خدمات مالیاتی در شهریار

خدمات مالیاتی در شهریار

در میان فعالیت‌های حسابداری شرکت‌های بزرگ، شاید با اهمیت ترین فعالیت انجام امور مرتبط با مالیات باشد. گسترش کسب و کارها و تمرکز بیشتر مدیران بر کارهای تخصصی هر شرکت در دنیای امروزی، نیاز به یک مرکز تخصصی دیگر برای رسیدگی به امور مالی شرکتها بیش از پیش دیده میشود.

این امور مالی از حسابداری ساده شرکتها تا تهیه گزارشات مالی آنها را شامل میشود، که این اطلاعات مالی بر تصمیم گیری و برنامه ریزی شرکتها و سازمانها اثر مستقیم دارد. در این مقاله به توضیح در ارتباط با انواع خدمات مالیاتی و وکیل مالیاتی، و خدمات مالیاتی در شهریار میپردازیم.

خدمات مالیاتی چیست؟

خدمات مالیاتی به کارهای مرتبط با مالیات گفته میشود که توسط شرکت‌های مالیاتی مانند شرکت رایان محاسبان انجام میشود. این خدمات مالیاتی شامل تنظیم کردن صورت حساب های مالی، تنظیم اظهارنامه های مالیاتی و دادرسی های مالیاتی میباشد. این کارها به علت حساسیت بالا و دقت زیادی که نیاز دارند، به شرکت های مالیاتی که تبحر کافی در کار خود دارند، سپرده میشوند.

در صورتی که این امور مالیاتی با اصول و قواعد صحیح خود انجام نشوند، ممکن است جرائم سنگینی را شامل حال مدیران این شرکتها بکنند. پس کمک گرفتن از شرکتهای خدمات مالیاتی با تجربه بسیار با اهمیت میباشد و بستن قرارداد با شرکته ای نامعتبر مالیاتی ممکن است جرائم سنگینی برای فرد و شرکت به بار بیاورد که به راحتی جبران پذیر نباشد.

خدمات مالیاتی در شهریار

همانطور که گفتیم، خدمات مالیاتی در هر استان به انجام أمور مالیاتی شرکتها و بستن قراردادهای مالیاتی با آنها میپردازد. قراردادهای مالیاتی شامل بندهایی است که در آن خدمات أمور مالیاتی که باید برای مشتری انجام شود، عنوان میشوند. خدمات أمور مالیاتی أنواع گوناگونی دارند که باعث میشود این قراردادها شرکت به شرکت متفاوت باشد و توسط خود شرکت های مالیاتی نوشته شود.

در این قرار داد که به آن قرارداد خدمات مالیاتی میگویند، باید تمامی خدمات و هر آنچه مشتری درخواست داده است و شرکت با انجام آن توافق کرده است، ذکر شود و پس از رسیدن به تفاهم ذر تمامی بندهای این قرارداد، باید قرارداد خدمات مالیاتی به امضای طرفین دربیاید. از شرکتهای خدمات مالیاتی معتبر در شهریار شرکت رایان محاسبان است که میتوانید برای مشاوره در ارتباط با خدمات مالیاتی شرکت خود با آن تماس حاصل فرمایید.

نرخ خدمات مالیاتی در شهریار

نرخ خدمات مالیاتی در شهریار به عوامل متعددی وابسته است. با وجود اینکه برخی از خدمات مالیاتی و حسابداری تعرفه ثابت و مقطوعی دارند، اما برخی از تعرفهها نیز ثابت نیستند و به شرایط و فاکتورهای مختلفی بستگی دارند برای مثال خدمات مالیاتی در شهریار که برای امور مالیاتی یک شرکت، جهت تهیه و ارسال صورت معامله های فصلی آن شرکت صورت می‌گیرند، نرخ و تعرفه ثابتی دارند ولی قراردادهای خدمات مالیاتی مشاغل که به دادرسی مالیاتی نیاز دارد، به شرایط و اوضاع پرونده بستگی دارد و نمیتوان برای آن نرخ ثابتی تعیین نمود.

انواع قرارداد شرکت خدمات مالیاتی شامل ۳ نوع قرارداد مالیاتی میشود که قرارداد پروژه ای، ماهانه و پشتیبانی میباشند. قرارداد پروژه ای معمولا مختص شرکت های تازه تاسیس با فعالیت کم، قراردادهای ماهیانه برای شرکتها با فعالیت متوسط و قراردادهای پشتیبانی مختص شرک تهای بزرگ نیازمند رسیدگی تخصصی مالیاتی میباشد

خدمات مالی در شهریار

به طور کلی، خدمات مالی شامل همه خدمات اقتصادی و مالی شامل فعالیت بانک‌ها و مؤسسات اعتباری، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و بیمه میباشد. این خدمات مالی در شهریار بیشتر شامل انجام امور حسابداری و مالی، تهیه انواع گزارشات مالی، تنظیم قراردادها و انجام امور مالیاتی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها میباشد. در حقیقت خدمات مالی، شامل همه خدماتی است که برای مدیریت مالی یک شرکت یا سازمان نیاز دارید.

مدیریت امور مالی نیاز به تخصص و دانش حسابداری و مالی دارد؛ به همین علت اکثر افراد حقیقی و حقوقی ترجیح می‌دهند که از خدمات شرکت‌های حسابداری حرفه‌ای استفاده کنند. از جمله این شرکتها شرکت رایان محاسبان در شهریار میباشد. با این حال ممکن است حسابدارهای شخصی و نرم افزارهای حسابداری نیز میتوانند در انجام این امور به شما کمک کنند.

مشاوره مالیاتی در شهریار

یکی از مهم ترین مسایل مربوط به امور مالی و مالیاتی شرکتها و موسسات و بنگاه های اقتصادی، نحوه پرداخت مالیات است. در زمینه پرداختهای مالیاتی، حتی کمی تخلف و پنهان کاری می تواند جرایم سنگینی را در پی داشته باشد . ضمن انکه تهیه و تنظیم اسناد و مدارک مربوط به این امور هم باید توسط افراد خبره و متخصص در این زمینه باید انجام شود.

همه شرکتها، حتی اگر واحد مالی جداگانه هم داشته باشند و نیازی به وکیل مالیاتی ( که در ادامه در رابطه با آن توضیح میدهیم) ندارند، برای آگاهی از اخبار روز مالیاتی و بخشنامه های جدیدی که صادر میشوند و نحوه برخورد با جزییات قانونی امور مالیاتی می توانند از مشاورین خبره موسسات مالی وحسابداری بهره مند شوند .

مشاوره مالی در شهریار

یکی از وظایف مشاوران مالی که توسط شرکتها و سازمانها انتخاب شده است، این است در کنار شرکتها به بررسی موضوعات مختلف مورد نیاز بپردازد. این أمور شامل اینکه چه میزان پول باید پس‌انداز کنید، برای شروع به مقدار سرمایه گذاری نیاز دارید یا از چه راه هایی سرمایه گذار جذب کنید، چه نوع حساب بانکی برای خود باز کنید، چه نوع بیمه‌ای داشته باشید و قوانین مربوط به این بیمه را چگونه در نظر بگیرید و همچنین برنامه های پرداخت مالیات را نیز بررسی می‌کنید میباشد.

رسیدگی به این أمور باعث جلوگیری از هدر رفتن بخش زیادی از پول شما به عنوان جریمه های مالیاتی میشود؛ همچنین ممکن است در این صورت لازم باشد مالیات بیشتری بپردازید که استحقاق شما نباشد. شما میتوانید برای دریافت مشاوره مالی با شرکت رایان محاسبان از طریق شماره های موجود در سایت این شرکت تماس حاصل فرمایید.

وکیل مالیاتی چیست؟

وکیل مالیاتی متخصص بر قوانین و مقررات مالیاتی کاملا اشراف دارد و موکل را در خصوص قوانین و مقررات آگاه کرده و اطلاع رسانی أمور مالیاتی را انجام میدهد. با حضور یک وکیل مالیاتی، نیازی به حضور واجب موکل نیست و همچنین وکیل مالیاتی میتواند موکل خویش را جهت تنظیم اظهارنامههای مالیاتی یاری نماید.

وکیلهای مالیاتی میتوانند به دستور دادگاه بدوی لایحه نیز تنظیم کنند و وکیل متخصص مالیاتی مشاوره در خصوص مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر درآمد، املاک، ارث و … را نیز به موکل خود یا همان مدیر شرکت ارائه میدهد. برای دریافت راهنمایی از وکیل های مالیاتی میتوانید از شرکتهای مالیاتی انجام دهنده خدمات مالیاتی در شهریار، مانند شرکت رایان محاسبان تماس بگیرید یا حضورا مراجعه کنید.

وکیل مالیاتی در شهریار

پیش تر به تعریف وکیل مالیاتی متخصص پرداختیم. در اینجا به ویژگی های یک وکیل مالیاتی خوب میپردازیم که میتواند در انتخاب وکیل مالیاتی برای شما کمک کننده باشد. یک شرکت مالیاتی معتبر و یک وکیل مالیاتی، باید جزیی نگر، حرفه ای، با اخلاق، انعطاف پذیر و مشتری مدار و دارای اشراف کامل به قوانین مالیاتی باشد.

وکیل مالیاتی باید در ارتباط با تمامی أمور مالیاتی شرکت به صورت دقیق با مدیران شرکت مربوطه مشورت کنند و مدیران را در ارتباط با وضعیت مالی و مالیاتی شرکت آگاه سازند. شرکت رایان محاسبان در شهریار، از شرکتهای مالیاتی است که در انتخاب وکلای مالیاتی خود به تمامی این ویژگیها توجه میکند. این شرکت به صورت تلفنی و حضوری به خدمت رسانی به عموم میپردازد.

وظایف وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی وظایف مختلفی دارد که باید قبل از درخواست وکیل مالیاتی کاملا به آن آگاهی داشته باشید. در ادامه این وظایف را نام می‌بریم:

 • تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی
 • تحریر دفاتر قانونی
 • تهیه و تنظیم صورت معاملات فصلی و ارسال آن در سامانه سازمان امور مالیاتی کشور
 • ثبت نام و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده
 • دریافت گواهینامه ارزش افزوده
 • مشاوره مالیاتی در خصوص مالیات عملکرد شرکتها
 • مالیات تکلیفی و ارزش افزوده
 • تهیه و تنظیم گزارشات فصلی
 • تنظیم گزارشات فصلی خرید و فروش طبق ماده ۱۶۹ مکرر مالیات های مستقیم
 • تنظیم گزارش مالیات حقوق پرسنل
 • تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده و ثبت آن در سامانه اداره مالیات بر ارزش افزوده
 • تحریر دفاتر قانونی شامل دفتر روزنامه و کل و همچنین دفاتر درآمد و هزینه
 • تهیه و تنظیم اظهارنامه عملکرد و ارسال آن در سامانه سازمان امور مالیاتی کشور

 

خدمات مالیاتی در شرکت رایان محاسبان

شرکت رایان محاسبان یکی از شرکت های خدمات مالیاتی در شهریار میباشد. این شرکت، یک شرکت خدمات مالی و حسابداری و حسابرسی است که با در حضور تیمی خبره و متخصص در امور مالی و مالیاتی، حسابداری و حسابرسی و بسیاری خدمات مرتبط دیگر را به مشتریان خود ارائه میدهند.

شرکت رایان محاسبان به قوانین مرتبط به امور مالی و مالیاتی اشراف کامل دارد و به مشتریان در خصوص أمور مالی شرکتها مشاوره تخصصی ارایه داده و همه امور مربوط به واحد مالی آنها را پشتیبانی میکند این شرکت با تیم وکلای مالیاتی خود و مشاوران مالیاتی خبره، سعی در کمک در أمور مالیاتی به صورت بدون نقص دارند و تمام تلاش خود را برای انجام هر چه بهتر این أمور به کار میبرند.

جمع بندی

همانطور که پیش تر عنوان کردیم، خدمات مالیاتی از مهم‌ترین امور مالی شرکتها میباشد. نرخ خدمات مالیاتی در شرکت های مالیاتی مختلف متفاوت میباشد؛ اما مدیران شرکتها باید امور مالیاتی خود را به مرکزی واگذار کنند که سابقه کافی داشته و متخصصان حسابداری مالیاتی حرفه ای داشته باشند تا شما بتوایند با خیال راحت به آن اعتماد کنید. شرکت رایان محاسبان یکی از این شرکت های خدمات مالیاتی در شهریار است که میتوانید برای کسب اطمینان از آن، با شماره های مربوطه در سایت رایان محاسبان تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *