مالیات کارگاه ‌های کوچک

رایان محاسبان

مالیات کارگاه های کوچک

مالیات کارگاه ‌های کوچک نگاهی جامع به سیستم گزارش مالیات کسب و کار برای برنامه‌های دریافتی ناخالص، کسر مالیات و جبران مالیات است. موضوعاتی مانند گواهی‌های معاملات غیر مشمول مالیات، پرداخت‌های مالیات بر درآمد تخمینی برای صاحبان مشاغل، کسورات و معافیت‌ها از مالیات بر درآمد ناخالص، برنامه‌های مالیاتی ویژه و حسابرسی را پوشش می‌دهد. در اینجا به منظور آشنایی بیشتر با این مبحث لازم است ادامه مطلب را بررسی و دنبال کنید.

نکات قابل توجه در بررسی مالیات کارگاه ‌های کوچک

کارگاه کسب و کار اطلاعات مالیاتی مهمی را در اختیار افرادی قرار می‌دهد که یک کسب و کار جدید را شروع می‌کنند، به ویژه کسانی که دوران کاری خود را به عنوان کارمند گذرانده اند. موضوعات مورد علاقه برای کسانی که به عنوان خوداشتغال طبقه بندی می‌شوند شامل الزامات ثبت سوابق، مالیات خوداشتغالی و الزامات برای پیش پرداخت مالیات و کسورات است که به عنوان مالیات تخمینی نیز شناخته می‌شود.

این کارگاه ها از طرف IRS توسط CPA ها، نمایندگان ثبت نام شده و حسابداران مالیاتی با تجربه که داوطلبانه وقت و دانش خود را برای کمک به اطلاع صاحبان مشاغل جدید از مسئولیت‌های مالیاتی خود اختصاص می‌دهند، ارائه می‌شود. دستور کار دوره مالیات کارگاه ‌های کوچک شامل: حفظ سوابق مالیاتی. نگهداری سوابق؛ مالیات بر خوداشتغالی؛ مالیات‌های تخمینی و … است.

 • برنامه ریزی برای مشاغل کوچک

مشتریان برای خدمات تجاری فعلی و آینده کمک می‌خواهند. کدام استراتژی‌های برنامه ریزی مالیاتی را برای مشتریان شرکتی و تجاری کوچک خود ارائه خواهند داد؟ این دوره به بررسی ایده‌های برنامه‌ریزی پیشرفته و استراتژی‌های صرفه‌جویی در مالیات می‌پردازد تا بیشتر پول مشتریان شما را در جیب خود نگه دارد. این دوره که برای آخرین قوانین و دستورالعمل IRS در مورد اصلاحات مالیاتی به روز شده است، به سوالات سخت پاسخ می دهد و به شما نشان می دهد که چه استراتژی هایی برای مشتریان شما بهترین هستند.

کل دوره بر اساس این ایده طراحی شده است که نیازهای صاحب کسب و کار کوچک با حرکت کسب و کار در چرخه حیات را تغییر دهد. ایده این است که اگرچه این یک دوره مالیاتی است، اما مالیات‌ کارگاه ‌های کوچک تنها یکی از ملاحظات بسیاری هستند که باید هنگام تشکیل یک نهاد جدید در نظر گرفته شوند.

در طول دوره، انواع مختلف موجودیت را مورد بحث قرار خواهیم داد. “برای تشکیل یک شرکت انفرادی، مشارکت یا سایر انواع نهادها چه کاری باید انجام دهید؟” همانطور که به این سوال می‌پردازیم، در مورد تفاوت‌های ظریف ساختار هر نهاد فکر خواهید کرد. می‌توانید با شرکت رایان محاسبان در این حوزه مشورت کنید.

موضوعات کلیدی مالیات کارگاه ‌های کوچک

 1. راه اندازی یک تجارت
 2.  عمر مالیاتی یک تجارت
 3. انتخاب نوع نهاد تجاری
 4. قانون کاهش مالیات و مشاغل
 5. کسر درآمد کسب و کار واجد شرایط
 6. بررسی روش‌های حسابداری
 7. معاملات با مالکان
 8. قراردادهای خرید و فروش و غیر رقابتی
 9. خروج از کسب و کار – تکنیک‌های ویژه خروج
 • نتایج یادگیری

 1. ملاحظات مالیاتی مهم برای کسب و کار کوچک در هر مرحله از زندگی را شناسایی کنید.
 2. گزینه‌های موجود در نوع موجود برای مشاغل کوچک را متمایز کنید.
 3. کسر درآمد کسب و کار واجد شرایط را محاسبه کنید.
 4. پس از تصویب قانون کاهش مالیات و مشاغل، جوانب مثبت و منفی انتخاب نوع نهاد را شناسایی کنید.
 5. رفتار مالیاتی صحیحی را برای مزایای جانبی اعطا شده به شرکا و سهامداران شرکت انتخاب کنید.
 6. موثرترین استراتژی را برای استهلاک اموال مشهود تجاری انتخاب کنید.
 7. نگرانی‌های IRS را در مورد غرامت معقول برای مالک شرکت S در مقابل مالک شرکت C مقایسه کنید.
 8. استفاده از دانش مالیاتی برای کمک به ایجاد یک طرح املاک کارآمد و موثر برای مشتری.
 9. یک روش حسابداری مالیاتی را انتخاب کنید که برای یک تجارت خاص مناسب است.
 10. مسائل مالیاتی مربوط به خروج یک سهامدار از یک شرکت را بشناسید.
 11. یکی از راه‌ های انحلال یک کسب‌وکار به روشی مقرون به صرفه را انتخاب کنید.

سعی کنید اصول اولیه مالیات کارگاه ‌های کوچک را بیاموزید. به عنوان یک کسب و کار کوچک یا صاحب کسب و کار جدید، این کارگاه به شما در درک مسئولیت‌های گزارش مالیاتی خود کمک می‌کند.

 • آموزش مالیاتی خاص صنعت

بعد از اینکه اصول مالیاتی را یاد گرفتید، در یک کارگاه رایگان شرکت کنید تا بدانید که چگونه این مالیات‌ها به طور خاص در صنعت شما اعمال می‌شود. این آموزش به شما کمک می‌کند مسئولیت‌های گزارش مالیاتی خود را درک کنید، از جمله:

 • طبقه بندی گزارش‌ های مالیاتی
 • کسر
 • اخذ مالیات بر فروش
 • الزامات ثبت سوابق

همچنین این فرصت را خواهید داشت که در مورد مالیات‌هایی که به طور خاص برای کسب و کار شما اعمال می‌شود، سؤال بپرسید. چه یک حسابدار باشید که به دنبال راه اندازی یا گسترش یک کسب و کار آماده سازی مالیاتی هستید یا می‌خواهید بخشی از شرکتی شوید که به مشاغل کوچک در پرداخت مالیات کمک می‌کند، همه چیز با آموزش مناسب شروع می‌شود.

چالش‌ها و مسائل منحصربه‌فرد کسب‌وکارهای کوچک و مالیات‌ها را احاطه کرده است، و اگر می‌خواهید برای این نهادها مالیات تهیه کنید، به آموزش مالیاتی مشاغل کوچک نیاز دارید. بهتر است برای کسب آگاهی در این حوزه با رایان محاسبان در ارتباط باشید و از دانش آنان استفاده نمایید.

صفحه مربوط با خدمات مالیاتی را هم مطالعه بفرمائید

مزایای مالیات کارگاه ‌های کوچک

دوره آماده سازی مالیات کارگاه ‌های کوچک می‌تواند بسیاری از آموزش‌های مورد نیاز را فوراً به شما بدهد. این دوره آموزشی آماده سازی مالیات بر درآمد IRS طراحی شده است تا تمام مسائل اصلی مربوط به آمادگی مالیاتی برای مشاغل کوچک را پوشش دهد. این به این دلیل است که هنگامی که به تهیه‌کننده مالیات یا سایر موارد تعیین‌های واجد شرایط خود دست پیدا کردید، آماده خواهید بود که مستقیماً وارد عمل شوید و با اطمینان خاطر به همه مسائل مالیاتی مشاغل کوچک رسیدگی کنید.

کدهای مالیاتی مشاغل کوچک می‌توانند پیچیده باشند و کسب و کارها به دنبال تهیه کنندگان مالیاتی هستند که می‌توانند به آنها کمک کنند تا همه سردرگمی‌ها را برطرف کنند و مطمئن شوند که مالیات‌های خود را به درستی مدیریت می‌کنند. یک کسب و کار کوچک در حال رشد نمی‌تواند خطر اشتباهی در مالیات‌های خود را داشته باشد و خود را در معرض جریمه و مجازات قرار دهد.

اگر اطلاعات و اختیاری دارید که خود را به عنوان فردی معرفی کنید که می‌تواند از آنها در برابر چنین مسائلی محافظت کند و مطمئن شود که آنها از اظهارنامه مالیاتی مشاغل کوچک خود بیشترین بهره را می‌برند، می‌توانید از مزایای حرفه ای عالی برخوردار شوید. به همین دلیل دوره آماده سازی مالیات بر درآمد سطح یک کسب و کار کوچک خود آماده کنید. آنچه از دوره مالیات کارگاه ‌های کوچک یاد خواهید گرفت:

 • انواع کسب و کار
 • روش‌ های حسابداری
 • صورت‌ های مالی
 • درآمد کسب و کار
 • فروش ملک تجاری
 • شراکت
 • مالیات کارکنان
 • مالیات غیر مستقیم
 • مالیات بر املاک
 • برنامه های افزودنی
 • برآوردها
 • مزایای کارمندان
 • برنامه‌ های بازنشستگی

آزمون‌ها در طول دوره ارائه می‌شوند و شما باید هر آزمون را بگذرانید تا به ماژول بعدی در دوره ادامه دهید. پس از تکمیل موفقیت آمیز تمام ماژول‌ها، گواهی موفقیت صادر خواهد شد. این دوره شامل مواد و منابع زیر است:

کتابچه راهنمای دوره مالیات بر درآمد کسب و کار کوچک، توسط مالیات بر درآمد مردم

مواد مرجع مالیات بر درآمد

گواهی موفقیت پس از اتمام

آموزش عملی مالیاتی از تهیه کنندگان مالیاتی کهنه کار

رایان محاسبان به دلیل برخورداری از خدمات سودمند در حوزه حسابداری و مالیاتی کمک شایانی به شما در این حوزه خواهد کرد.

از طریق موارد زیر درک درستی از موضوعات مالیاتی زیر کسب خواهید کرد:

 • استفاده تجاری از کارگاه‌های کوچک
 • مالیات بر خوداشتغالی
 • کارمند در مقابل پیمانکار مستقل
 • مالیات بر درآمد
 • تشکیل پرونده الکترونیکی
 • الزامات نگهداری سوابق برای هزینه‌های تجاری و انطباق حسابرسی
 • مالیات بر فروش و استفاده، همانطور که برای مشاغل خرده فروشی اعمال می‌شود
 • مالیات فروش و استفاده همانطور که برای پیمانکاران ساختمانی اعمال می‌شود

پرداخت‌ مالیات برآورد شده کارگاه ‌های کوچک

درک مفاهیم کلیدی مالیات کارگاه ‌های کوچک برای راه اندازی یک کسب و کار موفق حیاتی است. شما می توانید یک ایده تجاری، استراتژی و بازاریابی قوی داشته باشید، اما ندانستن نحوه محاسبه مالیات بر کالا و خدمات (GST)، ثبت سوابق خوب یا تدارک شرایط برای مالیات بر درآمد می‌تواند شما را از نظر مالی عقب نشینی کند. این کارگاه به افراد موجود و مشتاق کسب و کار کوچک یک دید اجمالی در سطح بالایی از موضوعات مالیاتی تأثیرگذار بر آنها می‌دهد.

این کارگاه نحوه راه اندازی سیستم‌های مالی ساده، ثبت تراکنش‌ها و ارائه دانش مورد نیاز برای مکالمه آگاهانه با یک حسابدار یا اداره مالیات را در اختیار شما قرار می‌دهد.

سعی کنید به کمک متخصصین و کارشناسان فنی و علمی در این حوزه از راهنمایی و تجربه بالای آنان استفاده نمایید. هم‌چنین لازم است آگاهی و سطح اطلاعات خود را در این حوزه افزایش دهید تا نگرانی شما جهت محاسبات مالی برطرف گردد. مالیات کارگاه ‌های کوچک برای افرادی مناسب است که در تجارت هستند و یا به دنبال راه اندازی کسب و کار هستند و می‌خواهند مفاهیم کلیدی مالیاتی مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب و کار موفق را درک کنند. مشورت با کارشناسان این حوزه را فراموش نکنید.

سخن پایانی

دوره مالیات کارگاه ‌های کوچک، همراه با دوره جامع مالیات بر درآمد، دانش مالیاتی مورد نیاز برای قبولی در امتحانات آماده‌کننده مالیات IRS را برای اظهارنامه‌های فردی و مشاغل کوچک ارائه می‌کند. شرکت حسابداری رایان محاسبان آماده ارائه خدمات حسابداری و مالیاتی در این زمینه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه