جایی که باید باشید: 0 تا 100 خدمات مالی

امروزه تمام کسب و کارها به خدمات مالی نیاز دارند تا بتوانند امور مالی شرکت خود را به بهترین نحو انجام دهند. این نیاز به حدی است که می‌توان گفت شرکتی که به امور مالی خود اهمیتی ندهد، به طور قطع محکوم به شکست می‌باشد. بسیاری موارد تا به حال مشاهده شده که یک کسب و کار به دلیل عدم اهمیت به امور مالی خود، ورشکستگی را به جان خریده است. شاید این سوال برایتان پیش آید که خدمات مالی یعنی چه و چگونه می‌تواند چنین اهمیت ویژه‌ای در کسب و کارها داشته باشد. در این مقاله 0 تا 100 خدمات مالی را برایتان شرح می‌دهیم.

هر فردی در کسب و کار دارای مقام و وظایفی مشخص است و نمی‌تواند خارج از آن‌ها فعالیت کند. مدیران کسب و کار نیز تا حدی می‌توانند در امور مالی شرکت خود تاثیر داشته باشند و آن را بهینه سازی کنند. اما در مواقعی، امور مالی کسب و کارها به مشکلاتی بر می‌خورد که از علم و تجربه مدیران کسب و کار خارج است. در این موارد استخدام متخصص امور مالی می‌تواند بیهوده و هزینه بر باشد. به همین دلیل کسب و کارها با موسسات خدمات مالی برای خدماتشان قرارداد می‌بندند. اصلا خدمات مالی به چه خدماتی می‌گویند؟

  • تحلیل های تصمیم گیری تقسیم سود بین سهامدران و شرکا
  • تحلیل های تکنیکال مالی
  • تحلیل گزارشات مدیریتی
  • تحلیل نسبتهای مالی
  • تهیه گزارشات افزایش سرمایه
  • تحلیل های مقایسه ای ارقام واقعی با بودجه
  • تحلیل های مقایسه ای ارقام واقعی با صنعت مشابه
خدمات مالی
شرکت خدمات مالی

خدمات مالی چیست؟

خدمات مالی به طور کلی شامل تمام فعالیت‌هایی است که در راستای سازماندهی امور مالی کسب و کار انجام می‌شود. در واقع خدمات مالی ارتبط مستقیم با امور اقتصادی کسب و کار دارد و هر چیزی که به سرمایه، هزینه‌ها، درآمد، بدهی، طلب، تسهیلات و… مرتبط باشد، جزو خدمات مالی محسوب می‌شود. امروزه بسیاری از کسب و کارها به دنبال استخدام افراد برای مدیریت امور مالی هستند و به اهمیت این کار پی برده‌اند.

افرادی که خدمات مالی کسب و کارها را انجام می‌دهند، باید به خوبی در این حوزه علم و تجربه داشته باشند تا بدانند در مواقع خاص چه کاری باید انجام داد. به همین دلیل موسسات مالی همواره افرادی را به عنوان کارشناس استخدام می‌کنند که تجربه و علم کافی را داشته باشند. امروزه هزاران دانشجو در دانشگاه‌های سرتاسر کشور در حال یادگیری مباحث مالی هستند و هر کدام تا حدودی به خدمات مالی تسلط دارند.

چرا کسب و کارها به خدمات مالی نیاز دارند؟

شاید برایتان سوال باشد که چرا امروزه کسب و کارها به خدمات مالی نیاز دارند. با توجه اینکه کسب و کارهای زیادی در تهران به دلیل عدم استفاده از خدمات مالی نابود شده‌اند، می‌توان شدت اهمیت آن را در بازار کار تشخیص داد. اما کاربرد آن در بخش‌های مختلف کسب و کار برای بعضی از افراد گُنگ است. پس دلایل اصلی نیاز کسب و کارها را به خدمات مالی در زیر شرح می‌دهیم:

پول کسب و کار به سادگی از دست نمی‌رود.

در کسب و کارهایی که امور مالی خود را به درستی مدیریت نمی‌کنند، بعضا هزینه‌هایی اضافی وجود دارد که مدیران از آن مطلع نیستند. برای اینکه از این هزینه‌های اضافی اطلاع داشت، استفاده از خدمات مالی بهتر شیوه است. زیرا در این صورت تمام هزینه‌های غیر ضروری و اضافه کسب و کار از بین می‌روند و سرمایه در گردش کسب و کار مدیریت می‌شود.

امور مالیاتی کسب و کار به بهترین نحود انجام می‌شود.

مالیات از بزرگ‎ترین دغدغه‌هایی است که کسب و کارها آن را در ذهن خود می‌پرورانند. به طوری که اکثر آن‌ها با موسسات خدمات مالیات برای امور این حوزه قرارداد عقد می‌کنند. این خدمات جزو خدمات مالی حساب می‌شود و از دلایلی است که تمام کسب و کارها به آن نیاز دارند. انجام امور مالیاتی به بهترین نحو یعنی بتوان در سریع‌ترین زمان بدون ایجاد وقفه در کار شرکت، کارهای اداری مالیات آن را انجام داد.

حقوق و دستمزد کارکنان بدون تاخیر و دقیق پرداخت می‌شود.

پرداخت دستمزد کارکنان با تاخیر در موارد زیادی تاثیر منفی در عملکرد آن‌ها دارد و از طرف دیگر می‌تواند باعث به هم خوردن نظم امور مالی شود. خدمات مالی شامل پرداخت دستمزد و حقوق کارکنان سر وقت نیز می‌باشد و ارزش بسیار زیادی برای کسب و کارها دارد. پس از پرداخت، تمام پرداختی‌ها با جزئیات توسط کارشناس ثبت می‌شوند.

سرمایه در گردش کسب و کار مدیریت می‌شود.

همواره مدیریت بهترین شیوه‌ای است که با آن می‌توان سرمایه در گردش و نقدینگی یک کسب و کار را به بهترین بازده خود رساند. شاید بتوان گفت مدیریت نقدینگی کسب و کار از مهم‌ترین مزایایی است که خدمات مالی دارد. در واقع مدیریت نقدینگی موجب از بین رفتن هزینه‌های اضافی شده و منابع درآمد آن را تقویت می‌کنند.

شرکت خدمات مالی

امروزه شرکت‌های بسیاری وجود دارد که خدمات مالی را به انواع کسب و کارها ارائه می‌دهند. کسب و کارها می‌توانند با عقد قرارداد با این شرکت‌ها، بسیاری از مشکلات خود را رفع کنند. بر خلاف تصورات، این کار بسیار بهتر از استخدام افراد متخصص است که در دفتر کسب و کار به امور مالی بپردازند. زیرا می‌توان با عقد قرارداد به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مالی، از بهترین خدمات بهره‌مند شد و امور مالی خود را به متخصصان این حوزه سپرد.

شرکت رایان محاسبان در حال حاضر از بهترین شرکت‌های خدمات مالی در تهران است که کسب و کارها می‌توانند امور مالی خود را به این شرکت بسپارند. شرکت رایان محاسبان تمام کارهای خدمات مالی را انجام می‌دهد و خدماتی متنوع در این زمینه دارد. کارکنان رایان محاسبان افرادی متخصص و با تجربه در این زمینه هستند که به تمام نکات مهم در امور مالی تسلط کافی دارند. می‌توانید برای اطلاعات بیشتر، به وبسایت رایان محاسبان مراجعه کنید.

ویژگی‌های بهترین شرکت خدمات مالی

برای اینکه بتوانید بهترین شرکت خدمات مالی را برای کسب و کار خود بیابید، باید برخی نکات مهم را به یاد داشته باشید. این نکات را باید در انتخاب شرکت خدماتی برای همکاری معیار خود قرار دهید. زیرا امروزه تمام شرکت‌های خدماتی مالی ادعای بهترین بودن در این زمینه را دارند. شما می‌توانید با در نظر گرفتن این معیارها، بهترین خدمات را برای عقد قرارداد پیدا کنید. شرکت‌های خدمات مالی کار درست و عالی، ویژگی‌های زیر را داراست:

1- گزارش دهی و ارتباط مداوم با کسب و کار

طبیعی است که شرکت باید به مدیر کسب و کار وضعیت امور مالی کسب و کار را گزارش کند و در هر صورت هرگونه تغییر، او را از تغییرات مطلع سازد. به همین دلیل یک شرکت خدماتی خوب همواره به مدیر کسب و کار طرف قرارداد خود ارتباط دارد و با یک شبکه، تمام اطلاعات امور مالی را در اختیار مدیر آن می‌گذارد. البته این مورد قطعا نمی‌تواند به صورت روزانه باشد؛ اینگونه موارد عموما پروسه گزارش دهی هفتگی یا ماهانه دارند و کاملا وابسته به قرارداد می‌باشد.

2- قانون‌مندی

تجربه نشان داده است که هر کسب و کاری که طبق قانون عمل نکند و به دنبال کارهای غیر قانونی باشد، شکست خواهد خورد. به همین دلیل باید هموار با شرکتی قرارداد ببندید که خدمات مالی شما را مطابق با قوانین انجام دهد و شما را وارد حاشیه نکند. زیرا نتیجه انجام کارهای غیر قانونی از دور بسیار مفید دیده می‌شود اما در عمل، هیچگاه نتیجه خوبی برای کسب و کار در بر ندارد و تنها مشکلات بسیار بزرگ را در پی خواهد داشت.

3- کارشناسان با تجربه

امور مالی یک حوزه بسیار پیچیده و گسترده است که انجام آن به بهترین شیوه، نیاز به تجربه طولانی مدت دارد. زیرا مشکلات هیچ کدام از کسب و کارها مشابه نیستند و تنها فردی می‌تواند به خوبی آن‌ها را از مشکلاتشان نجات دهنده که در این حوزه تجربه چندین ساله داشته باشند. همواره دقت کنید که کارشناسان و کارکنان شرکت خدمات مالی مورد نظرتان کار طولانی مدت در این حوزه را تجربه کرده باشند.

4- خوش قولی

با توجه به اینکه در روابط تجاری و کاری بدقولی می‌تواند باعث ضرردهی‌های فراوان شود، هیچ وقت یک شرکت کار درست خدمات مالی در انجام پروژه‌ها بدقولی نمی‌کند. زیرا این کار کاملا پیام غیر حرفه‌ای بودن آن را به مشتریان خود می‌رساند. در عقد قرارداد با شرکت‌های خدمات مالی توجه داشته باشید که با یک شرکت کار درست و خوش قول قرارداد عقد کنید تا بعدا دچار اختلافات و مشکلات بزرگ با آن نشوید.

دفتر خدمات مالی

مطمئنا تمام شرکت‌های خدمات مالی در تهران و سایر شهرستان ها  برای بهبود روابط خود با کسب و کارهای طرف قرارداد، دفتری در نظر گرفته‌اند. زیرا برای تمام مراحل هماهنگی و گذراندن پروسه خدمات مالی، یک محل نیاز است تا دو طرف قرارداد بتوانند در امنیت و آرامش مذاکرات خود را از سر گیرند. امروزه تمام شهرهای کشور پر از دفترهای خدمات مالی است که هر کدام بخشی از این خدمات را برای کسب و کارها پوشش می‌دهند.

موسسه خدمات مالی

امروزه در سرتاسر کشور می‌توان موسسات خدمات مالی را مشاهده کرد که هر کدام ادعای بهترین بودن را در حوزه خودشان دارند. با این وجود پیدا کردن یک شرکت خدمات مالی که بتواند خدماتی با کیفیت و مورد انتظار ارائه دهد، بسیار سخت است. توصیه می‌شود برای اینکه بتوانید بهترین موسسه خدمات مالی را در ایران پیدا کنید ویژگی‌های بهترین شرکت خدمات مالی را که برایتان شرح دادیم، بخوانید. در این صورت می‌توانید با ارزیابی موسسات مختلف، بهترین آن‌ها را پیدا کنید.

چرا رایان محاسبان بهترین گزینه برای خدمات مالی کسب و کارها است؟

شرکت رایان محاسبان بیش از 20 سال سابقه کار در حوزه خدمات مالی در تهران را دارد و امروزه خود را به عنوان بهترین موسسه خدمات مالی در ایران معرفی می‌کند. زیرا این 20 سال پر از موفقیت‌ها و فراز و نشیب در شرکت رایان محاسبان است و همواره مدیران این شرکت به دنبال پیشرفت و بهینه سازی خدمات خود بوده‌اند. اما دلایلی که باعث می‌شود رایان محاسبان خود را بهترین موسسه خدمات مالی بداند، به شرح زیر است:

1

خدمات متنوع

با توجه به اینکه شرکت رایان محاسبان کارشناسان و متخصصان زیادی در حوزه خدمات مالی دارد، می‌تواند خدمات متنوعی به کسب و کارها در این حوزه ارائه دهد. با این وجود دیگر کسب و کارها نیاز ندارند که برای خدمات مختلف، به شرکت‌های جداگانه مراجعه کنند؛ بلکه می‌توانند تمام این خدمات را به شرکت رایان محاسبان بسپارند و با این شرکت قرارداد ببندند.

2

عرفه منصفانه

شرکت رایان محاسبان برای رعایت حقوق مشتریان خود، تعرفه خدمات خود را با نهایت انصاف تعیین کرده است. به صورتی که شما می‌توانید با مقایسه تعرفه‌های شرکت رایان محاسبان با شرکت‌های مشابه، متوجه تفاوت قیمت این شرکت شوید. البته منصفانه بودن قیمت خدمات این شرکت به هیچ عنوان از کیفیت آن می‌کاهد و همچنان تیم رایان محاسبان از برترین‌های حوزه خدمات مالی می‌باشد.

3

سابقه کار طولانی

همانطور که ذکر شد، شرکت رایان محاسبان حدود 20 سال سابقه کاری در این حوزه دارد. همچنین کارشناسانی در این شرکت فعالیت می‌کنند که از بیش از 10 سال قبل در این شرکت استخدام هستند و تجربه کاری بی نظیری دارند. پس قطعا می‌توانید کسب و کارتان را با خیالی راحت و تمام مشکلات آن را در امور مالی به عهده این شرکت بگذارید.

4

نهایت سرعت و کیفیت در انجام پروژه

امروزه متاسفانه بدقولی از عادات بسیار بد اکثر شرکت‌های خدماتی است و یک نکته منفی برای آن‌ها تلقی می‌شود. اما کسب و کارها می‌توانند از سرعت و کیفیت پروژه‌های شرکت رایان محاسبان اطمینان داشته باشند. زیرا این شرکت تا به حال به صدها کسب و کار بزرگ و کوچک خدمات مالی خود را ارائه کرده و همواره سعی در جلب رضایت آن‌ها داشته است.

شرکت خدمات مالی در تهران

همانطور که در این مقاله به شناخت مختصری از شرکت رایان محاسبان رسیدید، دفتر این شرکت در تهران و محله سعادت آباد قرار دارد. اگر به دنبال تنظیم وقت ملاقات با مدیران این شرکت هستید، اطلاعات تماس با رایان محاسبان را در وبسات این شرکت می‌توانید بیابید. توصیه می‌شود قبل از هرگونه مراجعه به دفتر این شرکت، با آن‌ها تماس بگیرید تا ناچار به منتظر بودن نشوید. امروزه شرکت رایان محاسبان از برترین شرکت‌های خدمات مالی در تهران و ایران محسوب می‌شود و خدماتی بی نقص در این حوزه به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

خدمات مالی سعادت آباد
02122355225