مالیات یکی از مباحث مهم برای هر کسب و کاری است و قوانین سفت و سختی نیز دارد. از همین رو، آگاهی نسبت به این قوانین و پایبندی به آنها، برای هر کسب و کاری مهم می‌شود.

شرکت رایان محاسبان، یکی از این شرکت‌های خدمات مالیاتی در کرج است که تمامی امور مربوط به مالیات کسب و کار شما را به عهده می‌گیرد. در ادامه این مقاله به ویژگی‌های بیشتری از این شرکت می‌پردازیم.

آشنایی با خدمات مالیاتی در کرج

پرداخت مالیات به جهت خدماتی که دولت در اختیار کسب و کارها می‌گذارد، امری اجباری است. پرداخت مالیات به صورت سالیانه و با توجه به میزان سود آن کسب و کار تعیین می‌شود. همچنین، صاحبان کسب و کار وظیفه دارند که مالیات خود را به طور دقیق محاسبه کرده و آن را در زمان مقرر پرداخت کنند. زیرا عدم پرداخت به موقع و محاسبه اشتباه مالیات، خسارت زیادی را به همراه دارد.

این روزها به دلیل اهمیت بالایی که پرداخت مالیات پیدا کرده است، شرکت‌ های مالیاتی فعالیت می‌کنند که می‌توانند در این امر به کسب و کارها خدماتی ارائه دهند. یکی از همین شرکت‌های شرکت رایان محاسبان است که بیش از 20 سال در زمینه مالیاتی و حسابداری سابقه دارد. این شرکت، به کسب و کارها ارائه می‌دهد. تمامی افرادی که در این شرکت مشغول به فعالیت هستند، از مهارت و دانش کافی برخوردارند تا کارهای مالیاتی کسب و کار شما را به خود انجام دهند. در ادامه این مقاله، به ویژگی‌های بیشتری از شرکت رایان محاسبان می‌پردازیم.

خدمات مالی چیست؟

خدمات مالی همان فعالیت‌های مالی و اقتصادی یک مؤسسه یا سازمان است که به طور کل در همه شرکت‌ها و سازمان‌ها انجام می‌شود. خدمات مالی در حقیقت تکمیل‌کننده خدمات حسابداری یک شرکت هستند. یعنی ارائه گزارش‌ها و کارهایی که در گروه حسابداری و حسابرسی قرار می­گیرند، اما یک حسابدار و نرم‌افزار حسابداری آن را انجام نمی‌دهند.

یکی از مهم‌ترین کارهایی که در گروه خدمات مالی در کرج قرار می‌گیرد، تهیه گزارش‌های مالی است. گزارشات مالی استفاده‌های متفاوتی، هم درون سازمان و هم بیرون سازمان دارند. شما می‌توانید با دریافت خدمات یک مؤسسه مالی در کرج، هیچ نگرانی در مورد خدمات مالی سازمان و شرکت خود نداشته باشید.

آشنایی با خدمات مالیاتی

وظایف شرکت‌های خدمات مالیاتی در کرج

بسیاری از شرکت‌های خدمات مالیاتی در کرج، تمامی خدمات مربوط به امور مالیاتی را برای کسب و کارها ارائه می‌دهند. ولی برخی از کسب و کارها ترجیح می‌دهند از بخشی از خدمات این شرکت‌ها بهره ببرند و برخی شرکت‌های دیگر از تمامی خدمات این شرکت‌ها استفاده می‌کنند.

لازم به ذکر است، بخشی دیگر از خدمات شرکت‌های مالیاتی، بررسی اسناد و نظارت بر صورت‌های مالی است. با انجام این نظارت‌ها، ابهامات و ریسک‌ها کاهش پیدا کرده و برای سازمان امور مالی استاندارد سازی می‌شود.

شرکت رایان محاسبان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه امرو مالی می‌تواند انتخابی درست برای کسب و کار شما باشد. این شرکت 0 تا 100 خدمات مالیاتی شرکت شما را به عهده می‌گیرد و دیگر نیازی به اتلاف وقت و وقفه افتادن در کسب و کار نخواهد بود.

خدمات مالیاتی در کرج

انواع خدمات مالی در کرج

خدمات مالی در کرج شامل خدمات متفاوتی است که در یک سازمان انجام می‌شوند. در ادامه به طور خلاصه با چند مورد از خدمات مالی که در یک سازمان باید انجام شود، آشنا می‌شویم.

 • ارائه اظهارنامه مالیاتی

هر شرکت و سازمان باید چهار ماه بعد از پایان سال مالی یا تجاری، اظهارنامه مالیاتی خود را تحویل بدهد. اظهارنامه مالیاتی به‌طورکلی عملکرد مالی یک شرکت و سازمان را نشان می‌دهد. اظهارنامه مالیاتی برای این‌که مقدار مالیات و جزئیات آن را مشخص کند نیاز است. در خدمات مالیاتی اظهارنامه به طور کامل برحسب تدوین صورت‌های مالی و اصول آن تدوین می‌شوند و به سازمان امور مالیاتی ارائه می‌شوند.

شما می‌توانید با دریافت خدمات مالی در کرج برای شرکت و سازمان خود، اظهارنامه مالیاتی را بدون نگرانی و مطابق با اصول تهیه آن ارائه دهید.

 • تهیه و ارائه گزارش‌های مالی

گزارش‌های مالی در حقیقت مهم‌ترین جزء در بخش خدمات مالیاتی هستند. این گزارش‌ها بیشتر کاربرد برون‌سازمانی دارند و بسیار بر تصمیم استفاده‌کنندگان مؤثر هستند. استفاده‌کنندگان آنها معمولاً شرکت‌های سرمایه‌گذار و یا سازمان‌های دولتی، برای آگاهی از روند مالی سازمان هستند. بنابراین باید گزارش‌های مالی به طور کامل مطابق اصول و بر حسب اطلاعات دقیق نوشته شوند.

گزارش‌های مالی اطلاعات مالی دقیق در مورد یک واحد تجاری و مالی ارائه می‌دهند. بنابراین طبق یک چهارچوب خاص تهیه و تدوین می‌شوند. اشتباه در تهیه گزارشات مالی ممکن است که مشکلات متفاوتی ایجاد کند. بنابراین شما می‌توانید با دریافت خدمات از مؤسسه مالی در کرج، گزارش‌های مالی شرکت خود را به طور دقیق و درست تهیه و تدوین کنید.

 • مدیریت هزینه‌ها

حسابدار و فعالیت حسابداری در حقیقت ثبت فعالیت‌های مالی شرکت است. اما خدمات مالیاتی می‌تواند با بررسی روند حسابداری و دید کلی نسبت به هزینه‌ها، در مورد مدیریت هزینه‌ها نظر بدهد. یعنی با حذف برخی هزینه‌های اضافی و غیرضروری می‌تواند به بخش مالی شرکت کمک کند.

 • تهیه گزارش های  فصلی

سازمان‌ها و شرکت‌ها در پایان هر فصل باید گزارشی به‌عنوان گزارش فصلی به سازمان امور مالیاتی ارائه دهند. این گزارش فهرستی از معاملات شکل‌گرفته در فصل گذشته است. توجه داشته باشید که اگر بعد از تمام شدن مهلت ارسال گزارش‌های فصلی، یک شرکت گزارش‌های خود را ارسال نکند باید جریمه‌ای برای عدم ارسال گزارش پرداخت کند.

گزارش‌های فصلی باید به‌صورت منظم و درست تدوین و ارسال شوند. حضور یک ارائه‌دهنده خدمات مالی در شرکت باعث می‌شود که این گزارش‌ها به طور منظم و دقیق بعد از پایان هر فصل ارسال شوند. خدمات مالی در کرج مؤسسه مالی در کرج یکی از بهترین مؤسسات ارائه خدمات مالی است.

از دیگر خدماتی که توسط خدمات مالی ارائه می‌شود می‌توان به اصلاح سیستم‌های حسابداری و حسابداری حقوق و دستمزد اشاره کرد.

ویژگی‌ های شرکت رایان محاسبان

در بین شرکت‌های خدمات مالیاتی در کرج، شرکت رایان محاسبان از بهترین‌ها به حساب می‌آید. این شرکت بیش از 20 سال سابقه در ارائه خدمات مالیاتی و حسابداری دارد. از این رو، انتخابی درست برای به عهده گرفتن کارهای مالیاتی کسب و کار هر کسی است. ویژگی‌های این شرکت شامل:

number2-min

به عهده گیری 0 تا 100

بعد از سپردن امور مالی به شرکت رایان محاسبان، تمام مراحل به عهده شرکت است. دیگر جایی برای نگرانی باقی نیست و صفر تا 100 این خدمات را شرکت رایان محاسبان انجام می‌دهد.
number4-min

برخورداری از تیمی حرفه‌ای

تمامی افرادی که در شرکت مشغول به کار هستند، نه تنها به قوانین و مقررات پایبند هستند، بلکه به خوبی نسبت به آنها آگاهی دارند. تیم شرکت رایان محاسبان دانش و آگاهی لازم برای فعالیت در این زمینه را دارند. آنها می‌تواند کسب و کار شما را از هرگونه خسارت ناشی از مالیات دور نگه دارند.
number1-min

ارائه تمامی خدمات مربوط به حسابداری و مالیاتی

شرکت رایان محاسبات تمامی خدمات حسابداری، حسابرسی، مالی و مالیاتی را برای کسب و کارها ارائه می‌دهد. شما نیز به عنوان یک صاحب کسب و کار می‌توانید تمامی امور مرتبط را در اختیار شرکت رایان محاسبان قرار دهید.
number3-min

جلب رضایت کامل از تمامی مشتریان

یکی از ویژگی‌های مهم شرکت رایان محاسبان، تعهد و پایبندی نسبت به کار است. تمامی افرادی که در این شرکت مشغول به کار هستند، به قدری دقیق و به موقع کارها را انجام می‌دهد که همه مشتریان این شرکت رضایت کامل از همکاری دارند. رضایت مشتریان قدیمی نشان از بهترین بودن این شرکت در کارهای مالیاتی است.

دلایل نیاز به خدمات مالی و مالیاتی در کرج

از آن جایی که قوانین مربوط به پرداخت مالیات برای کسب و کارها، بسیار سفت و سخت است، نیاز به خدمات مالیاتی افزایش می‌یابد. البته دلایل دیگری نیز وجود دارد که نیاز کسب و کارها را به این خدمات  بیشتر می‌کند. دلایل زیر می باشد:

آگاهی از قوانین مالیاتی

به طور کلی، قوانین مالیاتی در اختیار تمامی کسب و کارها قرار می‌گیرد. ولی قوانین مالیاتی بسیار پیچیده هستند و برای آگاهی کامل از آن، باید از یک فرد آگاه مشاوره گرفت. شرکت‌ های مالیاتی در کرج می‌توانند تمامی این قوانین و پیچیدگی‌هایش را اختیار کسب و کارها قرار دهند. به همین دلیل، از محکوم شدن صاحبان کسب و کار جلوگیری می‌شود.

محاسبه دقیق مالیات

همان‌طور که گفته شد، مالیات با توجه به سود سالیانه یک کسب و کار محاسبه می‌شود. به طور مثال، یک کسب و کار باید سالیانه یک سوم از سود خود را به عنوان مالیات پرداخت کند. از این رو، این میزان مالیات باید به طور خیلی دقیق محاسبه شود. زیرا عدم محاسبه دقیق مالیات، جرم داشته و صاحب آن کسب و کار محکوم می‌شود. شرکت‌ها در کرج در این زمینه کمک می‌کنند تا مالیات کسب و کار شما به طور دقیق محاسبه شود و جایی برای نگرانی باقی نماند.

پرداخت به موقع مالیات

همان‌طور که محاسبه دقیق مالیات از اهمیت بالایی برخوردار است، پرداخت به موقع مالیات نیاز اهمیت بالایی دارد. برای کسب و کار تعیین می‌شود که باید در زمان مقرر شده، مالیات مورد نظر پرداخت شود. صرف نظر از پرداخت به موقع مالیات نیز پیگیری داشته و به پرداخت جریمه منجر می‌شود. شرکت‌های در کرج با آگاهی از زمان دقیق پرداخت مالیات، آن را به موقع پرداخت می‌کنند.

در کسب و کار وقفه‌ای ایجاد نمی‌شود.

از آن جایی که محاسبه مالیات از پیچیدگی خاصی برخوردار است، زمان زیادی نیز برای محاسبه آن صرف می‌شود. به همین دلیل، افراد صاحبان کسب و کار مجبور به ایجاد وقفه در کار خود می‌شوند و شروع به محاسبه مالیات سالیانه می‌کنند. شرکت در کرج این وظیفه را به عهده دارند که تمامی مسائل مربوط به مالیات کسب و کار را انجام دهند تا هیچ‌گونه وقفه و اتلاف وقت در کسب و کار ایجاد نشود.

انواع خدمات شرکت‌های خدمات مالیاتی

انواع خدمات مالیاتی در کرج

همان‌طور که گفته شد، شرکت‌های در تمامی امور مالیاتی کسب و کار شما را به عهده می‌گیرید. این خدمات طبق دسته بندی شامل:

مالیات بر درآمد

 • نگارش دفاتر قانونی
 • اضافه کردن اسناد حسابداری
 • دریافت گزارشات در زمینه امور مالیاتی
 • دفاعیه مالیاتی
 • دادرسی مالیاتی

مالیات بر اجاره

 • ایجاد پرونده مستغلات
 • تنظیم اظهارنامه مالیات بر املاک
 • دفاعیه از مالیات بر املاک
 • آماده کردن لایحه کاهش مالیات بر اجاره
 • ایجاد پرونده مالیات بر درآمد
 • دریافت کد اقتصادی
 • پلمب دفاتر قانونی
 • آماده سازی صورت معاملات فصلی
 • تنظیم اظهارنامه مالیات بر درآمد

مالیات بر حقوق

 • آماده سازی لیست حقوق
 • آماده سازی لیست مالیات بر حقوق
 • دریافت فیش مالیات بر حقوق
 • .

بهترین شرکت خدمات مالیاتی در کرج

این روزها شرکت‌ها در کرج رو به افزایش است. از طرفی تمامی این شرکت‌ها، ادعای سابقه کاری بالا را نیز دارند. پس شناخت یک شرکت خوب، کمی سخت است. از این رو، ما می‌خواهیم به چند ویژگی بپردازیم که نشان از یک شرکت در کرج خوب است.

پایبندی به قانون

همان‌طور که در بالاتر به آن اشاره کردیم، پرداخت مالیات از قوانین سفت و سختی برخوردار است. به همین دلیل، همکاری با یک شرکت مالیاتی در کرج که پابند به قوانین است، اهمیت بالایی دارد. چنین شرکتی، مالیات کسب و کار شما را در زمان مقرر به طور دقیق پرداخت کرده و جای نگرانی برای شما به وجود نمی‌آورد.

برخورداری از تیم حرفه‌ای

بهترین شرکت در کرج باید از تیم باسواد و کاربلد برخوردار باشد. یک تیم حرفه‌ای کمک می‌کند تا پروسه پرداخت مالیات به طور دقیق انجام شود. از طرفی، این افراد می‌توانند کسب و کارها با قوانین درستی از مالیات آشنا کرده و به آنها مشاوره لازم را بدهند.

امکان همکاری با انواع کسب و کارها

در سابقه بهترین شرکت در کرج، همکاری با انواع کسب و کارها باید وجود داشته باشد. زیرا این امر باعث می‌شود تا بعد از گذشت سال‌ها، چنین شرکتی برای انواع کسب و کارها بتواند خدمات مالیاتی  ارائه دهد. این موضوع به میزان سابقه کاری شرکت نیز بستگی داشته و شرکت‌هایی با سابقه کاری بیشتر، از این ویژگی برخوردار هستند.

آگاه به تمامی مراحل مربوط به مالیات

شرکت مالیاتی خوب باید به تمامی مراحل پرداخت مالیات آشنا باشند. از آن جایی که پرداخت مالیات شامل مراحل زیادی شده و نیاز به دقت بالایی دارد، اهمیت این موضوع بالا می‌رود.