وکیل مالیاتی خبره امور دعاوی دارایی

رایان محاسبان

وکیل مالیاتی فردی است متخصص که در زمینه قوانین و مقررات مالیاتی به اشخاص حقیقی و حقوقی مشاوره و خدمات ارائه می‌دهد.

وکیل مالیاتی متخصصی کارآزموده در زمینه قوانین و مقررات مالیاتی است که با ارائه خدمات تخصصی، به اشخاص حقیقی و حقوقی و مشاغل، در حل چالش‌های مالیاتی و حفظ و ارتقای دارایی آن‌ها خدمات ارائه می دهد. اهمیت این موضوع در طول فعالیت شرکت ها بسیار حائز اهمیت است و حتی میتوان با داشتن وکیل مالیات از اکثر هزینه های سنگین معاف شد.

وکیل مالیاتی

کار این افراد این است که مشاوره درستی در زمینه مالیاتی شرکت ها و کسب و کارهای مختلف ارائه دهند و همچنین با قبول وکالت مالیاتی در جلسات رسیدگی به پرونده های مالیاتی، از موکل خود که مودی مالیاتی میباشد، دفاع کنند. وکیل مالیاتی باید از جریمه شدن و پرداخت اضافی مالیات مودی مالیاتی جلوگیری کند و بهترین مشاوره ها را در زمینه کسب و کارهای مختلف به کارفرما ارائه دهند.

وکیل مالیات میتواند بر روی کلیه موارد مانند مالیات ارزش افزوده و مواردی که بر روی عملکرد مالیاتی شرکت و صورتهای مالی تاثیر میگذارد اظهار نظر کند و در برخی موارد به عنوان وکیل مالیاتی تصمیم قطعی بگیرد. همچنین وکیل مالیاتی با تنظیم لایحه های مربوطه در زمینه های مختلف ، باید از موکل خود در خصوص هر مشکلی دفاع کرده و حقوق شرکت را محفوظ بدارد.

این شرکت با داشتن بیش از 10 وکیل مالیاتی خبره و با سابقه، این اطمینان را به شما میدهد که وکلای مالیاتی که در شرکت رایان محاسبان حضور دارند همگی دارای مدرک رسمی با سابقه‌ی بالا هستند و بدون شک بهترین انتخاب برای دفاع از حقوق مودیان می‌باشند.

قوانین مالیاتی کشور ایران پیچیده و دائما در حال تغییر است، پس یک فرد با تجربه و آشنا به مسائل حقوقی قادر است این پیچیدگی را به نفع شما انجام دهد. تیم وکلای رایان محاسبان به شما این امکان را می‌دهد که از برخورد مستقیم با مشکلات مالیاتی استرس‌ زا و پر از ریسک اجتناب کنید.

ما در رایان محاسبان نرخ کاملا منصفانه‌ای را برای خدمات حقوقی خود دریافت می‌کنیم. اگر فکر می‌کنید مشکل مالیاتی دارید، با ما تماس بگیرید تا در مورد اقدامات بعدی با شما به صورت رایگان مشورت کنیم. به خاطر داشته باشید که معمولاً در دراز مدت، کمک گرفتن از وکیل مالیاتی مقرون به صرفه‌تر از پرداخت هزینه های سنگین مالیات به سازمان‌ امور مالیاتی کشور خواهد بود.

خیر. وکلای ما در ساعات غیر اداری آماده پاسخگویی به مشتریان خواهند بود که راه های تماس با ما در سایت درج شده است.

زمانی که شما برای اولین بار تماس بر قرار می کنید، مشاوره کاملا رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت. اما برای موضوعات تخصصی نیاز به پرداخت هزینه میباشد که حتما با شما در میان گذاشته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر فرم را تکمیل نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

از آنجا که موضوع مالیات در هر کسب و کاری به یک بخش مهم و جدایی ناپذیر تبدیل شده، بیشتر از هر زمانی نیاز است که از اطلاعات و قوانین مربوط به مالیات کسب و کار ها اطلاعات کافی داشته باشیم. این امر به قدری مهم است که اگر تصمیمات اشتباهی صورت پذیرد ممکن است در چند ماه، شرکت ها و کسب و کارها دچار بحران شوند.

امروزه قوانین و مقررات مالیاتی به طور چشم گیری پیچیده شده‌اند. به همین دلیل، استفاده از خدمات یک وکیل مالیاتی خبره می‌تواند برای اشخاص و شرکت ها بسیار مفید و سودمند باشد.

اینجاست که اهمیت یک وکیل مالیاتی خوب و یا مشاوره مالیاتی مشخص میشود و جای خالی آن در هر شرکت و کسب و کاری حس میشود. با بهره گیری از اطلاعات و تجربه وی، دیگر دغدغه ای از جهت اتفاقات ناگوار در خصوص مالیات برای کسب و کار خود نداشته باشید و با خیال راحت بر روی تجارت خود متمرکز شوید.

در صورت نیاز از طرف شرکت ما یک وکیل مالیاتی در تهران، کرج و اطراف میتواند به کسب و کارهای شما، علاوه بر مشاوره مالیاتی دقیق خدمات حضوری نیز ارائه دهد و همچنین با شرکت در دعاوی مالیاتی بهترین دفاع را از شما مودیان مالیاتی انجام دهد.

توجه داشته باشید گاها با کمک گرفتن از یک وکیل مالیاتی و فعالیت هایی که این شخص در راستای کمک به شما انجام میدهد، 10 برابر مبلغ پرداختی، از جریمه و مالیات های اضافی جلوگیری و صرفه جویی میشود. به دلیل پیچیدگی امور مالیاتی و حسابداری کسب و کار ها پیشنهاد میشود اگر صاحب شرکت هستید حتما از مشاور و وکیل مالیاتی برای امور خود استفاده کرده و خیال خود را از این بابت راحت کنید.

استفاده از خدمات تخصصی در هر کاری خصوصات موضوعات مالیات هزینه نیست و قطعا این هزینه برآیند چند برابری در روند کاری و کاهش هزینه های احتمالی شما خواهد داشت.

وظایف وکیل مالیاتی

 • خدمات وکالت، مشاوره و ارائه راهکار در مورد قوانین و مقررات مالیاتی
 • خدمات کاهش مالیات با راهکارهای عملی
 • بررسی معاملات و قراردادها از نظر حقوقی
 • ارائه مشاوره و پیگیری در خصوص معافیت‌های مالیاتی
 • ارائه خدمات جهت بخشش جرایم مالیاتی
 • تهیه و ارائه لایحه دفاعیه در مراجع مالیاتی
 • پیگیری امور مالیاتی در مراجع مختلف
 • اعتراض به برگ های تشخیص مالیات
 • حضور در هیئت‌های حل اختلاف مالیاتی
 • دفاع از حقوق موکل در مراجع قضایی و مالیاتی

اهمیت خدمات وکالت مالیاتی

باتوجه به پیچیدگی قوانین و مقررات مالیاتی و اینکه امکان تسلط برای همه افراد میسر نمی باشد و اینکه راهکارهای کاهش مالیات با استفاده از دانش و تجربه بدست می آید، پیشنهاد می شود که از یک وکیل مالیاتی خبره برای امور خود استفاده کنید. وکلای مالیاتی با تجربه و سابقه خود می‌توانند در هیئت های مختلف مالیاتی از حقوق شما دفاع کنند.

وکیل مالیاتی با ارائه مشاوره‌های به موقع از بروز جرایم مالیاتی جلوگیری می کند و خود اهمیت این موضوع را نشان می دهد. ضمنا به شما کمک میکند تا در زمان و انرژی خود صرفه‌جویی کنید. چراکه قوانین مالیات پیچیدگی های خاص خودش را دارد و با کمک به شما جهت کاهش مالیات و دفاع از حقوق شما، از منافع مالی شما نیز دفاع می کند.

با توجه به اینکه سیستم های رسیدگی مالیاتی و همچنین قوانین مالیات های مستقیم بروز شده و تمامی موارد مو به مو در حال اجرا میباشد، دیگر نمیتوان مشکل مالیات هر کسب و کار را بطور شخصی حل کرد و مودیان باید یک وکیل مالیاتی در اختیار داشته باشند تا تمامی موارد مربوط به مالیات ها را برای آنها با دقت انجام دهد. ممکن است مشکلاتی نیز از قبل در شرکت وجود داشته باشد، وکیل مالیاتی و وکیل حسابداری در جلسات رسیدگی از مودی دفاع کرده و تمامی مشکلات را طبق قوانین مالیات های مستقیم رفع میکند.

بطور ساده دیگر کارهای مالیاتی بصورت شخصی توسط هر شخصی قابل انجام نیست و باید کار را به متخصص خود بسپارید.

2 پاسخ

 1. سلام شما وکالت مالیاتی در کرج هم قبول میکنید و میشه شرایطش رو بگید من دو پرونده مالیاتی دارم و کسی رو میخوام که وارد باشه و بتونه وکالت مالیاتی هر دو پرونده رو انجام بده

  1. سلام وقت بخیر بله ما در کرج هم خدمات داریم و لطفا با دفتر تماس بگیرید همکارا تلفنی موضوع رو بررسی کنند و راهنمایی های لازم را انجام بدهند خدمت شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (6 امتیاز)