خدمات مالیاتی در شهر قدس

خدمات مالیاتی در شهر قدس

منظور از خدمات مالیاتی، تمامی خدماتی است که در زمینه مالیات ارائه می‌شود و از جمله مهم‌ترین کارهایی است که بخش مالی و حسابداری هر شرکت باید انجام دهد. خدمات مالی یکی از مهم‌ترین بخش‌های اقتصاد کشور را تشکیل می‌دهد و امروزه تمام کسب‌و‌کارها به موسسات خدمات مالی نیاز دارند تا بتوانند امور مالی شرکت خود را به بهترین نحو انجام دهند. مدیران کسب‌وکارها تا حدی می‌توانند در امور مالی شرکت خود تاثیر داشته باشند و آن‌ها را بهینه‌سازی کنند؛ اما موقعیت‌هایی پیش می‌آید که امور مالی کسب و کارها به مشکلاتی برمی‌خورد و از علم و تجربه مدیران کسب و کار خارج است و نیاز به متخصص این حوزه دارد.

افرادی که خدمات مالی کسب‌وکارها را انجام می‌دهند، باید در این حوزه علم و تجربه کافی داشته باشند تا بدانند در مواقع خاص اقدامات مناسب انجام دهند. به همین دلیل موسسات مالی نیز همیشه باید افرادی را به عنوان کارشناس استخدام ‌کنند که تجربه و علم کافی را داشته باشند تا مدیریت امور را به خوبی در دست بگیرند. حال که با اهمیت خدمات مالی آشنا شدیم در ادامه این مطلب از رایان محاسبان به بررسی و معرفی موسسه مالی در شهر قدس و همچنین موسسه مالیاتی و مشاوره مالیاتی در شهر قدس می‌پردازیم. تا انتها همراه ما باشید.

موسسه مالی در شهر قدس

موسسه مالی یک بنگاه تجاری است که دارایی‌های اصلی آن دارایی مالی یا تعهداتی مانند اوراق سهام، اوراق قرضه و وام‌ است که انجام تراکنش‌های مالی مانند سرمایه‌گذاری، وام و سپرده را برعهده دارد. یکی از مهم‌ترین وظایف موسسه مالی، فعالیت به عنوان یک واسطه مالی است. در کشور ما بانک‌های تجاری، موسسات اعتباری، صندوق‌های پس‌انداز قرض‌الحسنه، شرکت‌های بیمه و سرمایه گذاری مهم‌ترین موسسات مالی هستند که نقش واسطه‌های مالی را برعهده دارند.

به معرفی چند نمونه از وظایف موسسه مالی در شهر قدس می‌پردازیم.

 • حسابداری و انجام کلیه امور مالی شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی
 • خدمات بیمه‌ای مانند ثبت نام پرسنل، تنظیم لیست بیمه و حقوق ماهانه شرکت‌ها و موسسات بر اساس قوانین وزارت کار و سازمان تامین اجتماعی کشور
 • خدمات مالیاتی از جمله تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی و ارسال آن‌ها به سازمان امور مالیاتی کشور، برگزاری و شرکت در جلسات دفاعیات مالیاتی
 • مشاوره مدیریت مالی
 • پیگیری اعتراض‌های مالیات

خدمات مالی در شهر قدس

به تمام خدماتی که مدیریت مالی یک شرکت یا سازمان را پوشش می‌دهد و از ساده‌ترین تا پیچیده‌ترین فعالیت‌های اقتصادی آن‌ها را دربرمی‌گیرد، خدمات مالی گفته می‌شود. می‌توان گفت خدمات مالی محرک اصلی اقتصاد یک کشور است؛ زیرا وقتی بخش خدمات مالی یک کشور قوی باشد اقتصاد آن نیز رشد می‌کند. خدمات مالیاتی، حسابداری و تهیه گزارش مالی و بیمه‌ای از مهم‌ترین خدمات مالی به شمار می‌روند که توسط یک حسابدار باتجربه یا شرکت‌های ارائه خدمات حسابداری انجام می‌شوند.

از جمله خدمات مالی در شهر قدس، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انجام امور حسابداری شرکت‌های بازرگانی، پیمانکاری، تولیدی و صنعتی و فروشگاه‌ها
 • ساماندهی و به‌روزرسانی حساب‌های معوق
 • پیاده‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی
 • تهیه گزارش‌های مالی میان دوره و سالیانه
 • نظارت بر واحد مالی جهت کنترل اسناد حسابداری

وکیل مالی در شهر قدس

برای افرادی که از خدمات حرفه‌ای بانکی استفاده می‌کنند، عدم آگاهی از قوانین و آیین نامه‌های بانکی می‌تواند مشکلات حقوقی زیادی ایجاد کند. همچنین یک مشاور مالی می‌تواند با راهنمایی‌های مفید بر پایه دانش و تجربه و شناخت بازارهای مالی، از آسیب مالی به کسب‌وکار شما جلوگیری کند. فعالیت وکیل یا مشاور مالی یه این شکل است که ابتدا شما نیازها و اهدافتان را با آن‌ها در میان می‌گذارید، سپس مشاور مالی متناسب با نیاز و کسب‌وکار شما راهکارهایی ارائه می‌کند. پیاده‌سازی  سیستم‌های اطلاعاتی، بستن حساب و تهیه صورت‌ها، ثبت اسناد و مدارک حسابداری به  صورت سیستمی و مکانیزه طبق استانداردهای حسابداری، تهیه گزارشات سالانه و کنترل مستمر حساب‌ها، از وظایف مشاوران مالی است. از جمله خدمات مالی و حسابداری، مشاوره در زمینه‌های مختلف مالی است.

از وظایف وکیل مالی در شهر قدس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حسابرسی صورت‌های مالی
 • مشاوره حسابرسی داخلی
 • حسابرسی عملیاتی و اجرای روش‌های توافقی رسیدگی به صورت‌های مالی
 • ارائه گزارش‌های حسابرسی صورت‌های مالی شرکت به بانک‌ها جهت دریافت وام و تسهیلات بانکی

خدمات مالیاتی در شهر قدس

دولت به واسطه مالیات بخشی از هزینه‌های عمومی جامعه مانند سرمایه لازم برای انجام پروژه‌ها، ارائه خدمات عمومی و هزینه فعالیت‌های دولت را تامین می‌کند. خدمات مالیاتی به مجموعه خدماتی گفته می‌شود که متخصصان این حوزه، برای افرادی که در موضوعات مختلف مالیاتی نیاز به کمک دارند، ارائه می‌کنند و در صورت بروز مشکلات در انواع شاخه‌های امور مالیاتی، با روش‌های قانونی، نسبت به رفع آن‌ها اقدام می‌کنند.

از جمله خدمات مالیاتی در شهر قدس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی
 • تنظیم گزارش مالیات حقوق پرسنل سازمان‌ها
 • تهیه و تنظیم صورت معاملات فصلی و ارسال در سامانه سازمان امور مالیاتی کشور
 • شرکت در دفاعیات مالیاتی و پیگیری پرونده‌های مالیاتی
 • مشاوره مالیاتی در خصوص مالیات عملکرد شرکت‌ها، مالیات تکلیفی و ارزش افزوده

موسسه مالیاتی در شهر قدس

ایجاد یک گزارش مالی و ارائه آن جهت امور مالیاتی به دلیل قوانین پیچیده، وجود بخشنامه‌های متعدد و ابهام در قوانین، کاری دشوار و تخصصی است. این پیچیدگی‌ها و عدم آگاهی، پرداخت مالیات‌های سنگینی را بر سازمان متحمل می‌شود. موسسه مالیاتی در شهر قدس با به خدمت گرفتن حسابداران، مشاوران و وکلای مالیاتی، ارائه خدمات مشاوره مالیاتی به شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب‌وکارها را برعهده می‌گیرد. ازجمله خدمات موسسه مالیاتی در شهر قدس می‌توان به انجام مشاوره مالیاتی، طراحی و اجرای سیستم‌های مالی، خدمات حسابداری و حسابرسی و دادرسی مالیاتی اشاره کرد.

مشاوره مالیاتی در شهر قدس

گاهی اوقات عدم اطلاع کافی از قوانین و مقررات مالیاتی باعث می‌شود میزان مالیات محاسبه شده برای اشخاص بسیار بیشتر از سطح انتظار آن‌ها باشد. مشاور یا وکیل مالیاتی در مرحله تنظیم اظهارنامه و محاسبه مالیات یا اعتراض و شکایت برای رفع این مشکل می‌تواند موثر باشد. همچنین صاحبان کسب‌وکارها سالانه باید فرم اظهارنامه مالیاتی خود را تنظیم و به اداره مالیات ارسال کنند. چنانچه مامور مالیات پس از بررسی، اظهارنامه مالیاتی شرکت را رد کند، وکیل مالیاتی می‌تواند در مراجع قانونی حل اختلاف از مفاد اظهارنامه مالیاتی شرکت دفاع کرده و از تحمیل هزینه‌های اضافی به شرکت یا شخص ممانعت کند.

انجام تمامی امور مالیاتی با رایان محاسبان

مالیات وجهی است که دولت از اشخاص و شرکت‌ها برای تامین منابع مالی خود دریافت می‌کند. حال اگر درمورد قوانین مالیاتی اطلاعات کافی نداشته باشید، به مشکل می‌خورید. برای جلوگیری از مشکلات احتمالی در خصوص خدمات مالیاتی، باید از موسسات خدمات مالی و مالیاتی کمک بگیریم. خدمات مالی به  مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که در حوزه مدیریت امور مالی یک بنگاه از پرداخت حقوق و دستمزد، ارائه لیست بیمه و اظهارنامه عملکرد فصلی و ارزش افزوده تا تنظیم دفاتر قانونی و نظارت بر تنظیم صورت‌های مالی در چرخه حسابداری، را شامل می‌شود تا مدیران و سهام‌داران سازمان، درک درستی از روند سود و زیان یک ساله شرکت داشته باشند.

بخش خدمات مالی محرک اصلی اقتصاد یک کشور است و تمام خدمات اقتصادی و مالی از فعالیت بانک‌ها و موسسات اعتباری گرفته تا شرکت‌های سرمایه‌گذاری و بیمه را شامل می‌شود. در ادامه با وظایف مشاوران مالیاتی آشنا شدیم و به اهمیت حضور یک وکیل مالی در سازمان پی بردیم؛ مشاوره مالی در شهر قدس و بهره‌گیری از یک وکیل مالیاتی در شهر قدس، تنها راه نجات کسب‌وکار از پرداخت مالیات‌های بیهوده است. همچنین در مورد خدمات موسسات مالی رایان محاسبان آشنا شدیم که شامل مواردی چون بررسی وضعیت مالی، جمع آوری اطلاعات و بررسی اهداف مشتریان می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02122355225