خدمات مالیاتی در موسسه مالیاتی معتبر

رایان محاسبان

خدمات مالیاتی یکی از کارهای تخصصی ما در شرکت رایان محاسبان میباشد. ما با 22 سال سابقه خدمات حرفه‌ایی خود را با افتخار به مشتریان عزیز ارائه مینمائیم.

موسسه مالیاتی ما با داشتن مدیران و کارشناسان متخصص و خبره در حوزه مالیات و مسلط به قوانین و اصول مالیاتی، جزو بهترین موسسات قرار گرفته است.

خدمات مالیاتی

انواع خدمات مالیاتی

برخی اشخاص کسب و کاری دارند که جایی به صورت رسمی ثبت نشده ولی مبالغ دریافت شده از مشتریان به حساب آنها ممکن است شامل مالیات شود که در این صورت نیاز به استفاده از این خدمات دارند.

بله متفاوت بوده به نحوی که از نظر رسیدگی سازمان امور مالیاتی، اشخاص حقوقی از اشخاص حقیقی از لحاظ ساختاری مورد تائید تر میباشد.

هزینه های اشخاص حقوقی مورد تائید دارایی بوده ولی اشخاص حقیقی تنها هزینه های رسمی آن مورد تائید می باشد.

یکی از مهم ترین موضوعات مد نظر برای ممیزان دارایی گردش وجوه نقد و فروش می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر فرم را تکمیل نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

مهمترین ویژگی ما به عنوان شرکت خدمات مالیاتی این است که مدیران مالیاتی این مجموعه شخصا یا به صورت کارگروهی و تخصصی در پرونده های دارایی ورود کرده و کلیه موضوعات اعم از انجام امور مالیاتی، ارسال اظهارنامه مالیاتی، تحریر لایحه مربوطه، ارسال گزارشات و نظارت بر بارگذاری در سامانه های سازمان امور مالیاتی را پیگیری و بررسی می کنند و در صورت نیاز در جلسات دفاعیه آن در اداره دارایی نیز شرکت می نمایند.

مهمترین سرمایه ما مشتریان و مودیان مالیاتی ما هستند و همیشه کنار شما عزیزان خواهیم بود.

رایان محاسبان به عنوان یک شرکت خدمات مالیاتی معتبر و با سابقه، دارای چندین وکیل مالیاتی خبره و مسلط به امور مالیاتی شرکت ها و مشاغل بوده که در زمینه های تخصصی بازرگانی، صنعتی، تولیدی و … دانش و تجربه ارزشمندی دارند و جزو معتبرترین موسسات مالیاتی کشود میباشد.

مدیران این موسسه در تمام مراحل کاری از ثبت اسناد در سامانه، جلسه رسیدگی، جلسات با ممیز دارایی، شرکت در هیئت حل اختلاف مالیاتی، و هیئت تجدید نظر، شورای عالی مالیاتی و دیوان عدالت در کنار مودی خود خواهند بود.

انجام امور مالیاتی

انجام امور مالیاتی

انجام کارهای مالیاتی با توجه به بخش های مختلف عملکرد و فعالیت کسب وکارها در زمینه های مختلف، متفاوت بوده و ما در این شرکت پس از شناخت کافی از موضوعات کاری، شروع به مطالعه و بررسی پرونده می کنیم و خدمات مالیاتی خود را به صورت زیر و بر اساس ساختار مجموعه‌ی کارفرما و صنف مورد نظر ارائه می نمائیم:

ثبت نام در سامانه الکترونیک مالیاتی

ممکن است برخی از شرکت ها هنوز در سامانه اداره دارایی ثبت نام نشده باشند و یا به درستی مشاغل آنها تعریف نشده باشه که این موضوع از موارد مهمی است که این موسسه مالیاتی بررسی و انجام میدهد. 

صورت معاملات فصلی و سامانه مودیان

یکی دیگر از امور خدمات مالیات ، ارسال گزارش معاملات فصلی شرکت ها و سامانه مودیان (آنلاین) میباشد. تمامی شرکت ها و کسب و کار ها موظف اند با توجه به قوانین جدید کلیه خرید و فروش ها را به طور آنلاین در سیستم مودیان که جایگزین صورت معاملات فصلی شده ثبت نموده و تائیدیه را اخذ نمایند. که در گذشته معاملات فصلی حداکثر 45 روز بعد از پایان هر فصل مهلت زمانی داشته و در دوره جدید معاملات خرید و فروش در همان روز و حداکثر به مدت یک ماه میبایست در پرتال سازمان امور مالیاتی ارسال شود.

مشاوره مالیاتی

جهت دریافت خدمات مشاوره مالیاتی در تهران و کرج و شهر های اطراف می‌توانید با مشاوران این شرکت تماس گرفته و سوالات خود را در رابطه با کاهش نرخ مالیات خود در میان بگذارید.

مشاوران ما در رایان محاسبان با تحلیل و بررسی، راهنمایی‌های لازم را مطابق با نوع فعالیت صاحب کسب و کار ارائه می‌دهند تا نرخ مالیات و جرایم ناشی از اشتباهات مالیاتی در فعالیت‌های کاری کاهش پیدا کند.

مشاوره امور مالیاتی به دو روش گفتمان تلفنی و جلسه حضوری می باشد، که در علم مالیاتی بر خلاف سایر دانشهای روز، ما حضور یک مشاور خبره در محل کارفرما را توصیه می کنیم.

مشاور مالیاتی فردی است که سیستم و فلوچارت مالیاتی یک مجموعه را ترسیم می کند، به نحوی که افراد زیرمجموعه یا تیم کاری با توجه به قوانین، بخشنامه ها، استانداردها، تعاریف مصوب وزارت دارایی را در قالب سیستم های نرم افزار و کامپیوتر وارد نموده و گزارشات مورد لزوم ممیزان را فراهم میکند.

مشاوران مالیاتی از تمامی قوانین، آیین‌نامه‌ها و بخش‌نامه‌ها مطلع بوده و با دانش و تخصص خود در کاهش مالیات و انجام دقیق امور مالیاتی به صاحبان کسب‌ و کار کمک می‌کنند. از دیگر وظایف مشاوران مالیاتی این است که می‌توانند پرونده‌ها و اظهارنامه‌های مالیاتی رد شده را حل نموده و از پرداخت بیشتر مالیات جلوگیری ‌کنند.

مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی فرآیندی تخصصی است که طی آن، متخصصان مجرب و کارآزموده با بررسی دقیق شرایط و نیازهای شما، راهکارهای مناسب برای بهینه‌سازی وضعیت مالی‌تان ارائه می‌کنند.

بله. قرارداد توسط ما در محل شرکت بصورت حضوری بسته می شود و در صورت نیاز شما مشاوران ما نیز میتوانند به محل کار شما مراجعه کنند و قرارداد در همانجا منعقد شود.

مشاور خبره مالیاتی وظایف متعددی داشته که می‌توان آنها را به صورت زیر بیان کرد:

 • مشاوره و ارائه راهکار در مورد قوانین و مقررات مالیاتی
 • ارائه راهکار برای کاهش مالیات
 • بررسی معاملات و قراردادها
 • ارائه مشاوره و شفاف سازی معافیت‌های مالیاتی
 • ارائه مشاوره در خصوص جرایم مالیاتی
 • تهیه و تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی و دفاتر قانونی
 • تهیه، تنظیم و ارسال لایحه دفاعیه
 • پیگیری و انجام امور مالیاتی در مراجع مختلف
 • مشاوره در خصوص اعتراض به برگ تشخیص مالیات
 • مشاوره و ارائه راهکار در تهیه اظهارنامه مالیات ارزش افزوده
 • مشاوره و ارائه راهکار در خصوص مالیات بر درآمد
 • مشاوره و ارائه راهکار در خصوص مالیات‌های بین‌المللی

یک مشاوره مالیاتی، ضمن ارائه راه کارهای صحیح، برای انجام عملی و اقدامات لازم، به سامانه های دارایی وارد شده و یا مراجعه حضوری خواهد داشت و در صورت نیاز در هیئت های مختلف اداره دارایی دفاع خواهد نمود.

همانطور که اطلاع دارید ما خدمات مشاوره مالیاتی در کل مناطق تهران مانند شرق و غرب و همچنین شمال و جنوب تهران را ارائه می دهیم.

مشاور مالیاتی می بایست دارای گفتمان تئوریک، عملی و اجرایی باشد، اما در کارهای مالیاتی درصد عمده کار مشاور مالیاتی، اجرای بخشنامه ها و آئین نامه ها می باشد و طبیعی است که گفتمان به تنهایی پاسخگو نیست. چراکه وزارت دارایی هیچ گاه تعاریف را مبنای محاسبه قرار نمیدهد و تعاریف را در قالب گزارشات از مودیان اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت می کند.

مشاور امور مالیاتی باید دارای دید گسترده در علم مالیاتی باشد. چراکه تیم مالیاتی هر گونه تعاملات و رویدادهایی که منجر به صدور اسناد مالیات می شود و در گزارشات مالیاتی خروجی آن اعلام می شود را آگاه بوده و هر اقدامی در هر حوزه ایی از مالیات را با دید اجرایی پیشگیری، نظردهی، اصلاح، پردازش و بهترین مسیر را انتخاب کند.

یک مشاور مالیاتی خوب هزینه های احتمالی مالیاتی و یا هزینه هایی که مورد اندازه گیری به طور دقیق نمی باشد را به طور صحیح شناسایی نموده و بودجه می نماید و به مدیران مجموعه گوشزد می کند.

مشاوره مالیاتی اجرایی چیست؟

باتوجه به حساسیت های مالیاتی بهترین نوع مشاوره، مشاوره اجرایی می باشد. این نوع مشاوره به این دلیل مهم و حیاتی است که علاوه بر مشاوره، اجرای موضوعات مالیات را نیز به عهده می گیرد و تنها در قالب تعاریف و گفتمان نمی باشد.

از آنجا که عمده کارهای مالیاتی اجرایی است و هریک از موضوعات آن به عنوان مثال اظهارنامه مالیاتی دارای ضرایب اینتا کد، ضرایب مالیاتی، میزان درآمد و هزینه و …  می باشد در نتیجه دارای حساسیت بالایی است.

بنابراین توصیه به این نوع مشاوره، توسط شرکت رایان محاسبان پیشنهاد می شود. کارشناسان این شرکت علاوه بر خدمات مشاوره امور اجرایی مالیاتی مجموعه ها را به طور عملی و دقیق پیاده سازی می نمایند.

مشاوره مالیاتی حضوری چیست؟

مشاوره مالیاتی حضوری امکان ارتباط مستقیم و تعامل را فراهم می‌کند و به مشتریان این اجازه را می‌دهد تا مسائل خود را به تفصیل بررسی کرده و به راه‌حل‌های مناسب دست یابند.

این روش معمولاً در مواردی که نیاز به تحلیل عمیق‌تر و بهینه‌سازی دارید، بسیار مفید است. در جلسات مشاوره حضوری مالیات، مشاور می‌تواند به شما کمک کند تا اطلاعات مالیاتی خود را جمع‌آوری کنید، تحلیل کنید و اقدامات مناسب را برنامه‌ریزی کنید.

چرا به مشاور مالیاتی نیاز داریم؟

حضور یک مشاور مالیاتی خبره، باعث می شود شرکتها در حوزه تقابل درآمدها و هزینه ها دچار انحراف نشوند.

مشاوران مالیاتی از تمامی قوانین، آیین‌نامه‌ها و بخش‌نامه‌ها مطلع بوده و با دانش و تخصص خود در کاهش مالیات و انجام دقیق امور به صاحبان کسب‌وکار کمک می‌کنند. وظایف مشاوران این حوزه این است که می‌توانند پرونده‌ها و اظهارنامه‌های رد شده را حل نموده و از پرداخت بیشتر مالیات جلوگیری ‌کنند.

شما می‌توانید مشاوره امور مالیاتی خود را به کارشناسان و متخصصان شرکت رایان محاسبان بسپارید و از انجام درست و اصولی آن‌ اطمینان داشته باشید. 

دیگر دلایل استفاده از مشاوره مالیاتی

یکی از نکات قابل توجه در مشاوره مالیاتی این است که قوانین مالیاتی به قدری زیاد و پیچیده است که هر فردی نمی‌تواند به صورت جداگانه آن‌ها را فرا گیرد و امور مالیاتی خود را انجام دهد. مشاوران این حوزه تخصصی به صورت کامل به این قوانین و مقررات آشنا هستند و به دلیل تخصص و تجربه بالای خود در این زمینه، می‌توانند به شرکت‌ها و موسسات مختلف کمک کنند، تا امور خود را به درستی انجام دهند و دچار جریمه‌های سنگین مالیات نشوند.

استفاده از مشاوره در شرکت‌ها و موسسات مختلفی که با مالیات سر و کار دارند، بسیار مفید خواهد بود. همچنین با توجه به توانایی بالای مشاوران و سابقه ایشان در این موضوع مهم، حفظ سرمایه شرکت‌ها و افراد راحت تر صورت می‌گیرد و این مشاوران می‌توانند با استفاده از تجربه و مهارت خود نسبت به کاهش مالیات شرکت ها و کسب و کارها کمک شایانی کنند.

مشاور مالیاتی

مشاور مالیاتی تلفنی

شرکت ها و کسب و کارهای مختلف بهتر است از خدمات مشاوره مالیاتی تلفنی بهره بگیرند تا ریسک های مالیاتی خود را کاهش داده و از بروز جرایم مالیاتی جلوگیری کنند. یکی از روش های دریافت مشاوره های مالیاتی به صورت تلفنی است. شما می توانید با کارشناسان امور مالیاتی که آگاهی و اطلاعات کامل نسبت به قوانین مالیاتی دارند، مشورت کرده و درمورد تکالیف مالیاتی خود پرس و جو کنید.

مشاوره مالیاتی تلفنی به شما این قابلیت را می دهد تا کارشناس با بررسی و ارزیابی دقیق مدارک مالی، یک سری راهکارها و روش ها در اختیار شما قرار دهد. استفاده از خدمات مشاور مالیاتی تلفنی رایان محاسبان یک سری مزایا را برای شما به همراه دارد که از جمله آن ها می توان به بررسی دقیق اسناد و مدارک امور مالی، ارائه راهکارها برای بهره مندی از معافیت های مالیاتی، بهبود و بهینه ساختار مالی اشاره کرد.

مشاوره مالیاتی آنلاین

با توجه به گسترش اینترنت و تکنولوژی و استفاده روز افزون مردم از آن ها دیگر نیازی نیست تا شما برای دریافت این نوع خدمات زمان زیادی را برای مراجعه حضوری بگذارید. می توانید با کارشناسان رایان محاسبان در هر زمانی که نیاز داشتید به صورت آنلاین ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را برطرف نمایید. این روش به شما این قابلیت را می دهد تا مدارک، اسناد و اطلاعات خود را نیز ارسال کنید و از خدمات کامل در این زمینه بهره مند شوید.

مشاوره مالیاتی تهران و شهرستان ها

تمام کسب و کارها و مشاغل در حال حاضر باید مالیات خود را به دولت پرداخت کنند. به همین دلیل شرکت ها در اقصی نقاط ایران به خدمات مشاوره مالیاتی نیاز دارند. رایان محاسبان نه تنها در تهران بلکه به تمام کسب و کارها در سرتاسر ایران خدمات مشاوره ارائه می دهد تا کارفرمایان بتوانند راحت تر تکالیف مالیاتی شان را انجام داده و کارهای مرتبط با اظهارنامه را انجام دهند.

از طرفی یک سری از مودیان هستند که با جرایم مالیاتی، عدم پرداخت مالیات و موارد این چنینی مواجه اند، آن ها نیز می توانند با مشاوران مالیاتی رایان محاسبان، مشکلات خود را با کارشناسان این مجموعه در میان گذاشته و از خدمات آن ها بهره بگیرند.

بهترین مشاور مالیاتی در ایران

با توجه به این که در حال حاضر امور مالیاتی نسبت به گذشته اهمیت زیادی پیدا کرده است و تمام مشمولین مالیات باید نسبت به پرداخت آن اقدام کنند. شرکت ها و مشاوران زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که تمام آن ها خدمات با کیفیت ارائه نمی دهند.

اگر شما از مشاوره های کم تجربه استفاده کنید، نه تنها مشکلات مالیاتی شما حل و فصل نمی شوند؛ بلکه از نظر هزینه و انرژی نیز ضرر کرده و باید منتظر جریمه های بیشتر سازمان امور مالیات باشید، از این رو پیشنهاد می کنیم برای دریافت هر گونه خدمات امور مالیاتی به سراغ بهترین مشاوره مالیاتی و همین طور بهترین شرکت های ارائه دهنده این خدمات بروید.

یک سری ویژگی ها به شما کمک می کند تا از بهترین مشاوره های مالیاتی بهره بگیرید که عبارتند از:

 • تجربه و تخصص بالا
 • سابقه کاری قوی
 • ارائه صفر تا صد خدمات
 • صبر و حوصله در پاسخگویی
 • پیگیری و پشتیبانی
 • ارائه خدمات در کم ترین زمان ممکن

زمانی که در خدمات مشاوره های مالیاتی موارد فوق وجود داشته باشد، شما از بهترین مشاوره مالیاتی در ایران بهره مند هستید. شرکت رایان محاسبان با استفاده از کارشناسان و متخصصان با تجربه و با سابقه در زمینه امور مالیاتی به شما در این حوزه مشورت و راهنمایی ارائه می دهد.

بهترین شرکت مشاور مالیاتی

شرکت هایی که در زمینه مالیات و امور مالی فعالیت می کنند، از افراد با تجربه، آگاه و تحصیلکرده در زمینه امور مالیاتی برخوردارند تا به مودیان روش ها و راهکارهای کاهش مالیات و انجام وظایف مالیاتی را ارائه دهند. این شرکت ها به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین خدمات خود را انجام داده و مشتریان می توانند در بخش های مختلف امور مالیاتی مانند پر کرد اظهارنامه، جرایم مالیاتی، بخشوندگی مالیات و معافیت های مالیاتی از آن ها راهنمایی بگیرند. رایان محاسبان از جمله شرکت های با تجربه و تخصصی در زمینه مالی و حسابداری است که به تمام کسب و کارها در اقصی نقاط ایران خدمات مشاوره مالیاتی را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (7 امتیاز)