به نظر شما وجود یک حسابدار چقدر می تواند بر روی کسب و کار شما تاثیر بگذارد؟ آیا می دانید که وجود حسابدار می تواند بر روی مدیریت هزینه های بیزینس شما تاثیر گذار باشد؟ متاسفانه یکی از مشکلاتی که صاحبین کسب و کار با آن مواجه هستند عدم توانایی در مدیریت درست هزینه ها است.

خدمات اعزام حسابدار

چالش دیگری که برای بسیاری از صاحبین کسب و کار وجود دارد این است که، نمی توانند یک حسابدار حرفه ای، کاربلد و مورد اعتماد را استخدام کنند. اما دیگر لازم نیست که نگران این موضوع نباشید رایان محاسبان یکی از ده ها موسسه اعزام حسابدار در ایران است. که می توانید با مراجعه به ما حرفه ای ترین نیروهای حسابداری را در اختیار خود داشته باشید و برون سپاری خدمات حسابداری خود را به ما بسپارید. در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با اعزام حسابدار و چگونگی فعالیت با آنها در اختیار شما قرار خواهیم داد.

حسابداری رایان محاسبان
اعزام حسابدار

منظور از اعزام حسابدار چیست؟

یکی از چالش هایی که صاحبین کسب و کار در هنگام استخدام حسابدار با آن مواجه هستند. این است که، آیا حسابداری که قصد استخدام آن را دارند می توانند کار خود را به درستی انجام دهد یا نه؟ به همین دلیل بسیاری از صاحبین کسب و کارها به شرکت های اعزام حسابدار مراجعه می کنند.

شرکت هایی که در زمینه اعزام حسابدار تمام وقت و حسابدار پاره وقت فعالیت می کنند از اعتبار بیشتری برخوردار  هستند. زمانی که شما به شرکت اعزام حسابدار برای اعزام نیروی حسابداری مراجعه می کنید این اطمینان خاطر به شما داده خواهد شد که فرد مورد نظر، کاربلد و حرفه ای است.

از طرف دیگر تمامی فعالیت های حسابدار تحت نظارت یک شرکت معتبر خواهد بود. در نهایت ریسک کمتری برای شما خواهد داشت.

حسابداری که در اختیار شما قرار می گیرد در واقع تحت حمایت کامل شرکت حسابداری بوده و یک قرارداد حسابداری معتبر بین شما و شرکت مورد نظر تنظیم خواهد شد. در نتیجه تمامی نحوه فعالیت و روش کار برای شما واضح و شفاف خواهد بود و دیگر نیازی نیست که نگران باشید.

خدمات رایان محاسبان برای اعزام حسابدار

شرکت رایان محاسبان در راستای ارائه خدمات حسابدرای، برای اعزام حسابدار به شرکت‌ها نیز خدماتی را ارائه می‌کند. با توجه به اهمیت بالایی استفاده از حسابداری در شرکت‌ها دارد، هزینه‌های این کار نیز بالا خواهد بود.

در این زمینه بسیاری از شرکت‌ها به استفاده از حسابدار از شرکت‌های حسابداری روی آورده‌اند. در رایان محاسبان، ما افرادی با تخصص بالا و با هزینه‌های مقرون به صرفه را برای انجام امور حسابداری به شرکت‌ها ارائه می‌کنیم.

همچنین، کیفیت و اطمینان بالا از خدمات اعزام حسابدار در رایان محاسبان باعث شده تا بسیاری از شرکت‌ها برای کاهش هزینه‌های خود از این مورد استقبال ویژه‌ای بکنند. همچنین، تجربه بالا در انجام امور حسابداری شرکت‌ها و صنایع مختلف، تنوع ارائه خدمات اعزام حسابدار در رایان محسابان را بالا برده است.

✅اعزام حسابدار در اسرع وقتحداقل هزینه در اعزام حسابدار
✅تخصص بالا در اعزام حسابدار متخصصاعزام حسابدار در تمام زمینه‌های تخصصی و صنایع
✅اعزام حسابدار در زمینه مالیاتیاعزام حسابدار در تمام بخش‌های مالی
✅اعزام حسابدار به عنوان مشاور مالیاعزام حسابدار به عنوان مشاور مالیاتی
✅سرعت بالا در اعزام حسابداراعزام حسابدار به صورت پاره وقت یا تمام وقت

اعزام حسابدار پاره وقت

همانطور که مشخص است حسابدار پاره وقت در مجموعه مورد نظر، فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. اما مدت زمان فعالیت آن و چگونگی فعالیت آن به صورت پاره وقت پیش از شروع کار باید در قرارداد به طور کامل ذکر شود.

بسیاری از صاحبان کسب و کار تمایلی ندارند که نیروی حسابداری تمام وقت در مجموعه حضور داشته باشد به همین دلیل بهترین گزینه برای آنها استخدام حسابدار پاره وقت است. البته فراموش نکنید که،  اعزام حسابدار پاره وقت برای کسب و کارهای کوچک مناسب است.

اعزام حسابدار تمام وقت

اگر شما دارای یک کسب و کار بزرگ هستید به هیچ وجه نباید نسبت به استخدام حسابدار پاره وقت اقدام کنید. هرچه کسب و کار بزرگتر باشد نیاز آن کسب و کار به حسابدار بیشتر خواهد بود. بنابراین باید نسبت به اعزام حسابدار تمام وقت اقدام کنید.

از طرف دیگر زمانی که شما یک حسابدار تمام وقت در اختیار دارید بدون شک از امکانات بیشتری توسط شرکت اعزام حسابدار به شما تعلق خواهد گرفت و البته که باید هزینه بیشتری نیز پرداخت کنید. اما با توجه به خدماتی که دریافت می کنید هزینه آن، آنچنان به چشم نخواهد آمد.

دلایل همکاری با رایان محاسبان برای اعزام حسابدار

  • در رایان محاسبان انتخاب حسابدار توسط شما انجام می شود. بنابراین اگر از نیروی مورد نظر رضایت کافی نداشتید می توانید درخواست اعزام نیروی جدید داشته باشید.
  • در موسسه ما یک ضمانت نامه از طرف کارشناس مورد نظر به صاحب کسب و کار داده خواهد شد.
  • اعزام تمامی نیروهای پاره وقت و تمام وقت در موسسه ما نیازی به دریافت بیمه ندارد.
  • نحوه پرداخت و میزان مبلغی که باید به حسابدار مورد نظر از سمت شما پرداخت شود کاملاً توافقی بوده و بر اساس شرایط کسب و کار شما تعیین خواهد شد.
  • تمامی فعالیت های حسابداران موسسه ما توسط کارشناسان مجموعه به طور کامل نظارت و پشتیبانی خواهند شد.

فراموش نکنید که استخدام نیروی حسابداری می تواند باعث رشد چند برابری کسب و کار شما شود.

اعزام حسابدار پاره وقت

مزایای اعزام حسابدار

از مزایای اعزام حسابدار برای شرکت‌ها مزایای بسیاری دارد که می‌توانید با همکاری با رایان محاسبان از این مزایا به راحتی بهره‌مند شوید. مزایای اعزام حسابدار شامل موارد بسیاری می‌شود که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات اعزام حسابدار این است که در هزینه‌های شرکت در زمینه حسابداری صرفه جویی می‌شود. با این کار، می‌توانید از حسابدار پاره وقت یا تمام وقت با تخصص بالا بهره‌مند شوید و از امکانات شرکت حسابداری نیز استفاده کنید.

مزیت دیگر این کار اطمینان از حاصل کار است. در این مورد، شرکت‌های حسابداری از بهترین افراد استفاده می‌کنند و کارمندان با تخصص بالا را برای انجام امور حسابداری اعزام می‌کنند.

در صورتی که کارفرما از حسابدار مورد نظر رضایت کافی نداشته باشد، می‌تواند آن‌ها را با افرادی با تخصص بالاتر جایگزین کند.

هزینه اعزام حسابدار

خدمات حسابداری برای شرکت‌ها، به مجموعه هزینه‌هایی اطلاق می‌شود که شرکت‌ها در ازای اعزام حسابدار برای انجام امور مالی آن‌ها پرداخت می‌کنند. هزینه اعزام حسابدار، برای انجام امور مشابه مانند مشاوره در امور مالی و حسابداری و مالیاتی نیز انجام می‌شود.

برخی از شرکت‌ها که در شهرهای دیگر نیز شعباتی دارند، برای این شعبه‌ها نیز حسابدار اعزام می‌کنند. هزینه‌های سفر، غذا و اقامت حسابدار مورد نظر از جمله هزینه‌های اعزام حسابدار خواهد بود. در چنین مواردی، معمولا شرکت‌ها از جلسات آنلاین حسابداری استفاده می‌کنند تا هزینه‌ها را کاهش دهند.

با وجود این هزینه‌ اعزام حسابدار به شرکت‌ها مزایای بسیاری دارد که یکی از آن‌ها کاهش هزینه‌ها و نیز استفاده از دانش حسابداری با تجربه است؛ به همین دلیل بهتر است که شرکت‌ها هزینه‌های اعزام حسابدار را به عنوان یک سرمایه گذاری تلقی کنند که در آینده سود زیادی برای آن‌ها در پی خواهد داشت.

سوالات متداول

آیا رایان محاسبان برای شرکت‌های سهامی نیز حسابدار اعزام می‌کند؟

بله؛ تمام شرکت‌هایی که نیاز به حسابدار داشته باشند، می‌توانند از خدمات رایان محاسبان استفاده کنند.

آیا هزینه‌ های حسابداری با اعزام حسابدار کاهش پیدا می‌کند؟

بله؛ با اعزام حسابدار،‌ شرکت‌ها ملزم به داشتن امکانات متعدد نخواهند بود ومی‌توانند از امکانات و سرمایه شرکت حسابداری استفاده کنند.