دیوانه وار با شما هستیم:

دنیای کسب و کار، یک میدان نبرد میان افراد است که همگی رقیب یکدیگر به شمار می‌روند. در صورتی که عمده رقبا از یک وسیله عالی برای پیشرفت و رشد استفاده نمی‌کنند، شما می‌توانید به واسط استفاده از آن یکی از پیشتازهای این بازار باشید؛ البته مطمئنا هیچوقت انتظار نمی‌ رود بتوان شماره 1 بازار کشور شد. یکی از امور بسیار حائز اهمیت که امروزه عمده مدیران کسب و کار در مقابل آن جبهه دارند، خدمات حسابرسی است؛ و البته بخش مهمی از این خدمات که مشاوره حسابرسی نامیده می‌شود.

امروزه به صورت کامل نیاز به مشاوره حسابرسی در عمده کسب و کارهای ایرانی مشاهده می‌شود؛ زیرا کمتر فردی وجود دارد که دارای مهارت و تجربه کافی در این حوزه باشد و بتواند امور حسابرسی کسب و کار را به تنهایی و بدون نیاز به مشاوره مدیریت کند. بر خلاف تصورات، مشاوره حسابرسی می‌تواند یک جلسه کاملا مفید و کاربردی با یک کارشناس متخصص در حوزه حسابرسی باشد و به هیچ وجه وقت تلف کردن نیست. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعاتی کامل از مشاوره حسابرسی در اختیارتان قرار دهیم.

حسابرسی یعنی چه؟

حسابرسی یعنی چه؟

قبل از هر چیزی، بهتر است به یک درک کی از حسابرسی برسید. حسابرسی در واقع خدماتی است که در راستای ثبت تمامی اتفاقات و تغییرات ایجاد شده در نقدینگی و سرمایه در گردش کسب و کار انجام می‌شود؛ به عبارتی دیگر، با وجود خدمات حسابرسی، دیگر هیچ چیزی مطلقا از زیر قلم مدیران در نمی‌رود و می‌توانند روزانه به وضعیت امور مالی و اقتصادی کسب و کار خود نظارت کنند. با توجه به میزان اهمیت امور حسابرسی در کسب و کار، طبیعتا نمی‌توان یک فرد ماهر و مجرب در این حوزه پیدا کرد که هیچ نیازی به مشاوره حسابرسی نداشته باشد.

زمانی که کسب و کار شما از خدمات حسابرسی بهره داشته باشد، پتانسیل بالایی برای رشد و پیشرفت خواهد داشت؛ زیرا شما می‌توانید هر روز مشکلات احتمالی و کمبودهای جزئی را بررسی و رفع کنید تا بعدا برایتان تبدیل به مشکلاتی مشکل‌ساز نشوند. زمان که بتوانید هزینه‌‌های اضافی کسب و کارتان را از بین ببرید و منابع درآمد آن را افزایش دهید، مطمئنا توانایی بیشتری برای متمرکز کردن نقدینگی خواهید داشت؛ پیش‌نیازی که باید برای به دست آوردن موفقیت به آن توجه داشته باشید.

مشاوره حسابرسی

اهمیت مشاوره حسابرسی

به دور از هر گونه عقاید و باورهای صحیح و غلط، مشاوره یکی از نیازهایی است که همه ما در حوزه‌های کاری خود به آن نیاز اساسی خواهیم داشت؛ به خصوص در مواقعی که خودمان هیچ پیش‌زمینه‌ای در حوزه مورد نظر نداریم و می‌خواهیم مشکلات ایجاد شده را به نحو احنس رفع کنیم. اهمیت و کاربرد مشاوره در تمامی حوزه‌های کاری کاملا قابل قبول و بدون شک یک نیاز اساسی است؛ مشاوره حسابرسی نیز از این موارد مستثنی نبوده و می‌تواند عاملی برای بهبود خدمات حسابرسی باشد.

در هر زمان و مکانی، ممکن است شما به مشکلی در خدمات حسابرسی کسب و کارتان برخورد کنید که پتانسیل رشد بالایی دارد؛ به حدی که می‌تواند اصلی‌ترین عامل فروپاشی کسب و کار شما باشد. برای این که این مشکلات جزئی را قبل از رشد رفع کنید و دیگر نیاز به پیگیری این مسئله نباشد، مشاوره حسبارسی بهترین گزینه است؛ به خصوص در دوران امروزی که شاهد ایجاد برخی تحولات در نحوه برگزاری جلسات مشاوره حسابرسی هستیم و تاثیر تکنولوژی را در آن نیز مشاهده می‌کنیم.

البته اگر بخواهیم با شما رو راست باشیم، لازم به ذکر است میزان تجربه و تسلط کارشناس حسابرسی در جلسه مشاوره مهم‌ترین معیار شمرده می‌شود؛ زیرا اگر او توانایی و علم لازمه را نداشته باشد، مطمئنا نمی‌تواند شما را در این مسیر یاری کند. پس توصیه ما به شما این است که قبل از شرکت در جلسه مشاوره حسابرسی، حتما کارشناس و تیم حسابرسی طرفتان را بشناسید و وقتتان را با افراد بی‌تجربه و غیرحرفه‌ای در این حوزه تلف نکنید.

مشاوره حسابرسی تلفنی

یکی از جدیدترین شیوه‌های ابداع شده برای برگزاری مشاوره حسابرسی، برقراری تماس تلفنی با شرکت خدمات حسابرسی است. عموما برخی شماره‌های تماس مختص مشاوره حسابرسی در وبسایت رسمی شرکت‌های خدماتی جهت برگزاری مشاوره حسابرسی تعیین شده‌اند که می‌توانید با آن‌‌ها تماس بگیرید و بدون محدودیت خاصی، از خدمات شرکت مورد نظر استفاده کنید.

اصلی‌ترین دلیل محبوبیت مشاوره تلفنی حسابرسی، عدم وجود محدودیت مکانی در این مشاوره است؛ همچنین اکثریت این خدمات به صورت رایگان در اختیار مخاطبان و مشتریان شرکت‌های معتبر خدماتی قرار می‌گیرند. معمولا شما می‌تواند در حین رانندگی و حتی در ساعات کاری خودتان با کارشناسان حسابرسی مورد نظر تماس بگیرید و از اطلاعات آن‌ها به نحو احسن استفاده کنید.

البته توجه داشته باشید که مشاوره حسابرسی تلفنی تنها برای سوالات و ابهامات کوتاه و کاملا سطحی در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ چنانچه مشکل کسب و کار شما بسیار بزرگ بوده و در 5 الی 10 دقیقه مشاوره رفع نشود، شما باید به دفتر رسمی شرکت خدماتی مراجعه کنید. البته بدیهی است که این مشاوره طولانی و حضوری برای شما هزینه خواهد داشت که باید مبلغ آن را طبق تعرفه اعام شده بپردازید و تا زمان موعود با کارشناس حسابرسی مورد تایی خود صحبت کنید.

مشاوره حسابرسی تلفنی
بهترین شرکت خدمات حسابرسی

بهترین شرکت خدمات حسابرسی

بهتر است بدانید مشاوره حسابرسی نیز جزوی از خدمات حسابرسی شمرده می‌شود؛ بنابراین تنها راه بهره‌مندی از مشاوره حسابرسی، استفاده از خدمات شرکت‌های حسابرسی است. برای این که بهترین شرکت خدمات حسابرسی را پیدا کنید، باید کیفیت خدمات هرکدام را به خوبی بسنجید و بهترین گزینه را برای خود برگزینید.

البته توجه داشته باشید که نمی‌توان یک شرکت خدماتی را به عنوان بهترین شرکت حسابرسی در ایران نامید؛ زیرا حوزه خدماتی حسابرسی در ایران بسیار گسترده و وسیع است و شرکت‌های خدماتی غول ایرانی در این حوزه فعالیت می‌کنند. تنها کاری که شما باید برای بهره‌مندی از بهترین مشاوره حسابرسی انجام دهید، انتخاب یکی از شرکت‌های مورد اعتماد و قابل قبول در این حوزه است.

توصیه می‌کنیم حتی در صورتی که نیاز به برگزاری مشاوره حسابرسی به صورت حضوری داشتید، بازهم ابتدا با شرکت خدماتی مورد نظرتان تماس بگیرید؛ زیرا این کار، تنها راه سنجش میزان اطلاعات کارشناسان و میزان اهمیت مشتریان به شرکت خدماتی مورد نظر است. شما می‌توانید با بررسی تمامی این معیارها، بهترین شرکت برای مشاوره حسابرسی خودتان را پیدا کنید.

02122355225