مشاوره مالیاتی تلفنی

مشاوره مالیاتی تلفنی

رسیدگی به وضعیت مالی و امور حسابداری هر کسب‌وکاری اهمیت بسیار زیادی دارد. همچنین پرداخت مالیات نیز یکی از دغدغه‌های تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی است که در کشور مشغول به فعالیت هستند. از آنجایی که پرداخت مالیات و انجام امور مربوط به آن دارای قوانینی است، بنابراین هرچقدر اطلاعات شما در این موارد کامل‌تر و درست‌تر باشد، می‌توانید در امور خود بهتر عمل کنید.

مشاور مالیاتی به شما این امکان را می‌دهد تا در مورد تمام امور مالیاتی خود تصمیمات درستی بگیرید و بهترین عملکرد را در این خصوص داشته باشید.

مشاوره مالیاتی چیست؟

امور مالیاتی، اموری است که در هر کسب‌ و کاری وجود دارد، از آنجایی که این امور قوانین خاصی دارند، عدم آشنایی با این قوانین ممکن است باعث شود تا شما جریمه شوید. بنابراین شما صاحب هر کسب‌وکاری که باشید، به انجام امور مالیاتی و مشاوره مالیاتی نیاز خواهید داشت. برای این که بدانید چگونه باید جرائم مالیاتی خود را کاهش دهید و یا چگونه باید امور مالیاتی خود را انجام دهید، باید از متخصصان و مشاوران امور مالیاتی مشاوره دریافت کنید.

مشاور مالیاتی به فردی گفته می‌شود که در زمینه امور مالی و حسابداری آموزش دیده و شناخت بالایی از این امور دارد. این افراد نه تنها به امور مالی و حسابداری اشراف کامل دارند، بلکه از تمام قوانین مالیاتی و حقوق آن نیز آگاه هستند؛ بنابراین کمک گرفتن از مشاوره مالیاتی می‌تواند در انجام درست و اصولی امور مالیاتی به شما کمک کرده و از جرایم مالیاتی ناشی از اشتباهات مالیاتی جلوگیری کند.

وظیفه مشاوران مالیاتی، ارائه مشاوره، کمک و راهنمایی به شرکت و اشخاص طرف قراردادش است. قوانین و حقوق مالیاتی دائم در حال تغییر کردن هستند، بنابراین تنها شخصی می‌تواند در این امور به شما کمک کند که با تمام این قوانین آشنا باشد و از این تغییرات نیز آگاهی کاملی داشته باشد.

دلایل استفاده از مشاوره مالیاتی

مالیات یکی از ارکان اصلی هر کسب‌وکاری است؛ اما وجود قوانین و مقررات پیچیده و فرآیندهای طولانی اداری و زمان‌بر بودن آن باعث می‌شود که افراد و شرکت‌ها دچار مشکلات کوچک و بزرگی در این زمینه شوند. دنیای مالیات و قوانین آن بسیار پیچیده است و نمی‌توانید تنها با یاد گرفتن چند ماده از قانون، از پسِ امور مالیاتی خود بربیایید؛ بنابراین وجود یک مشاور مالیاتی، همواره برای شما و کسب‌وکارتان ضروری است.

کمک گرفتن از یک مشاور مالیاتی خوب می‌تواند باعث کنترل هزینه‌های مربوط به شرکت شده و هزینه‌های مجموعه را به حداقل برساند. به این صورت که اگر مشاور مالیاتی در کار خود ماهر باشد، می‌تواند سرمایه قابل توجهی را به شرکت برگرداند و یا سرمایه شرکت را حفظ کند. همچنین مشاور مالیاتی می‌تواند افراد و حتی شرکت‌ها را به حرکت مالیات و مزایای مالیاتی در زمینه‌های کلیدی مانند بازنشستگی، مدیریت سرمایه‌گذاری، برنامه‌ریزی املاک و برنامه‌ریزی کسب‌وکار کوچک راهنمایی کند. بر همین اساس انتخاب یک مشاور مالیاتی خوب بسیار اهمیت دارد و باید در انتخاب آن دقت کنید.

بیشتر بخوانید!
انواع خدمات مالی

خدمات مشاوره مالیاتی

شما می‌توانید از طریق مشاوره مالیاتی شرکت رایان محاسبان، خدمات زیر را دریافت کنید:

 • ارسال اظهارنامه مالیاتی بر درآمد
 • ارسال اظهارنامه مالیات ارزش افزوده
 • ارسال اظهارنامه فصلی خرید و فروش
 • ارائه راهکار جهت کاهش مالیات و جرائم
 • ارسال اظهارنامه مالیات اجاره و حقوق
 • نظارت جامع و کامل بر پرونده‌های مالیاتی
 • تنظیم لایحه دفاعیه مالیات، وکیل مالیاتی و حضور در دادگاه

انواع مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی انواع مختلفی دارد و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود مشاوره مالیاتی تلفنی مناسب خود را انتخاب و از مشاوره‌ هایش استفاده کنید. در ادامه به بررسی برخی از انواع خدمات مالیاتی خواهیم پرداخت:

 • مشاور مقطعی

در این نوع از انواع مشاوره، یک بازه زمانی مشخص تعیین می‌شود و مشاور موظف است در طی آن زمان، خدمات خود را ارائه دهد.

 • مشاوره همراه

اغلب شرکت‌ها و کسب‌وکارها، مشاوره همراه را انتخاب می‌کنند. در این نوع از انواع مشاوره، معمولا یک قرارداد برای مدت مشخص بین مشاور و شرکت موردنظر بسته می‌شود و مدیران شرکت در هر ساعتی از روز به مشاور دسترسی خواهند داشت. مشاور باید پرونده‌های مالیاتی و مالی شرکت‌ها را به طور کامل مطالعه کند و به صورت تلفنی و یا حضوری مشاوره خود را ارائه دهد.

 •  مشاوره موردی

همان طور که از نام آن مشخص است، این نوع مشاوره برای رسیدگی به موارد خاص و موردی است که نیاز به مشاوره دارند. برای مثال انجام مشاوره در خصوص مواردی مانند؛ تهیه و تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی، تنظیم و اصلاح صوذت‌های مالی و بسیاری از خدمات دیگر می‌تواند به صورت مشاوره مالیاتی تلفنی برطرف شود.

مشاوره مالیاتی تلفنی

ارائه خدمات مشاوره مالیاتی به صورت تلفنی را مشاوره مالیاتی تلفنی می‌گویند. شما می‌توانید از طریق مشاوره مالیاتی تلفنی با مشاوران و متخصصان مالیاتی رایان محاسبان در ارتباط بوده و از مشاوره‌های این کارشناسان بهره‌مند شوید.

ویژگی‌های بهترین شرکت مالیاتی

برای این که بتوانید بهترین شرکت مالیاتی را انتخاب کنید، باید برخی از ویژگی‌ها را در نظر داشته باشید. برخی از ویژگی‌های بهترین شرکت مالیاتی عبارت است از:

 • قانون مداری
 • دارای تیم حرفه‌ای و باتجربه
 • آگاهی از تمام قوانین و پروسه‌های مالیاتی
 • توانایی همکاری با انواع کسب‌وکارها

فواید استفاده از مشاوره مالیاتی

از آنجایی که امور مالیاتی یکی از امور بسیار مهم در هر کسب‌وکاری است و قوانین مخصوص به خود را دارد و از آنجایی که شما نمی‌توانید از تمامی این قوانین را آگاه باشید، بهتر است از مشاوره مالیاتی تلفنی استفاده کنید. آشنا نبودن به قوانین مالیاتی و وارد نبودن به آن ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی برای شما شود؛ بنابراین در این موارد بهتر است از مشاوره مالیاتی استفاده کنید، زیرا ممکن است ندانستن این قوانین، موجب بروز مشکلاتی برای شما شود.

بیشتر بخوانید!
خدمات مالیاتی در پاسداران

چگونه یک مشاوره تلفنی خوب انتخاب کنیم؟

برای انتخاب یک مشاوره مالیاتی خوب، ابتدا باید بدانید که برای چه موضوعی به دنبال مشاوره مالیاتی هستید. سپس باید به دنبال فرد و یا شرکتی باشید که در این زمینه تجربه و تخصص کافی دارند و می‌توانند مشکل شما را حل کنند. بنابراین در انتخاب یک مشاوره مالیاتی تلفنی مناسب به موارد زیر توجه کنید:

 • درباره سوابق مشاور مالیاتی و یا شرکت مورد نظر تحقیق کنید.
 • هزینه درخواستی از طرف مشاور مالیاتی را در نظر داشته باشید.
 • تخصص و تجربه فرد مورد نظر را در نظر داشته باشید.

شرکت خدمات مالیاتی رایان محاسبان

شرکت تراز رایان محاسبان یکی از شرکت‌های امور مالی، حسابداری و مالیاتی است که خدمات خود را به بهترین شکل در اختیار تمام مشتریان قرار می‌دهد. این شرکت مفتخر است که در طول مدت فعالیت خود همواره سعی کرده تا علاوه بر توجه به انجام دقیق تعهدات قراردادی، به اصول حرفه‌ای و انسانی خود نیز پایبند باشد.

شما می‌توانید انجام تمام امور مالیاتی خود را از 0 تا 100 در اختیار این شرکت حرفه‌ای قرار دهید. می‌توانید از مشاوره مالیاتی تلفنی این شرکت استفاه کنید، با مشاوران و متخصصان مالیاتی در ارتباط باشید و امور مالیاتی خود را به بهترین شکل انجام دهید.

چرا شرکت رایان محاسبان؟

شرکت رایان محاسبان با داشتن 20 سال سابقه کاری در زمینه ارائه انواع خدمات مالی، حسابداری و مالیاتی، بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می‌دهد. این شرکت دارای کارشناسان و متخصصانی است که با تمام قوانین و مقررات قانونی آشنا بوده و همواره به‌روز هستند. برخی از ویژگی‌های رایان محاسبان که باعث تمایز این شرکت از سایر شرکت‌ها شده عبارت‌اند از:

دارای تیم متخصص مالی و مالیاتی

شرک رایان محاسبان دارای تیم متخصص و مجربی است که بهترین خدمات را به شما ارائه خواهند داد.

دارای سرعت و دقت بالا در انجام امور با حداقل هزینه برای شما

تمام امور تخصصی، توسط کارشناسان مجرب و خبره و با بالاترین سرعت و کمترین هزینه برای شما انجام خواهد شد.

دارای تجربه بالا در انجام انواع صنایع

تیم رایان محاسبان تجربه همکاری با انواع صنایع مختلف و شرکت‌های گوناگون بزرگی را داشته است.

02122355225