وام صنعتی فوری

وام صنعتی فوری

وام صنعتی فوری وامی است که از زمان درخواست آن تا هنگام دریافت وام تنها دو یا سه روز کاری طول می‌کشد. بانک‌های سراسر کشور طرح‌هایی تحت عنوان وام صنعتی فوری در شبکه بانکی خود ارائه می‌دهند. البته اغلب بانک‌ها برای وام صنعتی فوری شرایط بسیار سخت و پیچیده‌ای را در نظر می‌گیرند. اگر درباره این شرایط از قبل آگاهی داشته باشید می‌توانید وام خود را زودتر دریافت کنید. همچنین ترفندهایی نیز برای دریافت زودتر این نوع وام صنعتی نیز وجود دارد که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

تماس با واحد مشاوره وام

تماس با واحد مشاوره وام

برای کسب اطلاعات دقیق درباره وام صنعتی فوری ادامه مقاله را با دقت مطالعه کنید.

به طور کلی آیا گرفتن وام صنعتی فوری امکان ‌پذیر است؟

گرفتن وام صنعتی فوری از اغلب بانک‌های کشور امکان پذیر است. در مجموع هنگام درخواست وام، باید در نظر بگیرید که مدارک و شرایط لازم برای دریافت وام از آن بانک مخصوص را داشته باشید. به طور کلی برای گرفتن هر نوع وامی اگر شرایط و مدارک مهیا و آماده‌تر باشد، وام سریع و راحت آماده می‌شود. همچنین بعضی از بانک‌ها مانند بانک ملت شرایط راحت‌تری دارند. حتماً از قبل شرایط هر بانک را برای دریافت وام فوری بسنجید تا در نهایت از بانکی با شرایط راحت‌تر وام بگیرید.

گاهی برخی از بانک‌ها وام‌هایی می‌دهند که نیاز به سپرده‌گذاری قبلی نخواهد داشت. وام‌های که نیاز به سپرده‌گذاری قبلی ندارند برای بیشتر افراد جامعه مناسب‌تر هستند چرا که نیاز به سرمایه قبلی ندارد. البته برای گرفتن وام بدون سپرده‌گذاری، بانک در اغلب موارد مبلغی را در حسابتان مسدود می‌کند. این مبلغ باید حداقل از ۴۸ ساعت قبل از گرفتن وام در حساب وجود داشته باشد تا وام را بتوان دریافت کرد. همچنین تا آخرین قسط حق برداشت آن مبلغ وجود نخواهد داشت.

برای تمام بانک‌ها این قانون وجود دارد که باید حداقل دو روز قبل از گرفتن وام، مبلغی به عنوان سپرده در حساب وجود داشته باشد. فرق بانک‌ها در میزان این مبلغ واریزی است. به بیان ساده‌تر مثلا یک بانک برای دادن وامی، ۳ میلیون تومان مسدود می‌کند اما بانکی دیگر با توجه به قوانین خود می‌تواند ۸ میلیون تومان مسدود کند. قبل از گرفتن وام بدون سپرده‌گذاری حتما درباره میزان مبلغ مسدودی آن‌ها آگاهی داشته باشید.

از کدام بانک وام صنعتی فوری دریافت کنیم؟

به طور کلی بهتر است از بانکی وام دریافت شود که کمترین مبلغ مسدودی را دارد. این موضوع از آنجایی اهمیت دارد که به طور مثال اگر برای ۵۰ میلیون ۳ میلیون مسدود شود درمجموع ۴۷ تومان می‌توانید دریافت کنید. اگر ۱۲ میلیون مسدود شود تنها ۳۸ میلیون از بانک پول دریافت خواهد شد.

همچنین باید بررسی شود که بانک مورد نظر برای وام صنعتی فوری چه نوع ضمانتی می‌خواهد. برای ضمانت وام صنعتی فوری شرایط متفاوتی وجود دارد؛ بنابراین اگر اطلاعاتی از قبل داشته باشید می‌توانید مدارک و شرایط را زودتر آماده کنید. اگر وضعیت و اسناد به‌صورت تمام و کامل آماده باشند وام فوری نیز زودتر دریافت خواهد شد. در مجموع برای به حداقل رساندن زمان دریافت وام فوری باید از قبل خودتان را با شرایط و قوانین بانک مورد نظر هماهنگ کنید.

شرکت رایان محاسبان در کنار شماست!

شرکت رایان محاسبان با داشتن بیش از 22 سال سابقه درخشان در امور مالی، مالیاتی و حسابرسی می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان، وام شما را از بانک دریافت کند. انواع خدمات مربوط با دریافت وام بانکی با رعایت صرفه و صلاح پرداخت سود از طرف رایان محاسبان ارائه می‌شود. ازآنجایی‌که امور با سرعت و دقت بالا و با حداقل هزینه انجام می‌شود؛ بنابراین رایان محاسبان یک گزینه مناسب خواهد بود تا وام صنعتی فوری شما را هرچه زودتر از بانک اخذ کند.

شرکت رایان محاسبان در کنار ارائه خدمات وام، به صورت تخصصی در زمینه خدمات مالی فعالیت می‌کند. با تمرکز بر ارائه راهکارهای مالی متنوع و شخصی‌سازی خدمات، شرکت ما برآمده از تجربه و تخصص در این حوزه، مشتریان را در رسیدن به اهداف مالی خود همراهی می‌کند.

 

وام کسب‌ و کار بانک ملی

کسانی که برای گرفتن وام به جهت ایجاد یک کسب ‌و کار اقدام می‌کنند، می‌توانند از بانک ملی درخواست وام کنند. این بانک به تمام مراجعین خود مبلغ 100 میلیون تومان می‌پردازد؛ که این مبلغ می‌تواند مشکل درآمد یک کسب ‌و کار را حل می‌کند. برای دریافت این وام به سپرده‌گذاری نیازی ندارید و با دستمزد 4 درصد به مراجعه‌کنندگان پرداخت می‌شود.

شرایط بانک ملی برای دریافت وام کسب‌ و کار

شما برای گرفتن وام از این بانک بایستی شرایطی را داشته باشید تا بتوانید درخواست وام کنید، این شرایط شامل:

 • به بانک بدهکاری نداشته باشید.
 • دیر یا پرداخت نکردن اقساط باعث می‌شود سود وام 12 درصد شود.
 • دادن معرفی‌نامه‌ ای از طرف کمیته امداد امام خمینی، سازمان بهزیستی و … به بانک بسیار مهم و الزامی است.

وام کسب‌ و کار بانک کشاورزی

کسانی که قصد دریافت وام کسب ‌و کار از بانک کشاورزی را دارند باید بدانند که نیازی به معرفی‌نامه از نهادهای مختلف را ندارند و تنها با مراجعه به بانک کشاورزی می‌توانید درخواست وام کنید. لازم به ذکر است که این بانک وامی به مبلغ 50 الی 200 میلیون به شما می‌پردازد. این نوع وام معمولاً مورداستفاده افرادی قرار می‌گیرد که کسب ‌و کار شان در زمینه کشاورزی باشد، از جمله: کشت محصولات گلخانه‌ای، دامداری، پرورش گل و گیاه و … باشد.

وام کسب‌ و کار بانک ملت

کسانی که قصد گرفتن وام به جهت ایجاد یک کسب ‌و کار را دارند می‌توانند از بانک ملت تقاضای وام 100 میلیونی کنند. وام‌های بانک ملت به سه صورت وام خانگی، کسب ‌و کار ، کارفرمایی به شما پرداخت خواهد شد. هرکدام از این وام‌ها مبالغ متفاوتی دارند. نرخ این وام‌ها به ترتیب، 5 میلیون، 20 میلیون و 100 میلیون تومان می‌باشد. لازم به ذکر است که مدت‌زمان پرداخت اقساط این وام از 36 ماه الی 60 ماه می‌باشد.

نکات بانک ملت جهت دریافت وام کسب‌ و کار

هنگامی‌که شما از بانک ملت تقاضای وام می‌کنید، می‌بایست نکاتی را رعایت نمایید تا وام بانک ملت به شما تعلق بگیرد؛ چراکه شما اگر این نکات را رعایت نکنید باعث می‌شود که بانک ملت وامی را به شما پرداخت نکند.

 • نداشتن چک برگشتی و اقساط
 • دادن معرفی‌نامه‌ای از سازمان بهزیستی و کمیته امداد به بانک

وام کسب‌ و کار بانک مسکن

اگر شما قصد گرفتن وام کسب ‌و کار از بانک مسکن را دارید می‌توانید از مبلغ 20 میلیون تومان تا حداقل 200 میلیون تومان درخواست کنید. شرایطی که برای دریافت این نوع وام نیاز دارید همان شرایطی را دارد که برای دریافت وام ملی لازم است. باید بدانید که برای دریافت وام کسب ‌و کار می‌توانید از بانک سپه برداشت داشته باشید.

وام کسب‌ و کار مشاغل نوپا

کسانی که دارای مشاغلی نوپا هستند می‌توانند با دریافت وام کسب ‌و کار از ایران کارفا در زمینه فناوری استفاده کنند. از این وام مبلغی بین 30 تا 150 میلیون تومان به شما تعلق می‌گیرد. شما برای دریافت این وام بایستی حداقل مورد اطمینان و تأیید سازمان فناوری و اطلاعات شوید و دارای یک نیروی کار فعال با کد بیمه باشید. همان‌طور که می‌دانید نرخ وامی که به شما تعلق می‌گیرد بستگی به تعداد نیروی کار فعال شما دارد.

وام کسب‌ و کار خانگی

قبل از هر چیز باید بدانید که مشاغل خانگی جزء چه کارهای می‌شود. مشاغل خانگی معمولاً شامل، کار و صنعت‌های مختلفی می‌شود همچون: تولیدی، خدماتی، صنایع‌دستی و … اصولاً برای گرفتن وام به جهت ایجاد کسب ‌و کار های خانگی از 100 میلیون تومان وام و 5 درصد سود برخوردار است. لازم به ذکر است مدت پرداخت اقساط این وام 60 ماهه است. جهت دریافت مشاوره در رابطه با دریافت وام مشاغل صنعتی می‌توانید همین حالا با رایان محاسبان تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در این راستا به دست آورید.

وام امداد کمیته امداد امام خمینی برای کسب‌ و کار

وام‌های کمیته امداد امام خمینی را بیشتر با نام وام‌های 100 میلیونی و فارغ از سود می‌شناسید. این کمیته تنها با هدف ایجاد کسب ‌و کار به مراجعه‌کنندگان خود وامی پرداخت می‌کند. وام‌های کمیته امداد را می‌توان از 5 بانک دیگر تهیه کرد که این بانک‌ها شامل: بانک ملی، ملت، کشاورزی، مسکن و سپه هستند. کسانی که قصد گرفتن این نوع وام را از کمیته امداد دارند ابتدا بایستی به کمیته امداد امام خمینی مراجعه کرده و سپس معرفی‌نامه‌ای را دریافت نماید. پس از دریافت معرفی‌نامه شما باید به یکی از بانک‌هایی که در بخش بالا اشاره‌کرده‌ایم مراجعه کنید.

وام کسب‌ و کار با مدرک فنی و حرفه‌ ای

این نوع وام معمولاً به‌وسیله صندوق کارآفرینی امید به فارغ‌ التحصیلان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای، کار و دانش و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ ها و … برای ایجاد یک کسب ‌و کار تعلق می‌گیرد. اصولاً این وام‌ ها با توجه به درخواست شما مبلغ آن تعیین می‌شود؛ که این مبلغ بین 5 تا 30 میلیون تومان است. برای پرداخت اقساط این وام شما 60 ماه مهلت دارید.

شرایط دریافت وام کسب‌ و کار با مدرک فنی و حرفه‌ ای

 • داشتن کارت پایان خدمت
 • رجوع کننده باید بیکار باشد.
 • از هیچ نهادی تسهیلات کسب ‌و کار دریافت نکرده باشد.
 • داشتن 18 سال سن و حداکثر 50 سال سن داشته باشد.

وام صنعتی

انجام فعالیت‌های صنعتی نیازمند سرمایه زیاد است که بخش بزرگی از این دارایی مالی یا نقدینگی در اغلب موارد از طریق دریافت وام حاصل می‌شود. وام صنعتی یکی از انواع وام‌ها بوده که متقاضی‌های زیادی دارد. گرفتن وام صنعتی یک راه حل بسیار مناسب جهت تأمین بودجه اولیه برای فعالیت‌های صنعتی محسوب می‌شود. همچنین در زمان کسر بودجه نیز بسیار مؤثر واقع خواهد شد.

فراهم کردن مقداری زیادی سرمایه مورد یا نقدینگی فقط از طریق گرفتن وام امکان‌پذیر است‌. نه تنها برای تأمین سرمایه اولیه بلکه ممکن است هرزمانی در این صنعت به وام صنعتی نیاز پیدا شود.

افزایش نرخ تورم و افزایش قیمت دلار و مواد اولیه در سال‌های اخیر سبب شده تا افرادی زیادی از بانک‌ها وام صنعتی فوری درخواست یا دریافت کنند. وام فوری به سبب اینکه سریع واریز می‌شود برای فعالیت‌های صنعتی بسیار مناسب است تا ظرف چند روز کمبود بودجه جبران شود.

همچنین واردات بی‌رویه و کاهش قدرت خرید مصرف کنندگان از دیگر دلایلی است که ممکن است به خاطر آن‌ها افرادی تقاضا وام صنعتی داشته باشند. جالب است بدانید که گاهی این نوع وام سبب شده تا از تعطیلی بسیاری از واحدهای صنعتی جلوگیری کند. به همین دلایل است که افراد زیادی به دنبال گرفتن وام برای فعالیت‌های صنعتی هستند تا بتوانند اندکی از مشکلات مالی خود بکاهند. همان طور که پیش‌تر گفتیم از آنجایی که این نوع وام فوری است بسیار ثمر بخش و سود بخش عمل خواهد کرد.

وام صنعتی

وام اشتغال و کارآفرینی

این دو وام جزء آن دسته‌ای هستند که از بانک‌های دولتی و خصوصی به شما تعلق می‌گیرد. وام‌های اشتغال و کارآفرینی سودهای بسیاری دارند. به‌عنوان مثال: در رونق اقتصادی و افزایش میزان نیروی بومی و داخلی برای فعالیت‌هایی همچون: صنعت، تجارت، کشاورزی و … تأثیر بسیاری دارد. برای دریافت وام بایستی شرایط خاصی داشته باشید که وام به شما تعلق بگیرد. معمولاً هر شخصی برای گرفتن وام‌های اشتغال و کارآفرینی فکر می‌کنند که کار ساده‌ای است؛ اما زمانی که وارد فرایندهای گرفتن این دو وام می‌شوید، متوجه می‌شوید که دریافت این وام کار ساده‌ای نیست. اگر شما نکات و راه‌های این کار را بدانید می‌توانید به‌راحتی وام خود را دریافت نمایید. رایان محاسبان با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه مشاوره‌های مالی و حسابرسی می‌تواند بهترین خدمات را ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دریافت وام مشاغل صنعتی و شرایط آن می‌توانید همین حالا با شماره‌ 02128426733 تماس بگیرید.

طریقه دریافت وام فوری از طرف شخصی دیگر

اما طریقه دریافت وام فوری از طرق شخصی دیگر به چه صورت است؟ آیا فرایند آسان و سریعی خواهد بود؟

در ابتدا همان طور که پیش‌تر گفتیم که در اغلب موارد لازم نیست برای دریافت وام سپرده‌گذاری کنید‌. توصیه می‌شود که برای دریافت وام فوری صنعتی به سراغ وام‌های بدون سپرده گذاری بروید‌. بهتر است مبلغی از پول شما مسدود شود تا به سپرده‌گذاری لازم باشد.

همچنین حساب بعضی از افراد معدل مناسبی دارد که این معدل سبب می‌شود تا سپرده وام به این حساب تعلق نگیرد. افراد زیادی این امتیازی که دارند را برای فروش می‌گذارند تا کسانی که نیاز به وام بدون سپرده دارند بتوانند از این امتیاز استفاده کنند. برای دریافت وام در سریع‌ترین حالت ممکن است بهتر است از امتیاز همین افراد استفاده شود‌. البته حتما موضوع فروش وام برای شما عجیب است اما در حال حاضر یکی از سریع‌ترین روش هایی است که می‌توانید از طریق آن وام دریافت کنید.

به بیان ساده‌تر فردی به جای شما در یکی از بانک‌ها از طریق سپرده‌گذاری، معدل حساب مناسبی به دست آورده است. اگر این فرد رضایت داشته باشد تا امتیاز خود را به شما بفروشد؛ شما باید ضامن‌های مورد نیاز برای دریافت وام را تهیه کنید. در آخر پس از انجام‌ مراحل بانکی شخص مورد نظر وام را از بانک دریافت کرده و سپس به شما می‌دهد.

البته باید این موضوع را در نظر بگیرید که پای مقدار زیادی پول در میان است؛ بنابراین باید بین خودتان و شخص فروشنده وام، قرارداد محضری امضا کنید. این قرارداد یک نوع تضمین است که شخص فروشنده پس از دریافت وام آن را به‌حساب شما واریز می‌کند. همچنین به فروشنده نیز این اطمینان داده می‌شود که نتیجه زحمات او محفوظ می‌ماند و می‌تواند مبلغی دریافت کند. توصیه می‌شود که یک چک یا سفته جهت ضمانت برای انجام کار از فروشنده وام دریافت شود. به طور کلی اگر یک قرارداد قانونی جهت محکم کاری بسته شود می‌توانید این نوع وام فوری را در مدت زمان کوتاهی دریافت کنید.

سخن پایانی

فرایندها و سلسله مراتب بانکی برای دریافت وام بسیار سخت پیچیده و طولانی است. در فعالیت‌های صنعتی که ناگهان ممکن است مبلغ زیادی پول نیاز شود؛ وام صنعتی فوری بهترین گزینه خواهد بود چراکه در کمترین زمان می‌توان این نوع وام را دریافت کرد.

پس اگر نیازمند یک وام برای فعالیت‌های صنعتی خود هستید به سراغ بانکی با شرایط راحت‌تر بروید و وام صنعتی خود را دریافت کنید. در آخر امید است درباره این نوع وام اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید.

1 دیدگاه

 1. معلمی گفت:

  واقعا عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *