خدمات حسابداری در جردن

خدمات حسابداری در جردن

حسابداری و خدمات آن در تمامی کسب و کارها به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش کسب و کارها تلقی می‌شود. برخی از شرکت‌ های خدماتی هستند که به ارائه خدمات حسابداری و حسابرسی تخصصی و عمومی می‌پردازند.

درست است که زمان زیادی سپری شد تا کسب و کارها متوجه این موضوع بشوند و انجام امور حسابرسی و حسابداری خود را به شرکت‌ های متخصص بسپارند، اما امروزه این موضوع کاملا جا افتاده و شرکت‌ها و سازمان‌ های بزرگ و کوچک ، انجام امور حسابداری و حسابرسی خود را به افراد متخصص در این زمینه می‌سپارند. در ادامه می‌خواهیم تا با خدمات حسابداری و حسابرسی بیشتر آشنا شده و یک شرکت حسابرسی معتبر را به شما معرفی کنیم.

شرکت حسابداری در جردن

شرکتی برای رفع چالش‌ های حسابداری: امروزه با گسترش و پیچیده‌تر شدن امور اقتصادی و تخصصی بودن امور حسابداری و حسابرسی، نیاز به افراد متخصص و خبره در این حوزه احساس می‌شود، به طوری که هر فرد و یا شرکتی بدون داشتن فردی متخصص و آشنا به قوانین در این زمینه، نخواهد توانست امور حسابداری خود را درست انجام دهد.

شرکت رایان محاسبان، یکی از شرکت‌ های معتبری است که به منظور انجام خدمات حسابداری و حسابرسی در تهران تاسیس شده است. در این شرکت افراد متخصصی وجود دارند که سال‌ها در این زمینه تجربه کسب کرده‌اند. شما می‌توانید انجام کلیه فعالیت‌ های حسابداری و حسابرسی خود را به این شرکت بسپارید.

خدمات حسابداری در جردن

خدماتی در راستای بهبود کارایی شرکت‌ها: همان طور که می‌دانید حسابداری به معنای رسیدگی به حساب‌ها، سازماندهی اسناد مالی و طبقه بندی آن‌ها است. به طوری که اسناد و مدارک بعدا به راحتی قابل بررسی و بازرسی باشند. به خدماتی که توسط شرکت‌ های حسابداری مختلف ارائه می‌شود، خدمات حسابداری می‌گویند.

خدماتی که توسط شرکت‌ها ارائه می‌شود شامل مجموع های از ابتدایی‌ترین امور حسابداری تا پیچیده‌ترین و حساس‌ترین آن‌ها است. خدمات حسابداری انواع مختلفی دارد، شما می‌توانید براساس نیاز خود، سطح و نوع خدمات حسابداری را انتخاب کنید. به طور کلی می‌توان گفت خدمات حسابداری به سه دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از: خدمات مشاور های، خدمات عملیاتی و خدمات اجرایی.

 • خدمات مشاور های حسابداری

اگر شرکت شما هم دارای تیم حسابداری یا یک حسابدار است، و تنها به دنبال مدیریت بهتر امور مالی خود و یا نظارت از سوی شرکت‌ های حسابداری دارید، پس این نوع از خدمات مناسب شماست. در این نوع از خدمات، شرکت‌ حسابداری با نظارت و ارائه مشاوره، به بهبود فرآیند انجام امور مالی کسب و کار شما، کمک می‌کند.

 • خدمات عملیاتی حسابداری

خدمات عملیاتی، پشتیبانی و فنی نیز نوع دیگری از خدمات حسابداری است. خدمات عملیاتی شامل راه اندازی سیستم‌ های مالی در شرکت‌ها و اتوماتیک سازی امور حسابداری در واحد های اقتصادی است.

 • خدمات اجرایی حسابداری

در خدمات اجرایی، معمولا تمام امور اجرایی یک مجموعه در زمینه حسابداری به شرکت‌ های ارائه دهنده خدمات سپرده می‌شود. البته شما می‌توانید با توجه به نیاز خود تنها بخشی از حدمات اجرایی خود را در اختیار شرکت‌ های خدماتی قرار دهید.

برخی از خدمات ارائه شده در شرکت رایان محاسبان، در بخش حسابداری، عبارتند از:

 • تهیه اسناد حسابداری
 • تهیه گزارشات سود و زیان
 • تهیه گزارشات ب های تمام شده کالا و خدمات
 • استقرار کدینگ استاندارد برای حساب‌ها
 • تهیه گزارشات مدیریتی
 • تهیه گزارشات انبارگردانی و حراست فیزیکی موجودی‌ها
 • تهیه گزارشات وجوه نقد
 • ارائه گزارشات به بانک‌ها برای افزایش اعتباردهی و دریافت تسهیلات
 • ارائه گزارشات مطالبات و واریزی مشتری‌ها
 • و تمام امور حسابداری دیگر

موسسه حسابداری در جردن

موسس های برای انجام انواع خدمات حسابداری: امروزه برون سپاری خدمات حسابداری و حسابرسی در بسیاری از کشور های دنیا رایج است. مدیران شرکت‌ های مختلف سعی می‌کنند تا خدمات حسابرسی و امور حسابداری خود را به شرکت‌ها و موسسه‌ های معتبر حسابداری بسپارند و از توانایی و تخصص آن‌ها در امور حسابداری استفاده کنند. این کار باعث می‌شود تا کارها به موقع، به صورت اصولی و به دست افراد متخصص انجام شود و دغدغه‌ های شما کمتر شود.

شرکت حسابداری در جردن

خدمات حسابرسی در جردن

خدماتی برای کنترل تمام امور مالی: حسابرسی به معنای رسیدگی و نظارت به اسناد و مدارک و اطلاعات مالی یک موسسه یا واحد تجاری است. بعد از اتمام  بررسی اسناد و مدارک، یک گزارش تهیه می‌شود که در آن حسابرس نظر خود را در مورد روش‌ های به کار رفته در حسابداری و صحت و سقم آن اعلام می‌کند.

به عبارت دیگر حسابرس با مطالعه اسناد حسابداری و اطلاعات مالی و سیستم کنترل داخلی موسسه، موجودیت و مالکیت دارایی‌ها و بدهی‌ های شرکت را به اثبات می‌رساند. شرکت رایان محاسبان یکی از شرکت‌ های ارائه دهنده خدمات مالیاتی، حسابداری، حسابرسی و امور ثبتی است که شما می‌توانید انجام امور حسابرسی خود را به آن‌ها بسپارید. برخی از خدماتی که این شرکت در زمینه حسابداری ارائه می‌دهد، عبارتند از:

 • تهیه اسناد حسابداری و تحریر دفاتر
 • گزارشات سود و زیان و تراز
 • تهیه گزارشات مدیریتی
 • استقرار کدینگ استاندارد حساب‌ها
 • تهیه صورت‌ های مالی و تلفیقی

موسسه حسابرسی در جردن

موسس های با ارائه انواع خدمات حسابرسی: همان طور که اشاره کردیم، رایان محاسبان یکی از شرکت‌ های حسابرسی در جردن است که شما می‌توانید انجام حسابرسی شرکت و موسسه خود را به این شرکت بسپارید و از خدمات آن‌ها بهره مند شوید. شرک رایان محاسبان با ارائه گزارش حسابرسی به شرکت‌ها، پیمانکاران و شرکت‌ های مشاور با حداقل زمان به منظور؛ دریافت وام از بانک‌ها، شرکت در مناقصات، افزایش ارتقاء و رتبه‌بندی شرکت نزد مراجع قانونی و سایر اشخاص و افزایش اعتباردهی بانک‌ها به شرکت، به شما کمک خواهد کرد.

تفاوت خدمات حسابرسی و حسابداری

درست است که موضوع حسابداری و حسابرسی یکسان است، اما ماهیت آن‌ها و ابزار و روش‌ های هر کدام با هم متفاوت است. حسابداری زبان تجارت است و با ارائه اطلاعات مالی به مدیران و صاحبان سرمایه و حتی سرمایه گذاران،در تصمیم گیری‌ های مهم اقتصادی کمک می‌کند. اما حسابرس اطلاعات به دست آمده را بررسی کرده و اظهار نظر خود را نسبت به مدارک و صورت‌ های مالی و مطابقت آن با استانداردها، به صورت یک گزارش در اختیار مدیران و یا افراد مربوطه قرار می‌دهد.

هزینه خدمات حسابداری و حسابرسی

گفتیم که بسیاری از شرکت‌ها و موسسات کوچک و بزرگ، برای انجام امور حسابداری و خدمات حسابرسی خود از موسسات و شرکت‌ های ارائه دهنده این خدمات استفاده می‌کنند. با وجود این که هزینه خدمات مالیاتی براساس چهارچوب خاصی مشخص می‌شود، اما شرکت‌ های مختلف هزینه‌ های متفاوتی برای ارائه این خدمات، دریافت می‌کنند.

برای تعیین هزینه‌ های خدمات مالیاتی، حسابرسی و حسابداری عوامل مختلفی نقش دارند و نمی‌توان هزینه ثابتی برای همه افراد در نظر گرفت. برخی از عواملی که در تعیین هزینه این خدمات موثرند عبارتند از:

 • کیفیت خدمات ارائه شده
 • سابقه شرکت ارائه دهنده خدمات
 • میزان حقوق کارمندان
 • نوع و میزان کار های خواسته شده از طرف شما
 • و برخی موارد دیگر

تمام موارد گفته شده در بالا به همراه برخی از عوامل دیگر در هزینه خدمات ارائه شده تاثیر گذار خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر از چگونگی ارائه خدمات و یا هزینه آن‌ها، می‌توانید با شرکت رایا محاسبان در ارتباط باشید و از متخصصان و مشاوران برجسته و ماهر این شرکت راهنمایی بخواهید. برای دریافت مشاوره می‌توانید از طرف شرکت، درخواست مشاوره خود را به رایان محاسبان ارسل کنید تا زمانی را برای مشاوره تعیین کنند، سپس می‌توانید با کارشناسان و مشاوران خبره در این زمینه مشورت کنید.

1 دیدگاه

 1. رضایی گفت:

  با تشکر از مجموعه رایان محاسبان چهت انجام خدمات واقعا ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02122355225