شرکت مالیاتی

عقد قرارداد با شرکت مالیاتی برای تمام کسب و کارها نیازی طبیعی و عمومی به شمار می‌رود. اگر در دنیای کسب و کار و بازار کار فعالیت داشته باشید، می‌دانید که پرداخت مالیات یکی از دغدغه‌های بزرگ تمامی کسب و کارها است و همواره باید آن را در ذهن داشته باشند. چراکه امروزه تمامی کسب و کارها موظف هستند در مقابل خدماتی که از دولت دریافت می‌کنند، بخشی از سود خود را به دولت بپردازند تا بتوانند به کسب درآمد ادامه دهند. قوانین و مقررات مالیاتی از سالیان گذشته در تمامی کشورها اجرا می‌شود و می‌توان شاهد فعالیت ادارات مالیاتی در تمامی کشورها تحت پوشش دولت بود.

کشور ایران نیز از این قائده مستثنی نیست و صاحبان انواع کسب‌وکارها موظف هستند با مراجعه به شرکت‌های مالیاتی، امور مالیاتی خود را به بهترین نحو به انجام برسانند. برای اینکه بتوان مالیات یک کسب و کار را به بهترین نحو و در سریع‌ترین زمان ممکن پرداخت کرد، عقد قرارداد با شرکت خدمات مالیاتی می‌تواند بهترین میان‌بُر باشد. درواقع، صاحبان کسب و کار با عقد قرارداد و همکاری با یک شرکت مالیاتی، دغدغه‌های فکری خود را راجع به پرداخت مالیات کسب و کار از بین می‌برند. در این مطلب، به صورت کامل علت و لزوم نیاز کسب و کارها به عقد قرارداد مالیاتی با شرکت مالیاتی را برای شما شرح خواهیم داد.

شرکت مالیاتی چیست؟

از آنجایی که عقد قرارداد با شرکت خدمات مالیاتی برای تمامی کسب و کارها یک نیاز اساسی به شمار می‌رود، شما باید به صورت کامل از مفهوم و انواع خدمات ارائه شده توسط این نهادها آگاه باشید. امروزه فعالیت تعداد کثیری شرکت مالیاتی در تمامی نقاط ایران به چشم می‌خورد که هریک، انواع مختلفی از خدمات را پوشش می‌دهند. تمامی این شرکت‌ها برای ارائه خدمات مالیاتی به کسب و کارها تاسیس شده‌اند و نقش برجسته‌ای در بازار کار ایران دارند. اگر به دنبال رهایی از مشکلات و دغدغه‌های پرداخت مالیات کسب و کار خود هستید، شرکت مالیاتی می‌تواند همراه شما در به سرانجام رساندن این پروسه باشد.

شرکت مالیاتی در واقع شرکت ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با مالیات کسب و کارها است و صاحبان کسب و کار می‌توانند تمامی پروسه پرداخت مالیات خود را به این شرکت‌های خدماتی بسپارند. در این صورت، نیازی به پیگیری‌های مدیران کسب‌وکار برای پرداخت مرتب و به‌موقع مالیات نخواهد بود. به همین دلیل بهتر است تمامی مدیران برای پرداخت مالیات کسب و کار خود، حتما با یک شرکت مالیاتی معتبر قرارداد عقد کنند؛ چراکه اعضای تیم اجرایی این شرکت‌ها عموما مهارت و تجربه بالایی در حوزه پرداخت کسب و کار دارند.

شرکت مالیاتی

خدمات شرکت مالیاتی

قبل از اینکه هرگونه قراردادی با شرکت مالیاتی ببندید، باید به خوبی راجع به خدمات آن اطلاعات داشته باشید. شرکت‌های مالیاتی برخی خدمات ویژه به کسب و کارها ارائه می‌دهند و می‌توان به سادگی با عقد قرارداد با آن‌ها، از این خدمات بهره‌مند شد. در ادامه، برخی از مهم‌ترین خدمات یک شرکت مالیاتی رسمی در ایران را به شما معرفی می‌کنیم تا با آگاهی کامل از خدمات مورد نیازتان، اقدام به عقد قرارداد با شرکت‌های مالیاتی کنید:

  • تنظیم اظهارنامه مالیاتی

تمامی کسب و کارها باید به صورت سالانه اظهارنامه مالیاتی خود را به اداره مالیات کشور ارسال کنند. این کار نیازمند مهارت و تجربه بالایی است و یک فرد بی‌تجربه به هیچ وجه نمی‌تواند این کار را به نحو احسن انجام دهد. شرکت مالیاتی این اظهارنامه را به صورت رسمی و کاملا قانونی برای تمامی کسب و کارها تهیه و تنظیم می‌کند و یکی از خدمات اصلی آن‌ها به شمار می‌رود. شما می‌توانید از شرکت مالیاتی طرف قرارداد خود تقاضا کنید تا اظهارنامه مالیاتی شما را به صورت صحیح در دفاتر قانونی تنظیم کرده و آن را به اداره مالیاتی بفرستد.

  • نظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

قطعا می‌دانید که تمامی کسب و کارها باید مالیات بر ارزش افزوده تمامی فروش‌هایی که داشته‌اند را به دولت کشور بپردازند؛ در غیر این صورت، هیچ مجوزی برای ادامه فعالیت و کسب درآمد کسب و کار وجود نخواهد داشت و نمی‌توانند به فروش محصولات یا ارائه خدمات خود ادامه دهد. به همین دلیل، یکی از نیازهای دیگر یک کسب و کار، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده است که می‌‎توان آن را به صورت کامل به شرکت مالیاتی سپرد. اگر این اظهارنامه فرستاده نشود و برای پرداخت مالیات بر ارزش افزوده ثبت نام نکنید، مشکلات اداری و قانونی فراوانی برای شما و کسب و کارتان به وجود خواهد آمد.

  • تهیه گزارش ماهیانه حقوق کارکنان

یکی از معیارهای به شدت تاثیرگذار در میزان مالیات پرداختی یک کسب و کار، میزان حقوقی است که به کارکنان خود می‌پردازد. برای اینکه بتوان این تاثیر را بر روی مالیات اِعمال کرد و تمامی مراحل آن را به صورت کاملا قانونی گذراند، باید از حقوق کارکنان گزارش ماهانه داشت. تهیه گزارش ماهانه قانونی از حقوق کارکنان یک کسب و کار می‌تواند تا حدودی دشوار و زمان‌بر باشد؛ به همین دلیل توصیه می‌شود مدیران کسب و کار، تهیه این گزارش را بر عهده شرکت مالیاتی طرف قرارداد خود بگذارند. چراکه تیم اجرایی یک شرکت مالیاتی حرفه‌ای، به صورت کاملا قانونی می‌تواند از حقوق کارکنان یک کسب و کار گزارش ماهانه تهیه کند.

  • پیگیری قانونی پرونده مالیاتی کسب و کار

بسیار عادی است که یک کسب و کار دچار برخی مشکلات اداری و قانونی در پروسه پرداخت مالیاتی خود شود؛ برای رفع این مشکل، مدیر کسب و کار باید وقت و هزینه کافی صرف کند و پرونده قضایی مالیاتی خود را به خوبی دنبال کند. در غیر این صورت، دور از انتظار نیست که کسب و کار از سوی دولت جریمه شود. شرکت مالیاتی طرف قرارداد تمامی کسب و کارها، پرونده مالیاتی آن‌ها را به صورت قانونی دنبال می‌کنند و دیگر هیچ نیازی به حضور فیزیکی و پیگیری مدیر وجود ندارد. قطعا این کار برای کسب و کارها حائز اهمیت است و تمامی شرکت‌های مالیاتی این خدمات را به مشتریان طرف قرارداد خود ارائه می‌دهند.

  • مشاوره مالیاتی کسب و کار

از آنجایی که مالیات کسب و کار می‌تواند اهمیت زیادی برای مدیر و صاحب آن داشته باشد، بهتر است گاهی با یک کارشناس متخصص مشورت کنید تا برخی اشتباهات رایج در این پروسه را مرتکب نشوید. این اتفاق در مواقعی می‌تواند برای مدیران و صاحبان کسب و کار بسیار دردسرساز باشد؛ اما با وجود شرکت مالیاتی، دیگر هیچ دغدغه‌ای در این مبحث وجود ندارد. چراکه می‌توان با شرکت مالیاتی طرف قرارداد، برای برخی مشاوره‌های مورد نیاز برای یک مدیر به توافق رسید. کارشناسان این شرکت‌ها عموما مهارت و تجربه بالایی دارند که آن‌ها را از طریق سال‌ها کار و فعالیت در این حوزه به دست آورده‌اند؛ پس می‌توان کاملا به آن‌ها اطمینان داشت.

عقد قرارداد مالیاتی با شرکت مالیاتی یعنی چه؟

امیدواریم در این مطلب به خوبی توانسته باشیم مفهوم و انواع خدمات شرکت مالیاتی را برایتان شرح دهیم. شاید مفهوم قرارداد مالیاتی اندکی برایتان مبهم و گنگ باقی مانده باشد. برای اینکه بتوانید از خدمات مالیاتی این شرکت‌ها بهره‌مند شوید، باید یک قرارداد مالیاتی کاملا مطابق با قانون با آن‌ها ببندید. این قرارداد در واقع امکان به وجود آمدن اختلافات در این همکاری را کاهش می‌دهد و نوعی توافق کتبی در چارچوب قوانین کشور شمرده می‌شود. امروزه می‌توان قرارداد مالیاتی را با تمامی شرکت‌های مالیاتی عقد کرد و از خدمات آن‌ها بهره‌مند شد.

قرارداد مالیاتی با شرکت مالیاتی

عقد قرارداد با بهترین شرکت مالیاتی در ایران

حال که متوجه شدید عقد قرارداد با شرکت مالیاتی چقدر می‌تواند حیاتی باشد، به معرفی بهترین شرکت مالیاتی فعال در ایران می‌پردازیم. از آنجایی که ده‌ها شرکت مالیاتی معتبر در ایران وجود دارد و همگی ادعای برتری دارند، طبیعی است که افراد نتوانند یک انتخاب مناسب از بین این حجم از گزینه‌ها داشته باشند. به همین دلیل، ما یکی از بهترین شرکت‌های مالیاتی فعال در ایران را به شما معرفی می‌کنیم تا با توجه به خدمات عالی آن، بهترین تصمیم را برای کسب و کار خود بگیرید.

شرکت رایان محاسبان در حال حاضر به عنوان برترین شرکت مالیاتی فعال در حوزه کسب و کار شناخته می‌شود و در شهر تهران فعالیت گسترده‌ای دارد. این شرکت از بدو تاسیس، به دنبال انجام تمامی خدمات مورد نیاز برای یک کسب و کار بوده و می‌توان برای انجام خدماتی نظیر خدمات مالیاتی، مالی، حسابداری و حسابرسی اطمینان کاملی به آن‌ها داشت. امروزه تیم رایان محاسبان متشکل از اعضای ماهر و مجربی است که می‌توانند تمامی خدمات را به بهترین نحو برای شما انجام دهند.

امروزه امکان عقد قرارداد مالی با شرکت مالیاتی رایان محاسبان وجود دارد و می‌توان این کار را در طول چند جلسه انجام داد. کافی است از طریق قسمت تماس با ما در وبسایت رایان محاسبان، با این شرکت تماس بگیرید و خدمات مورد نیاز خود را به آن‌ها اعلام کنید. کارشناسان در این شرکت، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما خواهند گذاشت تا در اسرع وقت، در دفتر رسمی رایان محاسبان جلسه‌ای در این رابطه برگزار شود.

مزایای عقد قرارداد با شرکت مالیاتی

با وجود اینکه بسیاری از کارشناسان در سرتاسر جهان، وجود قرارداد و همکاری با یک شرکت مالیاتی را برای تمامی کسب و کارها الزامی می‌دانند، برخی افراد حتی از مزایای استفاده از خدمات مالیاتی مطلع نیستند. به همین دلیل، برخی از مزایای اساسی همکاری با شرکت مالیاتی را برایتان شرح می‌دهیم تا از این امر اگاهی کامل داشته باشید:

  • اکثر مدیران، وقت کافی برای پیگیری پروسه اداری و قانونی مالیات کسب و کار را ندارند. این اتفاق باعث تاخیر در پرداخت مالیات می‌شود و قطعا برخی جریمه‌ها به همراه خواهد داشت. عقد قرارداد با شرکت مالیاتی باعث می‌شود هیچ تاخیری در این پروسه به وجود نیاید و بتوان پروسه پرداخت مالیات را بدون نیاز به پیگیری و زمان گذاشتن، به یک تیم متخصص سپرد.
  • از آنجایی که مالیات در تمامی کشورها ارتباطی مستقیم با قوانین و مقررات کشور دارد، در مواردی می‌تواند مشکلات قانونی بسیاری برای صاحب کسب و کار به وجود آورد. به خصوص در مواردی که صاحب کسب و کار، هیچ پیش زمینه‌ای از قوانین مالیاتی کشور ایران نداشته باشد. تیم عملیاتی شرکت با آگاهی از تمامی این قوانین، کارهای پرداخت مالیات کسب و کار شما را انجام خواهند داد و هیچ دغدغه‌ای برای شما باقی نمی‌ماند.
  • برخی از گزارشات و اظهارنامه‌های خاص به ادارات باعث می‌شوند که مالیات کسب و کار به شکل چشمگیری کاهش یابد. این کار تنها نیازمند داشتن تجربه و مهارت در این زمینه است و نمی‌توان از تمامی مدیران کسب و کار انتظار آگاهی از این موارد را داشت. با توجه به اینکه شرکت‌های مالیاتی، تجربه پرداخت مالیات ده‌ها کسب و کار را دارند، می‌توان به آن‌ها در این حوزه اطمینان کامل داشت.
02122355225