها در سراسر جهان متفاوت است و منعکس کننده نیازهای اقتصادی منحصر به فرد هر کشور است. برای مثال، کشورهای غنی از منابع طبیعی، اغلب بخش عمده‌ای از درآمد مالیاتی خود را از مالیات‌های بالای شرکت‌ها به دست می‌آورند و به صنایع دیگر اجازه می‌دهند در محیطی نسبتاً کم مالیات فعالیت کنند. بسیاری از کشورهای جزیره‌ای که منابع طبیعی یا صنایع تولیدی کمی دارند، اساساً مالیات شرکت‌های بین‌المللی را به کلی حذف کرده‌اند و سرمایه‌گذاری خارجی را به عنوان موارد مالیاتی مؤثر جذب کرده‌اند. برای تعیین اینکه چگونه کسب و کارهای کوچک در سراسر جهان مالیات می‌گیرند، نرخ‌های مالیات شرکتی و الزامات ویژه مالیات شرکتی را برای شرکت‌های کوچک در 200 کشور بررسی کردیم.

 • یافته‌ های کلیدی

نرخ‌های مالیات در خاورمیانه و اروپا پایین‌ترین میزان است – به ترتیب 17.9 درصد و 16.2 درصد. تعداد انگشت شماری از کشورهای کوچک خود را به عنوان شرکت مالیاتی با نرخ مالیات شرکتی صفر معرفی کرده‌اند. شرکت خدمات مالیاتی به شما در حوزه صورت‌های مالی کمک فراوانی خواهد کرد.

کسب و کارهای کوچک چگونه مالیات می‌گیرند

کشورها آزادند تا نرخ‌های مالیات شرکت‌ها را به میزانی که دوست دارند بالا یا پایین تعیین کنند، که می‌تواند باعث ایجاد اختلاف بین کشورها و رقابت شدید برای سرمایه‌گذاری خارجی شود. ترکیب حاصل از نرخ‌های مالیات شرکت‌ها می‌تواند به معنای تفاوت ده‌ها هزار دلاری مالیات برای یک شرکت کوچک باشد و برای هر کسی که کنجکاو در مورد تجارت یا سیاست بین‌المللی است، جالب است. به عنوان مثال، اروپای شرقی دارای برخی از پایین‌ترین نرخ‌های مالیات در جهان است. اروپا برخی از رقابتی‌ترین نرخ‌های مالیات کسب و کار را در جهان دارد، اما قوانین مالیاتی از کشوری به کشور دیگر متفاوت است.

در بررسی مالیات کارگاه ‌های تولیدی باید بدانید که نرخ مالیات شرکت‌ها به طور کلی در اروپای غربی بالاتر است. در همین حال، اروپای شرقی دارای پایین‌ترین نرخ مالیات در جهان است. شهر واتیکان و موناکو هیچ مالیات شرکتی از شرکت‌های داخلی دریافت نمی‌کنند، اما بالاترین نرخ مالیات شرکتی در قاره مالت است، جایی که شرکت‌ها با نرخ مالیات شرکتی 35.0 درصدی مواجه هستند.

در حالی که ایالات متحده یک سیستم مالیاتی شرکتی پیچیده و اغلب خواستار دارد، این کشور توسط موارد مالیاتی موثر احاطه شده است. به طور متوسط، نرخ مالیات شرکتی برای کشورهای آمریکای شمالی 25.1 درصد است که تقریباً مطابق با میانگین جهانی است. در حالی که ایالات متحده میزبان ایالت‌های با مالیات بالا مانند نیوجرسی، پنسیلوانیا و مینه سوتا است، مالیات شرکت‌های آمریکایی به طور متوسط از اکثر کشورهای آمریکای شمالی کمتر است

 • خاورمیانه و آسیای مرکزی کمترین نرخ مالیات شرکتی را در جهان دارند

خاورمیانه از نظر منابع طبیعی غنی است و درآمد قابل توجهی از عملیات نفت و گاز را ایجاد می‌کند. بسیاری از دولت‌های منطقه بخش عمده‌ای از درآمد خود را از شرکت‌های ملی نفت و گاز تولید می‌کنند و در نتیجه، نرخ‌های مالیاتی پایین را به شرکت‌های غیر استخراجی ارائه می‌کنند. اما در حالی که خاورمیانه و آسیای مرکزی کمترین میانگین نرخ مالیات شرکتی را در جهان دارند، اما تنوع زیادی در منطقه وجود دارد.

همه چیز در رابطه با مالیات کارگاه ‌های تولیدی

در بررسی مالیات کارگاه ‌های تولیدی باید بدانید که از 26 میلیون کسب‌ و کار در سال 2014، 95 درصد آن‌ها شرکت‌های انتقالی بودند، در حالی که تنها 5 درصد آن‌ها شرکت‌های C بودند. شرکت‌های C، که شامل بیشتر کسب‌وکارهای سهامی عام می‌شوند، در سطح شرکت مالیات می‌پردازند. در نتیجه، درآمد شرکت های C به طور بالقوه دو بار مشمول مالیات می شود: یک بار در سطح شرکت (با نرخ بالای مالیات 35 درصد) و دوباره زمانی که سود از طریق سود سهام یا سود سرمایه بین سهامداران توزیع می شود.سازماندهی به عنوان یک شرکت C به مالک محدود می‌دهد (یعنی دارایی‌های شخصی مالک در برابر ضررهای تجاری محافظت می‌شود) و تامین مالی پیچیده مانند فروش سهام به مردم را تسهیل می‌کند.

شرکت‌های انفرادی رایج‌ ترین نوع کسب و کار هستند و 41 درصد از کل مشاغل را تشکیل می‌دهند. این شرکت‌ها توسط یک مالیات دهنده در طیف گسترده‌ای از مشاغل، اداره می‌شوند. از آنجایی که شرکت‌های انحصاری از حمایت‌های قانونی کمتری نسبت به مشاغل ثبت شده برخوردارند و متعلق به یک مالیات دهنده واحد هستند، لذا نسبتا کوچک هستند. درآمد خالص صاحبان انفرادی مشمول مالیات بر درآمد فردی و همچنین مالیات حقوق و دستمزد تحت قانون مشارکت‌های خوداشتغالی  (SECA) است.

در بررسی مالیات کارگاه ‌های تولیدی باید بدانید که شرکت‌های تضامنی اظهارنامه مالیاتی در سطح نهاد ارائه می‌کنند، اما درآمد مشارکت به نسبت‌هایی که در قرارداد مشارکت آنها مشخص شده است بین شرکای فردی توزیع می‌شود. شراکت‌ها علاوه بر اینکه متعلق به مالیات دهندگان است، ممکن است متعلق به طیف گسترده‌ای از مشاغل، افراد یا سایر شراکت‌ها باشد. علاوه بر این، شرکت‌های با مسئولیت محدود می‌توانند مالیات را به عنوان مشارکت انتخاب کنند. به دلیل مزایای مالیاتی و مزیت‌های قانونی ارائه شده توسط قانون مشارکت، اکنون از شراکت برای سازماندهی سهم قابل توجهی از فعالیت‌های مالی، املاک و مستغلات و مدیریت سرمایه گذاری استفاده می‌شود.

S-corporations اظهارنامه مالیاتی شرکت را ارائه می‌کنند و عموماً مشمول حمایت‌های قانونی مشابه شرکت‌های C هستند، اما درآمد آنها به نسبت به سهامدارانش منتقل می‌شود. در حقیقت شرکت رایان محاسبان به شما در مالیات شرکت‌ها یا کارگاه های کوچک کمک فراوانی خواهد کرد.

 • تقریباً همه مشاغل کوچک هستند.

در بررسی مالیات کارگاه ‌های تولیدی باید بدانید که اکثریت قریب به اتفاق کسب‌وکارهای موجود، چه کسب‌وکارهای انتقالی یا شرکت‌های C، کوچک هستند.. دریافت‌ها عموماً به معنای فروش است، اما می‌تواند شامل درآمد حاصل از خدمات حقوقی، اجاره دریافتی یا درآمد پرتفوی یک شرکت مالی باشد. در سال 2014، تقریباً 99 درصد از تمام مشاغل با این استاندارد «کوچک» بودند. اینکه یک کسب و کار یک شراکت انتقالی است یا یک شرکت S، یا اینکه یک شرکت C است، شاخص خوبی برای اندازه، پیچیدگی یا حتی تعداد سهامداران یک تجارت نیست.

در شراکت‌ها، قوانین متفاوت است – تلاش، هزینه و پیچیدگی ساختار کسب و کار و فعالیت‌های تجاری برای به حداقل رساندن مالیات‌ها ناکارآمد و بیهوده است. پیشنهادهایی که تفاوت‌های بزرگ‌تری بین نرخ‌های مالیاتی که شرکت‌ها با آن مواجه می‌شوند، یا دستمزدها و درآمدهای تجاری ایجاد می‌کنند، احتمالاً این مشکلات را بیشتر تشدید می‌کنند.

 • رشد گذرا درآمد های شرکت‌ ها و حقوق و دستمزد را از بین برده است.

تغییر در سهم درآمد کسب‌وکارهای انتقالی و نرخ‌های مؤثر مالیاتی پایین‌تر که پرداخت می‌کنند، بار مالیاتی بر صاحبان مشاغل را به‌طور قابل‌توجهی کاهش داده است. بر اساس یک مطالعه نشان داده شده است که، اگر سهام نسبی فعالیت‌های انتقالی و C شرکتی در سطح نگهداری می‌شد، میانگین نرخ مالیات بر درآمد کسب و کار به جای 24 درصد، 28 درصد بود. این به معنای بیش از 100 میلیارد دلار درآمد از دست رفته تنها در سال 2011 است

سخن پایانی

در بررسی مالیات کارگاه ‌های تولیدی باید بدانید که رشد کسب‌ و کارهای انتقالی نیز به فرسایش پایه مالیات بر حقوق کمک کرده است، که بودجه صندوق‌های امانی تامین اجتماعی، معلولیت، و مدیکر را تامین می‌کند. قبل از اواسط دهه 1980، صاحبان مشاغل نزدیک به بیشتر درآمد خود مالیات حقوق و دستمزد تامین اجتماعی و مدیکر را پرداخت می‌کردند. اکثر کسب و کارها (که در آن همه درآمدهای تجاری مانند دستمزد برای اهداف مالیات بر حقوق و دستمزد تلقی می‌شود) شرکت‌های C بودند (که مالکان آنها معمولاً درآمد خود را به عنوان دستمزد پرداخت می‌کردند تا از مالیات مضاعف بر سود اجتناب کنند).

در سال 2011، حدود 71 درصد از درآمد عبوری مالک، مشمول مالیات تامین اجتماعی یا مدیکر بود. در سال 1994، این سهم بیش از 88 درصد بود. علاوه بر این، درآمد حاصل از کسب و کار در طول زمان به عنوان سهمی از کل درآمد افزایش یافته است. در اینجا شرکت رایان محاسبان به دلیل برخورداری از کارشناسانی مجرب کمک فراوانی به شما در این حوزه خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *