اخذ تسهیلات بانکی برای شرکت ها

جای که باید باشید!

امور مالی یکی از مهم‌ترین اموری است که تمامی شرکت‌ها و سازمان‌ها به آن نیاز دارند. انجام این امور به قدری بااهمیت است که هرگونه خطایی در آن، مشکلات زیادی برای شما به وجود خواهد آورد.

امور مالی شامل تمامی مسائل مالی، پروژه‌ها، پس‌اندازها، سرمایه‌گذاری‌ها و در نهایت تمام اموری می‌شود که به نحوی به حوزه مالی مرتبط هستند. داشتن یک برنامه‌ریزی مالی منسجم و اصولی به شما کمک خواهد کرد تا تمام امور خود را به‌موقع و به درستی انجام داده و از نظم و پیشرفت کار خود لذت ببرید. در ادامه به بررسی امور مالی، ضرورت آن در کسب‌وکارها و چگونگی انجام آن خواهیم پرداخت.

چرا باید تسهیلات بانکی اخذ کنیم؟

 چرا باید تسهیلات بانکی اخذ کنیم؟

بسیاری از کارآفرینان بعد از احداث و آغاز کسب و کار خود، به محدودیت‌های مالی شدیدی برخورد می‌کنند. این محدودیت‌ها به تنهایی می‌توانند عاملی برای شکست خوردن کسب و کار باشند؛ زیرا اگر به سرمایه در گردش برای فعالیت‌های تجاری دسترسی پیدا نکند، نمی‌تواند حرکتی مفید برای رشد و پیشرفت کسب و کار خود انجام دهد. این افراد عموما می‌دانند که اخذ تسهیلات بانکی، بهترین گزینه موجود در روی میز است.

شما در واقع با اخذ تسهیلات بانکی، فرصت این را خواهید داشت که تا چندین سال از یک سرمایه کلان استفاده کنید. اگر موفق به استفاده صحیح از این سرمایه شوید، دیگر هیچ نیازی به اخذ مجدد تسهیلات نخواهد بود؛ زیرا بسیاری افراد با استفاده از وام بانکی توانسته‌اند کسب و کار خودشان را به مسیر موفقیت و کسب درآمد بازگردانند و از مشکلات مالی ایجاد شده بگریزند.

البته باید توجه داشته باشید که تسهیلات بانکی ارائه شده، نوعی استقراض است؛ یعنی شما باید پس از مدت تعیین شده، وام را همراه با سود آن به بانک بازگردانید. سود بانکی تسهیلات به صورت سالانه محاسبه می‌شود و می‌توان گفت رقم چندان قابل توجهی نیست؛ زیرا شما در مدت زمان تنفس بعد از ارائه تسهیلات بانکی، می‌توانید چندین برابر این اعداد و ارقام را کسب کنید.

اخذ تسهیلات بانکی برای شرکت ها

مبلغ تسهیلات بانکی برای شرکت ها

این سوال برای اکثر افراد علاقمند پیش می‌آید که رقم تسهیلات بانکی چقدر است و تا چه عددی می‌توان وام گرفت. افرادی که سابقه فعالیت طولانی مدت در بازار کار را داشته‌اند می‌دانند که تسهیلات بانکی تا چه اندازه نامشخص و غیرقابل پیش‌بینی است؛ زیرا رقم تسهیلات بانکی به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و شما به هیچ وجه نمی‌توانید روی یک عدد مشخص متمرکز شوید.

اصلی‌ترین عاملی که می‌تواند بر روی مبلغ تسهیلات بانکی تاثیر داشته باشد، اعتبار شرکت یا فرد متقاضی است. بانک‌ها همواره اعتبار و خوش‌قولی متقاضیان در پرداخت اقساط وام را برجسته‌ترین ویژگی حائز اهمیت در آن‌ها می‌دانند؛ زیرا سالانه بسیاری از افراد به دلیل مقاومت کردن برای پرداخت اقساط وام، توسط بانک جریمه می‌شوند.

همچنین اگر شرکت متقاضی از نوع سهامی خاص باشد، شانس بسیار بالاتری برای اخذ تسهیلات بانکی با ارقام نجومی‌تر دارد. این شرکت‌ها معمولا هیچ با مانعی پروسه اخذ تسهیلات بانکی مواجه نمی‌شوند و کارهای اداری را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند. البته یقینا این شرکت‌ها هم باید با حرفه‌ای‌ترین کارشناسان در این حوزه همکاری کنند تا پروسه اخذ تسهیلات برایشان کوتاه‌تر و ساده‌تر شود.

کارهای اداری اخذ وام بانکی

همان‌طور که چندین بار اشاره کردیم، اخذ تسهیلات بانکی برخی کارهای اداری دارد که شرکت متقاضی باید آن‌ها را انجام دهد. در واقع می‌توان گفت عاملی که باعث شده تمامی شرکت‌های ایرانی نسبت به اخذ وام بانکی اقدام نکنند، همین کارهای اداری است؛ زیرا اخذ تسهیلات بانکی، پروسه بسیار طولانی دارد که عمده مدیران کسب و کار از زمان لازمه برای اخذ آن برخوردار نیستند. به همین دلیل اکثرا تمایلی برای اخذ وام بانکی نشان نمی‌دهند.

پیشنهاد می‌کنیم اجازه ندهید این پروسه، از اقداماتتان برای رشد کسب و کارتان جلوگیری کند. یقینا اگر اخذ تسهیلات بانکی ممکن نبود، بانک‌ها این را از قبل اعلام می‌کردند تا مشکلات کمتری برای آن‌ها به وجود بیاید؛ اما سالانه صدها و شاید هزاران شرکت موفق به اخد وام بانکی می‌شوند. پس قطعا شما هم شانس اخذ آن را خواهید داشت. برای بهبود اقدامات در راستای اخذ تسهیلات، در ادامه خدمات مورد نیاز برای این امور را برایتان شرح می‌دهیم.

کارهای اداری اخذ وام بانکی

اهمیت خدمات تسهیلات بانکی

اصلی‌ترین عاملی که می‌تواند شما را در مسیر اخذ وام بانکی همراهی کند، خدمات تسهیلات بانکی است. امروزه برخی شرکت‌های خدماتی مطرح و معتبر، با ارائه خدمات تسهیلات بانکی، سعی در ساده‌سازی این پروسه برای مدیران کسب و کار دارند؛ به خصوص در مواردی که مدیر کسب و کار توانایی، دانش و یا فرصت پیگیری کارهای اداری را نداشته باشد. با وجود حائز اهمیت بودن این خدمات، همچنان هستند افرادی که اهمیت آن را زیر سوال ببرند.

برای اینکه از بهترین خدمات تسهیلات بانکی بهره‌مند شوید، باید با یکی از معتبرترین شرکت‌های خدماتی قرارداد ببندید. خوشبختانه تعداد زیاد شرکت‌های خدماتی در این حوزه باعث شده تا افراد گزینه‌های بسیار زیادی برای انتخاب داشته باشند و بتوانند با بررسی و مقایسه تمامی شرکت‌های فعال، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنند. برای راهنمایی شما در این مسیر نه‌چندان روشن، یکی از بهترین گزینه‌ها برای خدمات تسهیلات بانکی را معرفی می‌کنیم.

شرکت رایان محاسبان خدمات اخذ تسهیلات بانکی

شرکت رایان محاسبان؛ خدمات اخذ تسهیلات بانکی

مطلبی که شرح داده شد، راهنمایی برای شناخت کامل شرایط اخذ تسهیلات بانکی و اهمیت استفاده از خدمات مناسب بود. چنانچه به اخذ تسهیلات و وام بانکی علاقه داشته باشید، شرکت حسابداری رایان محاسبان می‌‌تواند خدمات مورد نیازتان را به خوبی تامین کند؛ زیرا این شرکت از یک تیم اجرایی ماهر و مجرب بهره‌مند است که اعضای آن، افرادی خبره و قابل اتکا در این حوزه به شمار می‌روند. شما می‌توانید برای عقد قرارداد تسهیلات بانکی، حسابداری، حسابرسی، مالی و مالیاتی به شرکت رایان محاسبان مراجعه کنید.

02122355225