وام برای کارخانه تولیدی

 دیوانه وار با شما هستیم:

در سال‌های اخیر امر تولید به صورت ویژه مورد توجه مسئولان دولت قرار گرفته است و خوشبختانه روز به روز دریافت تسهیلات و وام برای کمک به رونق گرفتن چرخه تولید آسان‌تر می‌شود. همانطور که می‌دانید راه اندازی یک کارخانه تولیدی هزینه زیادی می‌طلبد که بخشی از آن از طریق دریافت وام تامین می‌شود. در واقع دریافت وام برای کارخانه تولیدی یک گام مهم و اساسی در راه اندازی و حتی سر پا نگهداشتن یک واحد تولیدی است. در این مقاله قصد داریم با خدمات شرکت حسابداری رایان محاسبان در زمینه دریافت وام و تسهیلات بیشتر آشنا شویم؛ پس با ما همراه باشید.

چرا تولیدکنندگان به دریافت وام نیاز دارند؟

چرا تولیدکنندگان به دریافت وام نیاز دارند؟

صرف نظر از محصول تولیدی مانند تجهیزات الکتریکی، لوازم خانگی و قطعات کامپیوتر و الکترونیکی، فلزات و ماشین‌آلات، تامین مالی اغلب برای راه اندازی یا بقای یک واحد تولیدی مورد نیاز است. تولید کنندگان ممکن است به دلیل افزایش هزینه‌ها نیاز به دریافت وام پیدا کنند. محاسبه هزینه‌ها به شما کمک می‌کند تجارت خود را به طور مؤثرتری انجام دهید. پیشنهاد ما این است این کار را به تیم حرفه‌ای رایان محاسبان بسپارید.

وام‌های بانکی معمولاً یک گزینه برای تامین بودجه کسب و کارتان هستند. بسیاری از بانک‌ها گزینه‌های متعددی برای اعطای وام برای کارخانه تولیدی دارند. اما کمک گرفتن از مشاوران و افراد کاردان قطعا شما را در این مسیر پر پیچ و خم یاری خواهد کرد. راه اندازی کسب و کار، یک نقطه عطف مهم خواهد بود که مجموعه‌ای از چالش‌ها و فرصت‌های یادگیری را در پی دارد که لازم است از یک تیم مجرب جهت دریافت مشاوره و کمک متناسب با نیازهای خاص خود یاری بخواهید.

وام برای کارخانه تولیدی

انواع وام برای کارخانه تولیدی

بسته به نیازها و شرایط، گزینه‌های متنوعی برای اعطای وام برای کارخانه تولیدی ممکن است در دسترس باشد. انواع وام برای کارخانه تولیدی به شرح زیر است:

  • وام راه اندازی کارخانه

این وام به منظور شروع به کار واحد تولیدی و تامین بخشی از سرمایه لازم جهت تاسیس آن، اعطا می‌شود و معمولا بخش عمده‌ای از آن برای خرید ماشین‌آلات، راه اندازی خط تولید و همچنین ساخت بنای کارخانه هزینه می‌شود.

  • وام توسعه کارخانه

کمک هزینه توسعه کارخانه به منظور خرید ماشین‌آلات جدید و به‌روز و توسعه خط تولید به صاحبان آن پرداخت می‌شود.

  • وام سرمایه در گردش

گاهی پیش می‌آید که کارخانه با مشکل کمبود سرمایه برای خرید مواد اولیه یا پرداخت بدهی‌ها یا حقوق کارکنان مواجه ‌شود. در چنین مواردی است که اهمیت کمک گرفتن از یک شرکت حسابداری مشخص می‌شود. شرکت حسابداری رایان محاسبان با بهره‌مندی از نیروهای زبده و توانمند، می‌کوشد تا با ارائه گزارشات دقیق و منظم گامی مهم در راستای افزایش اعتباردهی بانک‌ها به کارخانه برداشته و مسیر دریافت تسهیلات و وام برای کارخانه تولیدی را هموار کند.

چگونگی دریافت وام برای کارخانه تولیدی

امروزه بسیاری از شرکت‌های تولیدی برای تامین مالی خرید تجهیزات، حفظ عملیات تجاری و افزایش رشد به وام‌های بانکی متکی هستند. در واقع امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع کرونا، رکود اقتصادی، تحریم‌ها و نوسانات بالای ارز کمتر تولیدکننده‌ای پیدا می‌شود که برای راه اندازی واحد تولیدی خود نیازی به دریافت تسهیلات و وام نداشته باشد.

به‌روزرسانی ماشین‌آلات، جایگزینی تجهیزات یا توسعه کارخانه نیاز به سرمایه قابل توجهی از طریق سرمایه‌گذاران شخصی یا دریافت وام برای کارخانه تولیدی دارد. متخصصان رایان محاسبان تجربه و سابقه درخشانی در کار با مشتریان تولیدی دارند و همه درخواست‌های وام به صورت دقیق توسط افرادی که با صنعت شما آشنا هستند پردازش می‌شوند. این یک فرایند ساده و سریع در دریافت وام برای کارخانه تولیدی و حمایت مالی از تولیدکنندگان عزیز است.

موانع دریافت وام برای کارخانه تولیدی

با توجه به نیاز فوری بسیاری از کارخانه‌ها برای راه اندازی و توسعه خط تولیدی به دریافت وام فوری، فرایند دریافت وام علی‌الخصوص در مبالغ هنگفت دشوار می‌شود؛ به خصوص که عدم دریافت به‌موقع وام، این واحدهای تولیدی را به تعطیلی می‌کشاند.

گردآوری مدارک متعدد، انجام کاغذبازی‌ها و طی کردن روند اداری یک پروسه زمان‌بر و خسته کننده بوده و کار را برای متقاضیان دریافت وام برای کارخانه تولیدی، دشوارتر می‌کند و در نهایت باز هم احتمال رد درخواست وام برای کارخانه تولیدی وجود دارد.

به همین دلیل اکیدا توصیه می‌شود دریافت وام برای کارخانه تولیدی خود را به افراد باتجربه و ماهر در این زمینه بسپارید و شانس موفقیت خود را در دریافت وام برای کارخانه تولیدی افزایش دهید. شرکت حسابداری رایان محاسبان در خدمت‌رسانی به شما و ارائه مشاوره به مشتریان عزیز و گرانقدر آماده است.

چگونگی دریافت وام برای کارخانه تولیدی

مراحل دریافت وام برای کارخانه تولیدی

با توجه به نوع وام درخواستی، مراحل و مدارک مختلفی برای ارائه به بانک مورد نظر وجود دارد:

اخذ جواز

برای دریافت وام برای احداث کارخانه تولیدی ابتدا باید اقدام به اخذ جواز تاسیس کارخانه یا واحد تولیدی کنید. در صورتی که واحد تولیدی مورد نظر، طرح توجیهی مناسب داشته باشد و جزو اولویت‌های استان باشد، می‌توان در کنار اقدام برای اخذ جواز تاسیس و قبل از صدور این جواز، امور مربوط به دریافت وام برای کارخانه تولیدی را انجام داده و آن را دریافت کرد.

خرید زمین

در صورتی که تولیدکننده سرمایه لازم برای خرید زمین را دارد، می‌تواند نسبت به خرید یک قطعه زمین برای تاسیس ساختمان کارخانه اقدام کند؛ در غیر این صورت تولیدکنندگان محترم می‌توانند با دریافت وام بلندمدت از وزارت صمت، با بهره کم، زمین کارخانه یا واحد تولیدی خود را در شهرک‌های صنعتی خریداری کنند.

اخذ وام

وام‌های مختلفی از طرف وزارت صمت و بانک‌ها صادر می شود. اعطا وام به کارخانه بر اساس اولویت‌های مختلف انجام شده و شرایط بازپرداخت و اعطا آن با توجه به اعتبار شرکت، نوع وام و میزان آن متفاوت است.

اهمیت حمایت از تولید

صنعت تولید نقش مهمی در اقتصاد یک کشور دارد و تولیدکنندگان با استخدام کارگران ماهر گامی مهم در جهت کمک به اقتصاد کشور برمی‌دارند. این شرکت‌ها برای توسعه، رشد، تأمین سرمایه در گردش و دیگر هزینه‌ها به انواع وام برای کارخانه تولیدی متکی هستند. خوشبختانه، امروزه تولید از توجه ویژه‌ای برخوردار بوده و چشم‌اندازهای روشنی برای واحدهای تولیدی می‌توان متصور شد.

اگر می‌خواهید در این بخش فعالیت کنید و قصد راه‌اندازی کسب‌وکار تولیدی خود را دارید، ابتدا باید ایده روشنی در مورد تعدادی از عناصر مرتبط با صنعت داشته باشید. راه اندازی یک کسب و کار تولیدی مستلزم سطح عظیمی از تعهد مالی است. برای تهیه مواد اولیه، ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز، باید مقدار قابل توجهی زمان و پول سرمایه گذاری کنید و در مراحل اولیه، سرمایه مالی زیادی لازم است. همچنین در ادامه مسیر ممکن است برای خرید تجهیزات یا مواد اولیه و پرداخت سایر هزینه‌ها نیاز به دریافت وام برای کارخانه تولیدی خود پیدا کنید.

اهمیت حمایت از تولید

چرا بسیاری از تولیدکنندگان رایان محاسبان را برای تامین مالی کسب و کار خود انتخاب می کنند؟

با انتخاب و اعتماد به شرکت رایان محاسبان شما این امکان را خواهید داشت که طی یک فرآیند ساده و زودهنگام مشکلات مالی خود را مرتفع نموده و موفق به دریافت وام شوید. در ضمن شما از خدمات مشتری‌مداری عالی و بی‌نظیر این شرکت باسابقه بهره‌مند خواهید شد. نیروی کار ماهر و مجرب این شرکت تمام مشکلاتی که بر سر راه دریافت تسهیلات وجود دارد را در سریع‌ترین زمان ممکن و به نحو احسن حل کرده در صدد آن است تا برای حمایت از رشد کسب و کارتان، شما را پشتیبانی و حمایت کند؛ بنابراین ما خوشحال خواهیم شد که تخصص خود را در راستای تسهیل تولید و کمک به اقتصاد با شما به اشتراک بگذاریم.

رایان محاسبان
02122355225