یکی از مهم ترین مواردی که امروزه کسب و کارها با تمرکز و دقت بیشتری به آن می پردازند، تخصص گرایی است. طبق این اصل در صورتی که کسب و کارها هدف خود را روی پیشرفت و رشد سریع تر، و رسیدن به نتایج بهینه تر و بهتر تعیین کرده اند، لازم است که انجام خدمات و اقدامات تخصصی را به متخصصین این کار بسپارند. این موضوع در مورد همه مشاغل از جمله حرفه حسابداری نیز صدق می کند.

شرکت حسابداری چیست؟

در واقع مدیران مالی و سایر صاحبان کسب و کار به منظور رشد و پیشرفت مجموعه خود و جلوگیری از بروز خطاهای مالی باید انجام کلیه فرایندهای مالی را به دست حسابدار بسپارند.این خدمات حسابداری در شرکت حسابداری ارائه می شود. اما سوال مهم این است که شرکت حسابداری چیست؟ شرکت حسابداری یک متولی با تعدادی حسابدار حرفه ای و با مهارت است که انجام امور مالی، حسابداری و مالیاتی را برای کسب و کارها و مشاغل مختلف بر عهده دارد.

در واقع در شرکت حسابداری خدمات مختلفی از جمله خدمات مالی، محاسبه ارزش‌ افزوده، گزارش ‌های تفصیلی، اظهارنامه مالیاتی و … انجام می شود و سپس در قبال انجام آن پول دریافت می کند. کلیه خدمات ذکر شده در شرکت حسابداری به دست حسابداران و افراد متخصص و فعال در این حوزه انجام می شود. علاوه بر این، در شرکت حسابداری خدمات مختلف دیگری نیز انجام می شود که در ادامه این مطلب به بررسی آن می پردازیم.

خدمات شرکت حسابداری

همان طور که در پاراگراف بالا نیز ذکر شد، شرکت حسابداری شرکتی است که ارائه خدمات حسابداری را بر عهده دارد. این وظایف و خدمات با توجه به درخواست کارفرما یا خدماتی که در کسب و کار یا مجموعه کاری آن ها انجام می شود، متفاوت و مختلف خواهد بود.

در واقع شرکت های حسابداری بر اساس خدمات مختلفی که انجام می دهند نیز به چند دسته مختلف تقسیم می شوند. به طور کلی مهم ترین خدمات شرکت حسابداری شامل موارد زیر است:

  • خدمات حسابداری و مالی

این نوع از خدمات حسابداری شامل وظایف و خدمات مختلفی از جمله تهیه صورت‌ حساب های مالی و بستن حساب ‌ها، رسیدگی به امور پرسنل و اداری، تهیه ترازنامه، کنترل، تجزیه ‌و تحلیل حساب ‌ها و تهیه دفاتر قانونی است.

  • خدمات مالیاتی

خدمات مالیاتی که توسط شرکت های حسابداری انجام می شود، شامل وظایف مختلفی از جمله تنظیم و ثبت گزارش فصلی، ثبت اظهار نامه ارزش‌ افزوده، تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی و ارائه کلیه خدمات حوزه مالیاتی است.

  • خدمات اداری و پرسنلی حسابداری

خدمات اداری و پرسنلی حسابداری که توسط شرکت حسابداری انجام می شود، نیز شامل موارد و خدمات مختلفی از جمله تنظیم و انعقاد انواع قراردادهای کارکنان، کارت ‌زنی، ثبت‌ نام بیمه‌ ای، تهیه و ارسال لیست بیمه، حضور و غیاب کارمندان، پرداخت حقوق و مزایا، تهیه و ثبت و تنظیم کارکرد کارکنان، انجام امور کارگزینی، محاسبه اضافه ‌کاری ها، مرخصی ها و تعطیلات است.

خدمات شرکت حسابداری

بهترین شرکت حسابداری

با افزایش اخمیت رسیدگی به امور مالی یکی از مهم ترین چالش ها و دغدغه هایی که افراد مختلف با آن روبرو هستند، پیدا کردن شرکت حسابداری معتبر و فعال در این زمینه است. در واقع زمان پیدا کردن و برون سپاری نمودن امور حسابداری باید امور را به شرکت یا افرادی بسپارید که سابقه و مهارت کافی برای انجام امور حسابداری و کلیه خدمات ذکر شده در قسمت بالا را داشته باشند. شرکت حسابداری رایان محاسبان ارائه کننده کلیه خدمات حسابداری، حسابرسی و … است که کلیه خدمات را به بهترین نحو و با تکیه بر دانش حسابداری و استانداردهای روز دنیا ارائه می کند.

 

👩‍💼 شرح خدمات شرکت: انجام همه خدمات حسابداری و مالی
💰 مبلغ تعرفه خدمات:با توجه به نیاز مبلغ ثابت نیست
✅ نام شرکت حسابداری :شرکت حسابداری رایان محاسبان
✅سابقه فعالی تخصصی21 سال سابقه کاری حسابداری، مالی، مالیاتی و حسابرسی
✅شراط ارائه خدماتحضوری و دورکاری و مشاوره آنلاین

بهترین شرکت حسابداری در تهران

پیدا کردن شرکت حسابداری در تهران از اهمیت بیشتری برخوردار است. چون خوشبختانه شرکت ها و افراد زیادی اقدام به یادگیری علم حسابداری و ارائه خدمات مرتبط با آن کرده اند. اما نکته مهم پیدا کردن شرکت و افرادی است که به انجام امور حسابداری تسلط کافی و کامل داشته باشند. با این ویژگی دیگر نیازی به استخدام نیروی حسابدار تازه کار و مبتدی یا نیروی حسابدار کارآموز نیست. بلکه می توانید از طریق شروع همکاری با شرکت رایان محاسبان انجام کلیه امور حسابداری در تهران را به کارشناسان مجرب این مجموعه بسپارید.

شرکت حسابداری در تهران

در صورتی که شما نیز به رشد و پیشرفت کسب و کار خود و همچنین جلوگیری از ضرر و زیان هالی مالی در مجموعه خود اهمیت می دهید، لازم است که به بهترین نحو به انجام امور حسابداری نیز بپردازید. شرکت رایان محاسبان با داشتن سابقه کار درخشان در زمینه ارائه امور و خدمات حسابداری، یکی از بهترین شرکت های حسابداری در تهران شناخته می شود. برای انجام امور حسابداری می توانید با عقد قرارداد رسمی کلیه امور شرکت یا مجموعه کاری خود را به کارشناسان مجرب این مجموعه بسپارید.

شرکت حسابداری در کرج

شرکت رایان محاسبان با داشتن سابقه 21 ساله در زمینه انجام امور حسابداری، توانسته میزان رضایت زیادی از مشاغل و کسب و کارهایی که به آن ها خدمات حسابداری ارائه کرده؛ به دست آورد. به همین منظور این شرکت تمرکز خود را روی ارائه خدمات حسابداری و مالی در شهرهای مختلف نظیر کرج نیز قرار داده است. بنابراین در صورتی که کرج هستید، و قصد برون سپاری امور حسابداری را دارید، می توانید از تجربه و مهارت حسابداران فعال در این مجموعه بهره مند و انجام امور مالی و حسابداری را به تیم این مجموعه بسپارید.

مشاوره شرکت های حسابداری به چه روشی است؟

یکی از مهم ترین اقداماتی که کسب و کارها و مشاغل مختلف می توانند به منظور آشنایی بیشتر با امور حسابداری انجام دهند، دریافت مشاوره از شرکت های حسابداری است. برای انجام این کار نیز می توانید به صورت تلفنی، آنلاین یا حضوری به شرکت رایان محاسبان مراجعه کرده و در مورد کلیه سوالات و ابهامات خود با کارشناسان مجرب و فعال در این شرکت مطرح کنید.

علاوه بر این، در صورتی که مهارت و تجربه کمی در زمینه انجام امور حسابداری دارید، می توانید با برگزاری جلسات مشاوره با تمرکز و تسلط بیشتری به انجام این امور بپردازید. در جلسات مشاوره شرکت های حسابداری وضعیت کسب و کار توسط یکی از حسابداران بررسی شده و سپس راهکارهای اقتصادی و متناسب با امور مالی به آن ها گفته می شود.

انجام امور مالی ، مالیاتی حسابداری شرکت ها ( توسط شرکت حسابداری)

انجام امور مالی و مالیاتی حسابداری شرکت ها توسط شرکت های حسابداری در بلند مدت به سازمان ها و شرکت های مختلف کمک می کند تا از بروز خطرات و مشکلاتی که باعث ضرر و زیان می شود، جلوگیری کرد.

در واقع زمانی که انجام امور مالی و مالیاتی را به شرکت های حسابداری بسپارید، دیگر نگرانی از بابت سهل انگاری، بروز خطا زمان ثبت امور مالی و فرایندهای مالیاتی نخواهید داشت. چرا که با انجام امور مختلفی نظیر تنظیم صورتحساب، تنظیم حساب های پرداختنی و دریافتنی، تنظیم ترازنامه، ارسال صورتحساب و … توسط کارشناسان خبره نه تنها از وضعیت مالی و اقتصادی شرکت مطلع خواهید شد؛ بلکه در صورت واجد شرایط بودن ممکن است از پرداخت مالیات نیز معاف شوید.

چرا باید امور اقتصادی و مالی سازمان خود را به شرکت حسابداری بسپاریم؟

برخی از سازمان ها یا شرکت ها تصور می کنند برون سپاری کردن امور حسابداری یا سایر امور مالی دیگر به شرکت های حسابداری یا استخدام حسابدار متخصص نشانه ضعف آن ها است. در صورتی که این گونه نیست و این کار نشانه مدیریت سیستماتیک آن است که سعی دارد با انجام امور تخصصی به افراد متخصص کلیه امور به بهترین شکل و بدون خطا انجام شود.

در واقع دلیل و اهمیت انجام امور اقتصادی و مالی سازمان به شرکت حسابداری این است که از بروز خطاها و اشتباهات توسط نیروی انسانی تا حد زیادی جلوگیری می شود.از طرفی سپردن انجام امور اقتصادی و مالی به شرکت حسابداری، تاثیر ویژه ای از جلوگیری از خدمات مالی و  دردسرها و هزینه ‌های جذب کارکنان مورد نیاز برای انجام امور مالی سازمان دارد.

بنابراین حتی ممکن است هزینه های جانبی مربوط به استخدام و سایر دردسرها و  چالش های دیگر آن به صفر برسد. بنابراین انتخاب این راه برای سازمان ها یا شرکت هایی که در ابتدای راه هستند و بودجه کافی برای استخدام افراد متخصص ندارند، بهترین روش است.

شرکت حسابداری

 چرا باید به دنبال یک شرکت حسابداری معتبر باشید؟

اطلاعات مالی و فرایندهای مالی که در سازمان ها، شرکت ها و مشاغل مختلف انجام می شود، کاملا محرمانه است. به همین دلیل باید به شرکتی که از طریق آن اقدام به برون سپاری کردن و پرداختن به امور حسابداری می کنید، اطمینان کامل داشته باشید. در واقع زمانی که انجام امور حسابداری را به یک حسابدار یا شرکت حسابداری می سپارید، عملا کلیه اطلاعات مالی و فرایندهای نقدی و غیر نقدی که در شرکت یا مجموعه کاری خود انجام می دهید، در اختیار او قرار می دهد.

بنابراین هر گونه کوتاهی، اشتباه یا خطا در روند انجام این امور می توانید خطرات و ضرر و زیان های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. از طرفی شرکت های حسابداری به منظور پیشرفت مجموعه خود و همچنین افزایش اعتماد و رضایت مشتریان، خدمات حسابداری را کاملا محرمانه و بدون خطا و اشتباه انجام می دهند. شرکت حسابداری رایان محاسبان نیز به منظور افزایش رضایت و اطمینان خاطر مشتریان محترم کلیه امور مالی و حسابداری و مالیاتی را به صورت کاملا محرمانه و به بهترین نحو ارائه می کند.

تفاوت خدمات شرکت حسابداری با حسابدار

یکی از مهم ترین سوالات رایجی که زمان استخدام کردن یا شروع همکاری با شرکت حسابداری مطرح می شود، این است که تفاوت خدمات شرکت حسابداری با حسابدار چیست؟ در پاسخ می توان گفت که شرکت های حسابداری علاوه بر این، به صورت دورکاری از طریق انجام امور حسابداری به صورت برون سپاری، خدمات حسابداری و مالیاتی مختلف را ارائه می کنند؛ امکان و قابلیت استخدام کردن حسابدار برای مجموعه های مختلف را دارند.

در واقع شرکت های حسابداری کلیه مجوزهای مختلف و لازم جهت راه اندازی شرکت را دریافت کرده اند و از اطمینان بیشتری برخوردار هستند. چرا که این شرکت ها موظف و ملزم به انجام امور مالی به صورت صحیح و استاندارد هستند. بنابراین هر گونه کوتاهی ممکن است به ضرر مشتریان تمام شود. در صورتی که حسابدار ممکن است صرفا از طریق شرکت حسابداری یا سایر دوستان و آشنایان به شما معرفی شود. از طرفی هزینه همکاری و برون سپاری حسابداری در مقایسه با استخدام حسابدار بسیار کم تر است و باعث کاهش هزینه های کسب و کار می شود.

مشتریان شرکت حسابداری رایان محاسبان

یکی از مهم ترین ویژگی های متمایز شرکت حسابداری رایان محاسبان ارائه خدمات حسابداری به صورت تمام و کمال است. به همین دلیل طی بررسی های انجام شده، مشتریان شرکت حسابداری رایان محاسبان میزان رضایت زیادی از طریق همکاری با این مجموعه داشته اند. به همین منظور برای آشنایی بیشتر با خدمات ارائه شده به مشتریان شرکت حسابداری رایان محاسبان می توانید در قسمت سوابق کاری با کلیه سازمان ها و شرکت هایی که سابقه همکاری با رایان محاسبان را داشته اند، آشنا شوید.

گاه این سوال مطرح می‌شود که چه نوع کسب‌کارهایی باید از خدمات حسابداری و حسابرسی با هدف ارتقا شغلی و شفاف‌سازی محاسبات شغلی استفاده کنند؟ و رایان محاسبان به عنوان یکی از معتبرترین مراجع ارائه انواع خدمات حسابداری، چه نوع مشاغلی را تحت پوشش خدمات خود قرار می‌دهد؟
در پاسخ باید گفت که چه شما صاحب کسب‌کاری گسترده و باسابقه چندین ساله همراه با صورتحساب‌های پیچیده مالی باشید و چه به تازگی فعالیت خود را با گروهی کوچک و سرمایه‌ای اندک شروع کرده‌اید، تیم حرفه‌ای و باتجربه ما همراه و در کنار شماست تا به بهترین صورت ممکن حساب‌های خود را مدیریت کرده و سرمایه در گردشتان را برای پیشرفت هرچه بیشتر به کار بگیرید.
تیم رایان محاسبان در کارنامه خود، سابقه همکاری با انواع کسب‌وکارهای خدماتی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و تجارتی، آموزشی، سرمایه‌گذاری و انواع شرکت‌های سهامی، با مسئولیت محدود، شراکتی و تعاونی را داشته و به همین دلیل بهترین انتخاب در ارائه انواع خدمات مالیاتی، حسابداری و حسابرسی در سطح کشور شناخته می‌شود.

دلیل انتخاب شرکت حسابداری رایان محاسبان

تا این قسمت از مقاله در مورد اهمیت استخدام و به کارگیری نیروی حسابداری و همکاری و استفاده از خدمات شرکت حسابداری صحبت شد. اما نکته مهم دیگر در مورد پیدا کردن و سپردن امور مالی به یک شرکت حسابداری با کیفیت و معتبر است.

به همین منظور در صورتی که به بهبود انجام امور حسابداری و مالی مجموعه خود اهمیت می دهید، می توانید از خدمات شرکت حسابداری رایان محاسبان بهره مند شوید.دلیل انتخاب این شرکت حسابداری داشتن سابقه درخشان در زمینه انجام امور مالی است.

علاوه بر این، این مجموعه با استقرار سیستم های مالیاتی در صنایع متعدد و انجام کلیه امور ثبت به صورت کاملا محرمانه سعی در انجام هر چه بهتر امور مالی در راستای اصول انسانی و حرفه ای داشته است. همچنین خدمات مالی و حسابداری در این مجموعه با تکیه بر دانش و استانداردهای روز در ایران و جهان انجام می شود.

سوالات متداول 
هزینه همکاری با شرکت حسابداری چقدر است؟

با توجه به این که حجم انجام امور حسابداری و مالی برای شرکت های مختلف، متفاوت است؛ بنابراین هزینه همکاری نیز برای کسب و کارهای مختلف متفاوت خواهد بود.

برون سپاری حسابداری بهتر است یا همکاری با شرکت حسابداری؟

با توجه به نیاز و بودجه ای که در اختیار دارید، می توانید از خدمات شرکت حسابداری بهره مند شوید. چرا که نوع خدمات شرکت حسابداری یا برون سپاری آن یکسان است.

بهترین شرکت حسابداری در تهران و کرج کجاست؟

شرکت رایان محاسبان با کسب مهارت و تجربه 21 ساله خود، خدمات حسابداری متنوعی را در کرج و تهران با کیفیت عالی ارائه می کند.

رایان محاسبان