این مرکز شماست: 0 تا 100 خدمات مالیاتی

امروزه تمام کسب و کارها در سرتاسر جهان باید مالیات به دولت کشور خود پرداخت کنند. قطعا دور از انتظار نیست که کشور ایران نیز قوانین مالیاتی وضع کند و تمام کسب و کارها موظف باشند که نسبت به درآمد سالانه خود مبلغی به عنوان مالیات دولت، پرداخت کنند. اما بر خلاف تصورات، مبحث مالیات بسیار پیچیده است و هر کسی نمی‌تواند آن را به بهترین نحو مدیریت کند؛ زیرا هر کشوری قوانین و مقررات مختلفی در حوزه مالیات کسب و کارها دارد که باید همواره از آن‌ها آگاه بود. در غیر این صورت، مشکلات بسیاری می‌تواند کسب و کار را تهدید کند.

به همین دلیل، کسب و کارها به خدمات مالیاتی نیاز دارند تا بتوانند مالیات خود را به بهترین نحو پرداخت کنند. تا به حال موارد زیادی از کسب و کارها مشاهده شده است که به دلیل اهمیت ندادن به مبحث مالیات، جریمه‌های سنگینی متحمل شده‌اند و حتی کسب و کارهایی به همین دلایل ورشکستگی را به جان خریده‌اند. قطعا با وجود شرکت‌های خدمات مالیاتی مانند رایان محاسبان، صاحبان کسب و کار می‌توانند با فراغ خاطر مسائل مالیاتی خود را به آنها بسپارند. چنانچه در مورد معنی خدمات مالیاتی دچار ابهام هستید و می‌خواهید اطلاعات بیشتری از شرکت رایان محاسبان کسب کنید، این مطب را تا اخر بخوانید.

  • ارسال اظهارنامه مالیات حقوق
  • ارسال اظهارنامه مالیات اشخاص ثالث
  • ارائه راهکارهای مالیاتی جهت کم کردن مالیات
  • ارسال اظهارنامه مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی
  • ارسال اظهارنامه مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی
  • ارسال اظهارنامه مالیات اجاره
خدمات مالیاتی
مالیات چیست؟

مالیات چیست؟

دولت تمام کشورها به دلیل بستری که برای سوددهی کسب و کارها ایجاد کرده است، بخشی از درآمد آن‌ها را طلب می‌کند. در واقع کسب و کارها کارمزد خدماتی که دولت برای آن‌ها انجام داده است، می‌پردازند. این مبلغ باید به صورت سالیانه و با پیگیری شدید دولت پرداخت شود و تمام کسب و کارهایی که توانسته‌اند در طول سال فعالیتی سودده داشته باشند، موظف به پرداخت این مبلغ هستند. به این مبالغ، مالیات گفته می‌شود که طبیعتا اصلا محبوب نیست و هیچ کسب و کاری تمایلی به پرداخت آن ندارد؛ اما مزیت پرداخت مالیات این است که امکان جرم و جنایت در کشور تا حدود زیادی کاهش می‌یابد.

قطعا مالیات پرداختی هیچ‌کدام از کسب و کارها مشابه نخواهد بود؛ زیرا کسب و کارها در زمینه‌های یکسانی فعالیت نمی‌کنند و سود مشابهی ندارند و هر کدام در طول یک سال، درآمد متفاوتی کسب می‌کنند. به همین دلیل، دولت قوانینی دقیق را در مورد کسب و کارهای واجد شرایط مالیات و میزان مالیات هر کدام تعیین می‌کند. عموما در پرداخت مالیات، کسب و کارها موظف هستند که درصد مشخصی از سود سالیانه خود را به دولت بپردازند. برای اینکه بتوان مالیات را به شیوه صحیح و سر وقت پرداخت کرد، باید تمام قوانین مربوطه را دانست و در این حوزه تجربه داشت.

چرا کسب و کارها به خدمات مالیاتی نیاز دارند؟

در این میان، کسب و کارها قطعا به دنبال کاهش مشکلات خود در پرداخت مالیات هستند و می‌خواهند آن را به بهترین نحو و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند. زیرا مالیات، قوانین بسیار سفت و سختی دارد که می‌تواند برای صاحب کسب و کار مشکل ساز باشد. در سرتاسر جهان قوانینی وجود دارد تا افرادی که مغایر قوانین مالیاتی عمل کرده‌اند را به شدت محکوم کند. مجموعه‌ای از این دلایل باعث می‌شود تا نیاز به خدمات مالی را هرچه بیشتر درک کنیم. برخی از این دلایل را برایتان شرح می‌دهیم:

از قوانین و مقررات روز مالیاتی کشور اگاه می‌شوند.

اصلی‌ترین دلیلی که می‌تواند نیاز حیاتی کسب و کارها را به خدمات مالیاتی اثبات کند، آگاهی از قوانین و مقررات است. با وجود اینکه قوانین مالیاتی در اختیار همه قرار می‌گیرد اما این قوانین بسیار گسترده هستند و هر کسی از آن‌ها آگاهی ندارد. کسانی می‌توانند کاملا مطابق قوانین مالیاتی ایران عمل کنند که قادر به شناخت معنی و مفهوم آن از تمامی جهات باشند. در شرکت‌های خدمات مالیاتی، افرادی وجود دارند که از تمام این قوانین آگاه هستند و می‌دانند چه حرکتی باعث می‌شود کسب و کار از محکوم شدن به جنایت، دور بماند.

پرداخت در سریع‌ترین زمان انجام شود.

هدر دادن زمان همواره در مباحث مالیاتی می‌تواند مشکل ساز باشد؛ زیرا دولت به شدت بر روی مالیات کسب و کارها حساسیت داشته و تاکید می‌کند که باید در اسرع وقت توسط صاحب کسب و کار پرداخت شود. در صورتی که مالیات تاخیر بخورد و زمان پرداخت آن مغایر با قوانین مالیاتی کشور باشد، ممکن است صاحب کسب و کار جریمه‌ای سنگین متحمل شود. به طوری که مالیات کسب و کار چندین درصدر افزایش می‌یابد و حتی در مواقعی کسب و کار باید فعالیت خود را متوقف کند. اما با خدمات مالی، پروسه پرداخت مالیات در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود.

نحوه محاسبه مالیات به‌درستی انجام می‎گیرد.

محاسبه میزان مالیات پرداختی هر کسب و کار، شیوه‌های متفاوتی دارد و عملی بسیار سخت است. در صورتی که مالیات کسب و کار خود را به اشتباه محاسبه کنید و مبلغ کمتری بپردازید، شما مرتکب جنایت شده‌اید. این اتفاق سابقه نسبتا زیادی دارد و افراد زیادی تا به حال این مشکل را داشته‌اند. اما شرکت خدمات مالیاتی رایان محاسبان از تمام قوانین آگاه است و مبلغ مالیات شما را به درستی و دقیق محاسبه می‌کند و شما هیچ دغدغه‌ای در رابطه با مالیات کسب و کار خود نخواهید داشت.

هیچ وقفه‌ای در فعالیت کسب و کار پیش نمی‌آید.

با توجه به این که پرداخت مالیات پروسه پیچیده‌ای دارد و صاحب کسب و کار باید کارهای زیادی انجام دهد، ممکن است وقفه طولانی در کسب و کار حاکم شود. مطمئنا در صورتی که کسب و کار فعالیت نکند، ضرر خواهد بود و بسیاری از فرصت‌های کسب درآمد خود را از دست خواهد داد. اما بهره‌‌مندی از خدمات مالیاتی باعث می‌شود هیچ‌گونه وقفه‌ای در فعالیت کسب و کار پیش نیاید و صاحب آن بتواند نسبت به افزایش ورودی آن اقدام کند. زیرا شرکت خدمات مالیاتی همواره یک تیم مجهز و متخصص در این زمینه دارد و می‌تواند تمام پروسه مالیاتی کسب و کار را در سریع‌ترین زمان اجرایی کند.

شرکت خدمات مالیاتی

با توجه به این که در سراسر کشور می‌توان شرکت‌های خدمات مالیات را یافت، صاحبان کسب و کار نمی‌توانند بهترین و مناسب‌ترین آن‌ها را برای خود برگزینند. زیرا همگی ادعای برتر بودن دارند و هرکدام از سابقه نسبتا طولانی برخوردار هستند. برای اینکه صاحبان کسب و کار از خدمات مالیاتی کسب و کارها بهره‌مند شوند، باید با مراجعه به دفتر رسمی آن‌ها، اقدام به عقد قرارداد رسمی کنند. در قرارداد، تمام مبالغی که باید کسب و کار بپردازد و تمام وظایف شرکت خدمات مالیاتی شرح داده می‌شود و همواره حلّال بسیاری از مشکلات خواهد بود.

شرکت رایان محاسبان در حال حاضر برترین شرکت خدمات مالیاتی در تهران است که بیش از 20 سال سابقه کار در سطح تهران دارد. این شرکت درطول فعالیت خود در کل ایران، به انواع کسب و کارها خدمات مالیاتی، مالی و حسابداری ارائه کرده است؛ در نتیجه مطمئن باشید که شرکت رایان محاسبان، بهترین گزینه برای عقد قرارداد خدمات مالیاتی می‌باشد. شاید بهتر است ویژگی‌های یک شرکت خدمات مالیاتی خوب را برایتان شرح دهیم تا خودتان متوجه ارزش خدمات این شرکت شوید.

ویژگی‌های بهترین شرکت خدمات مالیاتی

شناخت برترین شرکت خدمات مالیاتی دشوار نیست و می‌توان به راحتی آن را شناخت. زیرا برخی ویژگی‌ها در برترین شرکت‌های خدمات مالیاتی وجود دارد که می‌توانند معیار خوبی برای انتخاب بهترین‌ها از بین آن‌ها باشند. بهتر است شرکت خدماتی را انتخاب کنید که تمام این ویژگی‌ها یا حداقل برخی از مهم‌ترین آن‌ها را داشته باشند. زیرا برخی از این موارد بسیار مهم شمرده می‌شوند و عدم توجه به آن‌ها در سال‌های متمادی همکاری، به یک مشکل بزرگ تبدیل خواهد شد. ویژگی‌های برترین شرکت خدمات مالیاتی به شرح زیر است:

1- تیم حرفه‌ای و با تجربه

قطعا اصلی‌ترین دلیلی که شما خدمات مالیاتی کسب و کار خود را به شرکت خدماتی می‌سپارید، حرفه‌ای بودن تیم آن مجموعه است. قطعا تیمی که توانایی و تجربه بیشتری در حوزه خدمات مالیاتی داشته باشد، بهتر و سریع‌تر می‌تواند تمام امور مالیاتی کسب و کار را انجام دهد. به همین دلیل باید به خوبی در سطح مهارت و تجربه تیم خدماتی مورد نظرتان دقت داشته باشید. ضمن این که توانایی و مهارت تیم را فدای سابقه آن نکنید. و در یک کلام، متوجه اهمیت تجربه در انجام خدمات مالیاتی باشید.

2- قانون مداری

همانطورکه چندین بار ذکر کردیم، مالیات ارتباط مستقیم با قوانین کشور دارد و سرپیچی از آن می‌تواند پیامدهای خطرناکی داشته باشد. تجربه ثابت کرده است کسب و کار باید تمام امور مالیاتی خود را طبق قانون و بدون مغایرت با آن انجام دهد تا مشکلات بزرگ‌تری برای خود به وجود نیاورد. دقت داشته باشید شرکت خدمات مالیاتی که می‌خواهید همکاری خود را با ان شروع کنید، افرادی قانون‌مند باشند. زیرا عدم پیروی آن‌ها از قوانین می‌تواند کسب و کار شما را در معرض خطر قرار دهد.

3- توانایی همکاری با انواع کسب و کار

شرکت‌های خدمات مالیاتی با انواع کسب و کارها قرارداد عقد می‌کنند و خدمات خود را به تمام آن‌ها ارائه می‌دهند. همین باعث می‌شود پس از مدتی، تیم خدمات مالیاتی بتواند برای تمام کسب و کارها خدمات مالیاتی ارائه کند و تفاوتی در حوزه فعالیتی آن‌ها وجود نداشته باشد. این ویژگی باعث می‌شود شما از تجربه و سابقه کاری تیم خدمات مالیاتی و وجود توانایی محاسبه و پرداخت مالیات کسب و کار خود، اطمینان حاصل کنید. قوانین مالیاتی در حوزه‌های مختلف بازار کار متفاوت است و تسلط بر شیوه محاسبه هر کدام بسیار حیاتی تلقی می‌شود.

4- گاهی از تمام پروسه مالیات

پروسه پرداخت مالیات برای کسب و کارها دغدغه‌ای بزرگ شمرده می‌شود که مراحل پیچیده و سختی دارد. آگاهی از مراحل و پروسه پرداخت مالیات در کشور برای شرکت خدمات مالیاتی یک امر بسیار مهم است و باید بتواند آن را از ابتدا تا انتها در سریع‌ترین زمان انجام دهد. زیرا برخی مدارک و اسناد در اداره مالیاتی نیاز است و کسب و کار باید آن‌ها را قبل از موعد مقرر تهیه کند. شرکت خدمات مالیاتی نیز وظیفه دارد کسب و کار را از تمام اسناد مورد نیاز آگاه سازد و تمام پروسه را بدون مشکل خاصی انجام دهد.

درباره شرکت رایان محاسبان

حال که به خوبی با خدمات مالیاتی آشنا شدید و شناخت مختصری از شرکت رایان محاسبان پیدا کردید، شاید به دنبال اطلاعات بیشتر و اطلاع از تعرفه‌های شرکت رایان محاسبان باشید. دفتر رسمی شرکت رایان محاسبان در محله سعادت آباد شهر تهران قرار دارد و افراد همواره می‌توانند با تیم پشتیبانی این شرکت تماس بگیرند و یک وقت ملاقات تعیین کنند. اگر به دنبال عقد قرارداد با شرکت رایان محاسبان هستید تا امور مالیاتی کسب و کار خود را به بهترین نحو انجام دهید، می‌توانید شماره تماس شرکت را از قسمت اطلاعات تماس وبسایت بیابید و یک وقت مشخص برای ملاقات تعیین کنید.

خدمات مالی

چرا رایان محاسبان برترین شرکت خدمات مالیاتی است؟

با توجه به اینکه رایان محاسبان چندین سال سابقه کار در حوزه خدمات مالی و مالیاتی دارد، توانسته عنوان برترین شرکت خدمات مالیاتی را از آن خود کند. این عنوان در واقع به دلیل بازخوردهایی است که مشتریان و همکاران از خدمات این شرکت داشته‌اند. اما اگر بخواهید دلایلی را که باعث به وجود آمدن این عنوان شده‌‌اند را بدانید، موارد زیر را به دقت مطالعه کنید:

1

شما می‌توانید برای مدیریت کل امور حسابداری و مالیاتی خود، با شرکت رایان محاسبان قرارداد ببندید.

امروزه رایان محاسبان، تیم گسترده‌ای دارد و شما می‌توانید برای تمام خدمات مالی، حسابداری، مالیاتی، حسابرسی و غیره کسب و کار خود، با تیم رایان محاسبان همکاری کنید. یعنی دیگر نیاز نیست برای خدمات مختلف خود، با شرکت‌های متفاوت قرارداد ببندید تا بتوانید تمام امور مالی و مالیاتی خود را مدیریت کنید. بلکه شرکت رایان محاسبان تمام این خدمات را به شما ارائه خواهد داد و می‌توانید از انجام درست آن اطمینان خاطر داشته باشید.

2

تا به حال تمام مشتریان شرکت رایان محاسبان، رضایت خود را از خدمات این شرکت اعلام کرده‌اند.

شرکت رایان محاسبان در این 20 سال سابقه کاری، هیچ‌گونه نارضایتی در میان مشتریان خود نداشته است. به طوری که برخی از مشتریان این شرکت از همان ابتدای تاسیس، مشتری وفادار آن باقی مانده‌اند. این امر نشان دهنده این است که شرکت رایان محاسبان همواره در پی جلب رضایت مشتریان خود بوده و شما می‌توانید از خدمات آن‌ها مطمئن باشید. امور اقتصادی کسب و کارها مسئله‌ای بسیار حساس است و قطعا رضایت داشتن تمام مشتریان رایان محاسبان، بی‌دلیل نبوده است.

3

تیم رایان محاسبان متشکل از حرفه‌ای‌ترین و با تجربه‌ترین افراد در این حوزه است.

قطعا سطح مهارت و توانایی تیم رایان محاسبان، ارزش بسیاری برای مخاطبان دارد. زیرا تمام خدمات مالیاتی را رایان محاسبان انجام می‌دهد و در واقع مسئولین بخش اجرایی امور مالیاتی کسب و کار شما هستند. شرکت رایان محاسبان تیمی متشکل از افراد متخصص و باتجربه در این حوزه دارد که حتی برخی از آن‌ها اساتید رشته‌های مربوطه این خدمات در دانشگاه‌های مختلف هستند. با این وجود قطعا می‌توان به علم و تجربه آن‌ها در انجام خدمات مالیاتی اطمینان داشت.

4

رایان محاسبان 0 تا 100 خدمات مالیاتی شما را انجام می‌دهد.

شما پس از عقد قرارداد با شرکت رایان محاسبان، هیچ دغدغه دیگری نخواهید داشت و می‌توانید از انجام شدن تمام مراحل پرداخت مالیات توسط تیم خدمات مالیاتی رایان محاسبان به بهترین نحو ممکن اطمینان حاصل کنید. در این میان اگر هرگونه نیاز و وقفه در پرداخت مالیات کسب و کار به وجود بیاید، همگی توسط تیم رایان محاسبان رفع خواهد شد و مدیر کسب و کار می‌تواند خیال خود را از این لحاظ راحت سازد.

02122355225