اعزام حسابدار پاره وقت و تمام وقت در تهران و کرج

رایان محاسبان

اعزام حسابدار

اعزام حسابدار یکی از مهم ترین خدمات در شرکت های حسابداری هاست. حسابداران وظایف مختلفی را بر عهده دارند که یکی از آن ها این است که بتوانند امور مالی و مالیاتی را خیلی دقیق و تخصصی بررسی و ثبت کنند. حسابداران به دو صورت در کسب و کارها می توانند وارد کار شوند، یکی از آن ها اعزام حسابدار است که کسب و کارهای چه بزرگ و چه کوچک می تواند با بهره گیری از آن ها خیلی ساده و راحت خدمات حسابداری را انجام دهند. حسابداران می توانند به دو صورت پاره وقت و تمام وقت اعزام شوند که هر یک دارای یک سری شرایط هستند که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم.

تمامی کسب و کارها از کوچک تا بزرگ همگی باید از علم حسابداری برای نظم بخشیدن به بخش مالی استفاده کنند و این امر اهمیت امورحسابداری در کسب و کارها را میرساند. اما انجام این کار نیازمند تجربه و علم است که هر کسی از پس آن بر نمی آید. امروزه اکثر کسب و کار ها بجای استخدام افراد مختلف در زمینه حسابداری و سنجیدن آنها ، از خدمات اعزام حسابدار شرکت های ارائه دهنده این خدمات استفاده میکنند.

در واقع اعزام حسابدار به مدیران کسب و کار ها تضمین میدهد که نیروی اعزامی از تخصص بالایی برخوردار بوده و امور حسابداری را در کمترین زمان ممکن با بالاترین دقت انجام خواهد داد. اعزام حسابدار یکی از بهترین خدماتی است که شرکت های بزرگ و کوچک وابسته به نیازهای خود میتوانند از آن استفاده کنند.

ما همیشه سعی می‌کنیم کلیه خدمات امور مالی و ارائه خدمات حسابداری را در محل کارفرما ارائه دهیم تا امکان نظارت کافی برای مدیران کسب و کارها فراهم شود.

اعزام حسابدار تمام وقت

شرکت هایی که در زمینه های مختلف در حال فعالیت هستند و حجم کاری آنها بالا است، به دنبال استخدام حسابدار هستند اما بیش از 90 درصد آنها موفق نمیشوند. برای همین بهترین راه استفاده از خدمات اعزام حسابدار تمام وقت است. این شرکت ها میتوانند با ارائه شفاف درخواست خود به شرکت های ارائه دهنده این خدمات ، حسابدار خبره در زمینه فعالیت خود را دریافت کنند. اعزام حسابدار تمام وقت از سوی شرکت هایی مانند رایان محاسبان، ضمانت انجام صحیح امور حسابداری را به شما میدهد و اگر مشکلی پیش بیاید، در کمترین زمان ممکن از سوی تیم پشتیبانی حل خواهد شد.

پیشنهاد میشود اگر کسب و کاری دارید که نیازمند نیروی متخصص حسابدار بصورت تمام وقت است، حتما از خدمات اعزام حسابدار تمام وقت رایان محاسبان استفاده کنید.

اعزام حسابدار

اعزام حسابدار پاره وقت

شرکت هایی که حجم کاری آنها زیاد نیست ، نیازی به استخدام نیروی متخصص بصورت تمام وقت ندارند و اگر این کار را انجام دهند، هزینه اضافه انجام داده اند. بهترین راه انجام امور حسابداری این شرکت ها، استفاده از خدمات اعزام حسابدار شرکت های ارائه دهنده این خدمات میباشد.

بنابراین شرکت ها میتوانند با ارائه درخواست نیرو به میزان چند ساعت تا چند روز در هفته با توجه به حجم کاری ، به راحتی امور حسابداری خود را به حسابدار اعزامی بسپارند و هزینه های خود را مدیریت کنند.

رایان محاسبان با اعزام حسابداران خبره و متخصص در زمینه های کاری مختلف، تضمین انجام دقیق و با کیفیت در کمترین زمان ممکن را به مدیران و صاحبان کسب و کارها میدهد. شما اگر کسب و کاری دارید که نیازمند انجام امور حسابداری بصورت چند ساعت در هفته است، دیگر نیاز نیست که یک حسابدار برای مجموعه خود استخدام کنید، تنها با ارائه درخواست خود مبنی بر اعزام حسابدار تمام وقت به مجموعه متخصص و با تجربه رایان محاسبان، امور حسابداری و مالیاتی شما توسط حسابدار اعزامی طبق اصول و قوانین کشور انجام خواهد شد.

 نوع خدمات ارائه شدهاعزام حسابدار 
 روش انجام خدماتحضوری در محل کارفرما
 شرح خدماتانجام همه خدمات حسابداری و مالی
 زمان انجام خدماتبه صورت تمام وقت یا پاره وقت (به عنوان مثال 3 روز در هفته)
 امکان تغییر روزهای حضوربا هماهنگی امکان پذیر است

مزایای اعزام حسابدار توسط رایان محاسبان

مهم ترین مزایای اعزام حسابدار توسط رایان محاسبان این است که دیگر دغدغه انجام امور بخش مالی مانند حسابداری و مالیاتی را ندارید. نیرویی که از سوی مجموعه ما برای انجام امور کسب و کارها اعزام میشود، تخصص و تجربه بالایی در این زمینه ها دارد و همین امر باعث میشود تا مدیران خیالشان از انجام کارهای بخش مالی راحت باشد.

حسابدار اعزامی از سوی مجموعه رایان محاسبان، با بررسی قسمت های مختلف بخش مالی در صورت امکان پیشنهاد هایی برای بهبود وضعیت و پیشرفت روز افزون کسب و کار مربوطه ارائه میدهد.

اگر از خدمات نیروی اعزامی رضایت نداشته باشید فقط کافیست مجددا با کارشناسان مجموعه تماس حاصل کرده تا نیروی اعزامی را تغییر داده و اعزام حسابدار با مشخصات مد نظر شما در کمترین زمان ممکن انجام شود.

مدیران شرکت ها با دریافت ضمانت نامه از طرف رایان محاسبان، دیگر دغدغه ای برای انجام امور بخش مالی ندارند و خیالشان راحت است. در صورت بروز هرگونه مشکل ، تمامی مسئولیت ها به عهده شرکت رایان محاسبان است.

اگر درخواست انجام امور مالیاتی توسط نیروی اعزامی داشته باشید، دیگر نیاز نیست نگران این موضوع باشید زیرا حسابدار اعزامی از سوی مجموعه ما به قوانین بروز مالیاتی تسلط کامل دارد و حتی میتواند در صورت امکان از معافیت های مختلف برای کسب و کار شما استفاده کند.پس نگران جریمه و یا عدم انجام امور مالیاتی در کسب و کار خود نباشید.

پیگیری مداوم، نظارت بر امور انجام شده، پشتیبانی نیروی اعزامی از دیگر کارهایی است که شرکت ما برای بهتر انجام شدن کار کسب و کارها توسط نیروی اعزامی انجام میشود.

مجموعه رایان محاسبان تا زمانی که مدیران به نیروهای اعزامی نیاز داشته باشند و از خدمات آنها رضایت داشته باشند، تضمین میدهد که حسابدار به کار خود ادامه میدهد و تنها در صورتیکه مدیران رضایت نداشته باشند، نیروی اعزامی مجاز به ترک کار میباشد.

خدمات حسابدار اعزامی از سوی رایان محاسبان

اعزام حسابدار توسط رایان محاسبان در سطح های مختلفی با توجه به نیاز مدیران کسب و کار ها انجام میشود و این خدمات را آنها مشخص میکنند.

خدماتی که مجموعه رایان محاسبان به واسطه اعزام نیروها ارائه میدهد شامل مشاوره های مالی و مالیاتی ، انجام امور حسابداری، مالیاتی ، حسابرسی و مشاوره در زمینه بهبود وضعیت بخش مالی ، کارشناسان بخش مالی برای مدیریت امور مالی شرکت ها و … میشود.

عمده خدمات حسابدار اعزامی  بصورت زیر است:

 • تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی
 • تنظیم و ارائه گزارش های دقیق حسابرسی
 • تهیه، تنظیم و ارسال لیست بیمه کارکنان شرکت ها
 • کدینگ حسابداری
 • تهیه و تنظیم گزارش های عملکرد در بازه های زمانی مختلف
 • انجام امور مربوط به مالیات بر درآمد و حقوق و بیمه طبق قانون
 • ارائه مشاوره و راهنمایی برای پیشرفت کسب و کار و بهبود وضعیت مالی

اگر صاحب کسب و کار هستید و نیاز دارید که کارهای حسابداری شما با بالاترین کیفیت انجام شود، تنها کافیست با مشاورین مجموعه ارتباط برقرار کرده تا نیروی متخصص امور شما به محل کارتان اعزام شود.

اعزام حسابدار تهران

کسب و کارهایی که در تهران ساکن هستند، با توجه به فعالیت های مختلفی که انجام میدهند، نیاز مبرم به حسابدار برای انجام کارهای حسابداری دارند. از آنجایی که تقریبا جذب نیروی متخصص با آگهی در تهران بسیار دشوار است، مدیران مشاغل تهران میتوانند با استفاده از خدمات شرکت رایان محاسبان ، حسابدار متخصص و با تجربه برای کسب و کار خود انتخاب کنند.

 • درخواست حسابدار در تهران

 تنها کافیست مشاغل خود و خدماتی که نیاز دارید را برای کارشناسان مجموعه ما بطور دقیق مشخص کنید تا بهترین تصمیم برای شما گرفته شود. اعزام حسابدار در تهران از سوی مجموعه با سابقه و متخصص رایان محاسبان به شما تضمین میدهد که کارهای شما به بهترین نحو ممکن انجام خواهد شد و ضمانت نامه ای نیز دریافت خواهید کرد.

اگر درخواست حسابدار در تهران را دارید، تامل نکنید و برای همیشه بخش مالی خود را با نظم و طبق قانون پیش ببرید. با اعزام حسابدار از سوی مجموعه رایان محاسبان دیگر نباید نگران هیچ موضوعی باشید.

 • حسابدار ساعتی در تهران

 حتی کسب و کارهایی که در تهران تازه تاسیس هستند و یا فعالیت زیادی ندارند اما نیازمند انجام امور حسابداری مالیاتی هستند، نیاز نیست که آگهی استخدامی برای حسابدار درج کنند و برای نیروی ظاهرا کارشناس جذب شده حقوق کامل پرداخت کنند. تنها کافیست با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده تا حسابدار ساعتی در تهران برای انجام کارهای مربوطه اعزام شود.

مجموعه رایان محاسبان با اعزام حسابدار یک یا چند روز در هفته و یا تمام وقت در تهران دغدغه و نگرانی های صاحبان مشاغل را در بخش مالی از بین میبرد و هزینه های مشاغل را به شکل قابل توجهی کاهش میدهد.

حسابدار پاره وقت

اعزام حسابدار کرج

کسب و کارهایی که در شهر کرج نیز در حال فعالیت هستند و نیاز به نیروی حسابدار متخصص برای بخش مالی خود هستند، میتوانند با درخواست خود مبنی بر اعزام حسابدار در کرج ، بهترین نیرو را برای کارهای خود انتخاب کنند. با توجه به اینکه شهر کرج نسبت به تهران جمعیت کمتری دارد، پیدا کردن نیروی متخصص حسابدار با هزینه کم معمولا برای مدیران کسب و کار ها ممکن نبوده و اگر هم انجام دهند، هزینه و زمان زیادی صرف آن خواهد شد.

اگر کسب و کاری در کرج دارید و نیازمند نیروی حسابدار بصورت تمام وقت و یا پاره وقت هستید، با مجموعه رایان محاسبان تماس حاصل کرده تا نیروی متخصص را در اختیارتان بگذارد.

حسابدار تمام وقت

نکات مهم در اعزام حسابدار ( پاره وقت و تمام وقت)

 • بررسی تجربه و تخصص شرکت مد نظر در زمینه حسابداری به خصوص اعزام حسابدار و مشتریان این شرکت.
 • ارزیابی و بررسی شرکت از نظر روزمه کاری و همین طور صنایعی که خدمات به آن ها ارائه داده است.
 • بررسی تعرفه و دستمزد برای اعزام حسابدار پاره وقت و تمام وقت.
 • بررسی خدمات و کیفیت آن ها و نوع حسابداری که انجام می دهند.
 • دریافت ضمانت نامه در قبال خدمات اعزام حسابدار که انجام می دهند.
 • بررسی و ارزیابی توانایی و مهارت های حسابدار.
 • توانایی حسابدار در زمینه برقراری ارتباط با دیگر پرسنل و انجام کار ها.

اعزام حسابدار در محل

حسابدارها، مسئولانی هستند که تمام تراکنش‌های مالی و مالیاتی شرکت را به‌صورت دقیق ثبت و بررسی می‌کنند. به همین دلیل یکی از اصلی‌ترین و حیاتی‌ترین بخش‌های هر شرکتی، بخش حسابداری آن است و شرکت‌های زیادی به یک نیروی حسابدار ماهر و باتجربه نیاز دارند. اعزام حسابدار در محل رایان محاسبان به شما کمک می‌کند تا ثبت و بررسی تمام تراکنش‌های مالی و مالیاتی را به بهترین شکل انجام دهید. همچنین با اعزام حسابدار در محل، مدیران مالی و مدیران شرکت‌ها از وضعیت مالی و مالیاتی شرکت خود اطلاع پیدا می‌کنند. اعزام حسابدار در محل در سایت رایان محاسبان در سطوح حسابرس، مدیر مالی، حسابدار، حسابدار ارشد، مشاوره مالیاتی، مشاور مالی، رئیس حسابداری، حسابدار و کارشناس ارزیابی ریسک صورت می‌گیرد. شما می‌توانید با 2 روش از خدمات اعزام حسابدار در محل سایت رایان محاسبان استفاده کنید:

 • اعزام حسابدار تمام وقت: با اعزام حسابدار تمام وقت برای شرکت‌ها، حسابدار در شرکت شما حضور دارد و می‌توانید با او کار کنید. همچنین از خدمات مالی و مالیاتی و انجام آن‌ها به شکل صحیح مطمئن می‌شوید.
 • اعزام حسابدار پاره وقت:  با اعزام حسابدار پاره وقت برای شرکت‌ها، حسابدار در زمان‌های مشخصی از ماه در شرکت حضور دارد. بنابراین فقط از شخص حسابدار در زمان‌های مشخصی از ماه می‌خواهید که امور مالی و مالیاتی را ثبت و بررسی کند.

مهم‌ترین خدمات اعزام حسابدار

 • ارائه گزارش حسابرسی‌های انجام شده
 • راه‌حل‌هایی برای کاهش مقدار مالیات
 • تهیه لیست بیمه کارکنان و ارسال آن به‌صورت ماهانه
 • تهیه اظهارنامه مالیاتی
 • تهیه اظهارنامه عملکرد
 • تنظیم لایحه‌های دفاع عملکرد
 • ارائه گزارش‌ها و صورت معامله‌های فصلی
 • طراحی کدینگ حسابداری و پیاده‌سازی آن

نرخ قیمت اعزام حسابدار

با توجه به نیاز شرکت شما و خدماتی که حسابدار انجام می‌دهد، نرخ قیمت اعزام حسابدار فرق می‌کند. عوامل مختلفی مانند نوع فعالیت کسب‌وکار، تعداد سندهای حسابداری، مبلغ فاکتورهای فروش و تعداد آن‌ها، پرونده‌های مالیاتی مربوط به سال‌های گذشته، تعداد پرسنل، نوع همکاری حسابدار، سیستم نرم‌افزار حسابداری و… روی نرخ قیمت اعزام حسابدار تاثیر می‌گذارند.

نرخ حق الزحمه حسابدار پاره وقت و تمام وقت

یکی از مواردی که در انتخاب و دریافت خدمات اعزام حسابدار اهمیت دارد، این است که آن ها در مقابل خدمات خود، چه هزینه ای را دریافت می کنند. باید به شما بگوییم که حق الزحمه حسابداران با توجه به موارد مختلف فرق می کند، آن ها می توانند با توجه به توانایی، مهارت و نوع خدماتی که ارائه می دهند هزینه متفاوتی دریافت کنند، به همین دلیل برای تمام خدمات اعزام حسابدار نمی توان یک تعرفه یکسان در نظر گرفت. شما می توانید این هزینه را پیش از دریافت خدمات استعلام بگیرید. لازم به ذکر است که رایان محاسبان یکی از معدود شرکت هایی است که خدمات اعزام حسابدار را ارائه می دهد و در قبال این خدمات با کیفیت و مناسب، تعرفه ی مقرون به صرفه و مناسب دریافت می کند. اما به صورت کلی باید بدانید که اعزام حسابدار در هزینه های شما تا حد زیادی کاهش می دهد، به خصوص برای کسب و کارهای کوچک و تازه کار که مدیریت امور مالی آن ها به شدت حساس بوده و هر گونه خطا و اشتباه می تواند از گسترش آن ها جلوگیری کند.

برای اطلاع از هزینه دقیق اعزام حسابدار برای شرکت خود کافی است از طریق شماره‌های درج شده در سایت رایان محاسبان با ما در ارتباط باشید یا پیغام خود را در واتساپ بگذارید. همچنین با تکمیل فرم موجود در صفحه تماس با ما، مشاوران رایان محاسبان در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

 • سعادت آباد 02122355225
 • کرج 02636525384
 • رسالت 02177542814

برای کسب اطلاعات بیش‌تر در ساعات غیراداری با شماره 09122601788 تماس بگیرید.

نکات مهم در انتخاب شرکت حسابداری برای اعزام حسابدار

 • تجربه و تخصص شرکت را بررسی کنید: ابتدا تجربه و تخصص شرکت را مورد بررسی قرار دهید. بهتر است شرکت حسابداری مورد نظر در حوزه کاری شما تجربه داشته باشد. همچنین حسابدارهای اعزام شده از سوی آن شرکت، قوانین مالی و مالیاتی را به خوبی بدانند.
 • رزومه کاری شرکت را ببینید: با مشاهده رزومه کاری شرکت متوجه می‌شوید که شرکت حسابداری در چه حوزه‌هایی فعالیت می‌کند و چه خدماتی را ارائه می‌دهد. همچنین رزومه کاری یک شرکت نشان دهنده کیفیت خدمات آن است.
 • قیمت‌ها را مقایسه کنید: از آنجایی که امور مالی و مالیاتی حساسیت‌های خاصی دارند و هر گونه اشتباه باعث ایجاد مشکلات بزرگی می‌شود، پیشنهاد ما این است که کیفیت را فدای قیمت نکنید! اما شما می‌توانید از طریق تماس با شرکت‌های مختلف و استعلام قیمت اعزام حسابدار، نرخ قیمت شرکت‌های مختلف را داشته باشید و با هم مقایسه کنید.
 • خدمات ارائه شده را بررسی کنید: شرکت حسابداری را با توجه به خدماتی که نیاز دارید، انتخاب کنید. یعنی با بررسی خدمات حسابداری در شرکت مورد نظر، متوجه می‌شوید که چه خدماتی را ارائه می‌دهند.
 • نحوه ارتباط با شرکت را بررسی کنید: حتما پیش از عقد قرارداد با یک شرکت از آن‌ها درباره نحوه ارتباط با مشتریان بپرسید. یعنی اینکه آیا شرکت حسابداری مورد نظر در طول روز پشتیبانی ارائه می‌دهد؟ همچنین با شرکت حسابداری چگونه می‌توان ارتباط برقرار کرد؟

دلیل همکاری با رایان محاسبان برای اعزام حسابدار

تجربه بیش از 22 سال در زمینه حسابداری ، مالیاتی و دیگر موارد مربوطه، باعث شده تا رایان محاسبان به یکی از برترین و کامل ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات حسابداری تبدیل شود.

مجموعه رایان محاسبان سالهاست با ارائه خدمات مختلف ، رضایت 100 درصدی مشتریان خود را کسب کرده و پر قدرت به راه خود ادامه میدهد.

هدف از انجام این کار ، فراهم کردن بهترین شرایط و نیرو های متخصص برای کسب و کارهاست و همین هدف باعث شده تا این مجموعه سالهاست بر سر زبان ها میباشد و روز به روز همکاری آن با دیگر مشاغل گسترش می یابد.

زمان اعزام حسابدار چه زمان ها و چه روزهایی است؟

باتوجه به نیاز کسب و کارها بین 1 تا 7 روز در هفته این زمان در قرارداد درج می‌شود به عنوان مثال شرکتی با حجم کار پایین ترجیح می‌دهد یک روز در هفته حسابدار مستقر داشته باشد و شرکت دیگری ممکن است نیاز به حسابدار 3 روز در هفته داشته باشد.

آیا رایان محاسبان برای همه کسب و کارها حسابدار اعزام می‌کند؟

بله؛ تمام شرکت‌هایی که نیاز به حسابدار داشته باشند، می‌توانند از خدمات رایان محاسبان استفاده کنند و در این سالها به بسیاری از مشاغل و اشخاص خدمات ارائه نمده ایم.

آیا هزینه‌ های حسابداری با اعزام حسابدار کاهش پیدا می‌کند؟

بله؛ با اعزام حسابدار،‌ شرکت‌ها ملزم به داشتن مدیر مالی نخواهند بود و مدیر مالی به صورت پاره وقت و دورکاری بر کارهای حسابدار و کارشناس مالی نظارت می‌کند.

5/5 - (1 امتیاز)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *