وکیل مالیاتی در کرج

امروزه تمام کسب‌ و کارها در سرتاسر جهان موظف‌ اند که نسبت به درآمد سالیانه خود مبلغی به‌عنوان مالیات دولت پرداخت کنند. اما هر کشوری قوانین و مقررات مختلفی در حوزه مالیات کسب‌وکارها دارد بنابراین هرکسی نمی‌تواند آن را به بهترین نحو مدیریت کند. ممکن است شما مدیر یک سازمان یا شرکت باشید و یا حتی به‌تازگی کسب‌وکارتان راه‌اندازی کرده باشید. اگر دفاتر مرکزی خود را در کرج بنا کرده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با یک جستجو ساده در سایت رایان محاسبان از یک وکیل مالیاتی در کرج، کمک بگیرید.

با کمک‌گرفتن از یک وکیل مالیاتی که بر روی آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های مالیاتی تسلط دارد، می‌توانید تمام پروسه مالیاتی کسب‌ و کارتان را در سریع‌ترین زمان اجرا کنید و از وقفه افتادن در کارتان جلوگیری کنید.

وکیل مالیاتی چیست؟

وکیل مالیاتی چیست؟

جرایم مالیاتی یکی از تخلف شایع حقوق کیفری مالی است و هنگامی رخ می‌دهد که بعضی افراد در آشکار کردن اشتغال یا درآمد و یا هر دوی آنها به مؤسسات مالیاتی قصور می‌ورزند و یا به وظایف قانونی خود عمل نمی‌نمایند. اما ریشه ایجاد بسیاری از مشکلات مالیاتی، عدم اطلاع کافی از مواردی همچون قوانین مالیاتی، رویه مرسوم ادارات مالیات، تکالیف و وظایف قانونی و عرفی مودیان مالیاتی است که این عدم اطلاعات کافی، بعضاً موجب تعیین مالیات‌هایی با مبالغ بسیار سنگین می‌شود. موارد زیادی از کسب‌وکارها بوده‌اند که به دلیل اهمیت ندادن به مبحث مالیات مانند، اشتباه در نحوه محاسبه مالیات و یا تأخیر در پرداخت مالیات (زمان پرداخت آن مغایر با قوانین مالیاتی کشور باشد) مجبور به پرداخت جریمه‌های سنگین و یا حتی موجب ورشکستگی می‌شوند.

بنابراین وکیل مالیاتی در کرج یکی از نیازهای اصلی کسب‌وکارهایی است که در این شهر بناشده‌اند. وکیل مالیاتی یک فرد متخصص، تحصیل‌کرده و باتجربه در حوزه‌های مالی و حسابداری است که علاوه بر تسلط به دانش حسابداری و حسابرسی، بایستی تسلط کامل بر قوانین مالیاتی روز کشور داشته و با تمام بخشنامه‌ها و تبصره‌ها آشنایی کامل داشته باشد.

یک وکیل مالیاتی در کرج می‌تواند به کلیه امور مربوط به مالیات، بیمه، ارزش‌افزوده و حسابرسی رسیدگی کند و در همه‌ی موارد با ارائه سندها و مدارک لازم اقدام به دفاع در خصوص موکل خود نماید. همچنین محاسبات انجام شده در اظهار‌نامه مالیاتی را پس از مطابقت با استانداردهای حسابداری و حسابرسی و قانون مالیات‌های مستقیم و با مستندات قانونی مقیاس مالیاتی اثبات نماید. به‌این‌ترتیب مبلغ مالیات را تاحدامکان کاهش داده و از جریمه شدن موکل خود جلوگیری می‌کند.

وکیل مالیاتی در کرج

مزایای استفاده از وکیل مالیاتی در کرج

انجام امور مالیاتی یکی از مهم‌ترین کارهایی است که بخش مالی و حسابداری یک شرکت باید انجام دهد. وکیل مالیاتی در کرج برای کسب‌وکارهایی که در این منطقه هستند راهکارهایی در موضوعات مختلف مالیاتی که نیاز به کمک دارند، ارائه می‌کند. این امور از تنظیم استاندارد صورت‌های مالی آغاز و تا پرکردن اظهارنامه مالیاتی و دادرسی مالیاتی ادامه میابد.

 اظهارنامه مالیاتی گزارش گردش عملکرد یک سال مالی اشخاص حقیقی و حقوقی به اداره دارایی برای محاسبه و سپس پرداخت مالیات است. مهم‌ترین قسمت این اظهارنامه، ترازنامه و صورت سود و زیان است که به تاریخ منتهی به پایان سال تهیه و گزارش می‌شود؛ در این گزارش، میزان مالیات که به میزان ۲۵ درصد سود ابزاری خود شخص بوده، تعیین شده و باید در مهلت مقرر قانونی پرداخت شود؛ لذا ضروری است پس از ثبت شرکت و شروع فعالیت نسبت به پرکردن این گزارش و تقدیم آن به سازمان امور مالیاتی کشور اقدام گردد. حال اگر اظهارنامه‌ای که ارائه شده است. از سوی اداره دارایی و سرممیزی تأیید نشود مالیات بر اساس مقایسه با کسب‌وکارهای مشابه و شرایط لازم تعیین می‌شود و مبالغ سنگین مالیاتی برای افراد در نظر گرفته می‌شود. علاوه بر این مدیران شرکت‌ها، مؤسسات و سازمان‌ها با تعداد زیاد تکالیف مالیاتی در اداره مجموعه زیر نظر خود مواجه هستند که عدم رعایت این تکالیف جرایم سنگینی را به عهده شرکت‌ها و مؤسسات قرار خواهد داد.

فلذا با گسترش کسب‌وکارها لزوم وکیل مالیاتی در کرج اهمیتی بیشتر از سابق یافته است. مدیران شرکت‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند تا به بهینه‌ترین شکل و در سریع‌ترین زمان ممکن امور مالیاتی خود انجام دهند. وکلای مالیاتی از تیم رایان محاسبان از تمام قوانین آگاه هستند و مبلغ مالیات شما را به‌درستی و دقیق محاسبه می‌کنند و شما هیچ دغدغه‌ای دررابطه‌با مالیات کسب‌وکار خود نخواهید داشت. ازاین‌رو اگر این امور توسط مدیران به یک وکیل مالیاتی در کرج سپرده شود، بادقت بیش‌تری انجام می‌شود.

مهم‌ترین ویژگی‌های وکیل مالیاتی در کرج

قوانین مالیاتی روزبه‌روز در حال تغییر هستند. ازاین‌رو یک وکیل مالیاتی در کرج بایستی مطالعه و پیگیری لازم در این زمینه را داشته باشد تا از تغییر قوانین و آراء صادره از سازمان مالیاتی و بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌های مرتبط آگاه گردد. به همین سبب بتواند لایحه‌ای با دلایل و مدارک قانع‌کننده برای دفاع از مسائل پیش‌آمده شرکت تنظیم کرده و در هیئت حل اختلاف و یا دیگر ارگان‌های که وظیفه رسیدگی به مالیات را دارند ارائه دهد. قدرت ارتباطی بالا در مذاکره با افراد، آشنایی کامل با روند مالی و مالیاتی و پیگیری و دفاع در پرونده‌های مالیاتی از جمله مهم‌ترین ویژگی وکیل مالیاتی در کرج به شمار می‌آید.

یک وکیل مالیاتی در کرج بهتر است دانش‌آموخته رشته‌های حقوق، اقتصاد و حسابداری باشند. اگرچه دیگر افراد نیز شاید بتوانند با تسلط بر قوانین و مقررات به اطلاعات جامعی دست یابند اما برای وکالت و قبول دعاوی مالیاتی بهتر است از فردی که دانش‌آموخته علم حقوق است و علم وکالت را می‌شناسد کمک گرفته شود. علت آن این است که گاهی در دعاوی مالیاتی در هیئت‌های حل اختلاف مالیاتی لازم است که وکیل مالیاتی از سایر قوانین مرتبط نیز استفاده نماید؛ بنابراین این امر برای کسانی که دانش‌آموخته علم حقوق نیستند با دشواری همراه است. همچنین آشنایی با قوانین بیمه تأمین اجتماعی، اصول و قوانین مالیاتی از اساسی‌ترین نیازهای یک وکیل مالیاتی در کرج برای پوشش امور مالی یک شرکت است. با استخدام وکیل مالیاتی در سازمان خود و استفاده از تجربه و تخصصی این فرد، سودآوری شرکت خود را بالا ببرید.

استخدام وکیل مالیاتی در کرج

استخدام وکیل مالیاتی در کرج

چگونه می‌توان یک وکیل مالیاتی در کرج را به خدمت گرفت؟

پاسخ این سؤال بستگی به نحوه فعالیت کسب‌وکار شما و میزان نیاز شما به یک وکیل مالیاتی در کرج است. شما می‌توانید با استخدام یک وکیل مالیاتی که به‌صورت تمام‌وقت، صورت‌های مالی را زیر نظر داشته باشد. از بروز مسائل احتمالی در آینده جلوگیری کنید. شرکت رایان محاسبان از معتبرترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات حسابداری مالیاتی است که در تمام امور تخصصی مالی و مالیاتی به شما کمک می‌کند و باتوجه‌به اینکه رایان محاسبان چندین سال سابقه کار در حوزه خدمات مالی و مالیاتی دارد، توانسته عنوان برترین شرکت مالیاتی را از آن خود کند. گروه رایان محاسبان با در اختیار داشتن جمعی از بهترین وکلای مالیاتی این امکان را به شما می‌دهد که با یک جستجو ساده در سایت رایان محاسبان، مناسب‌ترین وکیل مالیاتی در کرج را که در نزدیک‌ترین فاصله‌ی جغرافیایی با شما حضور دارد، انتخاب کنید. وکیل مالیاتی در کرج در سایت رایان محاسبان با نیازهای قانونی مالیاتی کاملاً آشنایی داشته و به شما در این زمینه کمک می‌کند و ضمن تسلط کامل در امور مالیاتی، با علم و تجربه‌ای که در مسائل مالیاتی دارد، بهترین راه‌های پیشرو را به شما نشان می‌دهد. خدمات شرکت رایان محاسبان به نحو احسن انجام می‌گیرد و افراد می‌توانند با خیال راحت امور مالیاتی خود را به دست وکلای مالیاتی بسپارند.

در آخر

شما به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار کوچک یا بزرگ باید همیشه به مالیات مجموعه‌تان دقت کنید، استخدام یک وکیل مالیاتی در کرج باعث می‌شود بتوانید تمرکزتان را روی هدف اصلی‌تان بگذارید. شرکت رایان محاسبان می‌تواند گامی هرچند اندک ولی بسیار تأثیرگذار در صرفه‌جویی اقتصادی و آرامش خیال شما بردارد.

02122355225