شرکت حسابداری در کرج

در دنیای امروز به دلیل پیشرفت تکنولوژی، فعالیت‌های اقتصادی و مالی در داخل کشور و حتی در عرصه بین‌المللی رونق یافته است. از این رو، تفاوت‌های زیاد بازار کار و سرمایه افراد فعال در این حوزه را به فراگیری اطلاعات دقیق و راهکارهای صحیح دعوت کرده است. قبل از عصر دیجیتال، هر سازمان دولتی یا شرکت‌های بخش خصوصی واحدی با عنوان واحد حسابداری داشتند که بر اساس میزان گستردگی و حجم کارها به افرادی با عناوین شغلی کارشناس مالی و حسابدار نیاز داشتند.

اما امروزه به دلیل ظهور تکنولوژی و تغییرات ایجاد شده در نوع فعالیت‌ها و کارکردشان بسیاری از موسسات ترجیح می‌دهند که امور مربوط به بررسی فعالیت‌های مالی را برون سپاری کنند. این تغییر نیاز موسسات در گذر زمان منجر به تشکیل مجموعه‌هایی تحت عنوان شرکت حسابداری شده است.

شرکت حسابداری رایان محاسبان با تکیه بر دانش و تخصص توانسته تمامی کارهای مربوط به حسابرسی و امور مالی و مالیاتی را به صورت اختصاصی به انجام برسانند. این شرکت با دارا بودن دو شعبه شرکت حسابداری در کرج خدمات ویژه ای برای متقاضیان فراهم کرده است.

خدمات شرکت حسابداری رایان محاسبان
شرکت حسابداری در کرج

خدمات شرکت حسابداری رایان محاسبان

شرکت رایان محاسبان از بهترین شرکت حسابداری در کرج و تهران است که با بهره گیری از نیروهای مجرب و باسابقه، قادر است تمامی امور مربوط به حسابداری مرتبط با انواع شرکت‌های سهامی خاص، سهامی عام، تعاونی، موسسات، کارخانجات و… به عهده گیرد. بدین منظور شرکت حسابداری در کرج و تهران امکان اعزام حسابدار، مدیر و مشاوره مالی به صورت پاره وقت و تمام وقت دارد. از جمله مواردی که از سوی شرکت رایان محاسبان ارائه خواهد شد عبارتند از:

 1. تهیه اسناد حسابداری
 2. تهیه گزارشات سود و زیان دوره ای
 3. تهیه گزارشات بهای تمام شده کالا و خدمات ارائه شده
 4. استقرار کدینگ استاندارد برای حساب‌ها
 5. اجرای سیستماتیک واحد مالی بر اساس نرم افزارها در قالب استانداردهای مالی و حسابرسی
 6. تهیه بودجه فروش، نقدینگی و دارایی
 7. تدوین آئین نامه‌ها و دستورالعمل‌های تخصصی و اجرا دقیق اجرایی
 8. ارائه گزارشات به بانک‌ ها برای افزایش اعتباردهی و دریافت تسهیلات

انواع خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های حسابداری

به طور کلی می‌توان وظایف شرکت حسابداری را به 3 بخش تقسیم کرد:    

خدمات حسابداری و مالی  

شامل خدماتی مانند امور پرسنلی و اداری، تجزیه و تحلیل حساب‌ها، تهیه ترازنامه‌ها و دفاتر قانونی، تهیه صورت‌های مالی و مواردی از این قبیل است.

خدمات مالیاتی

خدمات ارائه شده در این بخش شامل تنظیم و ثبت گزارش فصلی، ثبت اظهارنامه، تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی و تمام خدمات مربوط به امور مالیاتی است.

 خدمات اداری و پرسنلی    

این بخش بیشتر شامل مواردی از قبیل ثبت‌نام بیمه‌ای، تنظیم انواع قراردادهای کارکنان، محاسبه اضافه‌کاری و تعطیلات، حضور و غیاب کارمندان، امور کارگزینی و سایر موارد مشابه است.

انواع خدمات حسابداری در کرج

خدمات حسابداری در کرج انواع مختلفی دارد و هر کدام در بخش تخصصی خود خدماتی به شرکت‌ها ارائه می‌دهند که باید در آن توانایی کافی داشته باشند. در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

خدمات مالی و حسابداری

این خدمات در موسسه حسابداری در کرج، به تهیه و تنظیم اظهارنامه‌ها، تجزیه‌وتحلیل امور مالی، ایجاد صورت‌حساب‌های مالی، کنترل حساب‌ها، مشاوره حسابداری و موارد دیگر می‌پردازند و خدمات مناسبی برای انجام این امور ارائه می‌دهند. تمامی این کارها توسط کادر مجرب و قابل‌اعتماد و حرفه‌ای انجام می‌شود. خدمات حسابداری در کرج نظارت کاملی بر اسناد حسابداری شرکت‌ها دارند و حساب‌های مالی را کنترل می‌کنند.

خدمات امور مالیاتی

در این مورد، خدماتی مانند تهیه اظهارنامه مالیاتی و ارسال آن، ثبت اظهارنامه ارزش افزود، تنظیم گزارش‌های فصلی و سایر خدمات مربوط به امور مالیاتی ارائه می‌شود. برای مثال ممکن است بعضی از تراکنش‌های بانکی که مبالغ بالایی دارند در اظهارنامه مالیاتی ذکر نشوند. شرکت‌ها این موارد را پیگیری می‌کنند و حساسیت زیادی روی این موضوع دارند. وظیفه کادر حسابداری این است که مدارک معتبری ارائه دهند تا رسمی بودن تراکنش‌ها را نشان دهد تا مالیاتی برای آن‌ها در نظر گرفته نشود. اگر چنین اتفاقی افتاد، این مشکل را حل کرده و آن را تعدیل کنند. موسسه حسابداری در کرج اداره این امور را برعهده دارد.

خدمات اداری و پرسنلی

خدماتی مانند ثبت‌نام بیمه‌ای، تهیه لیست بیمه و ارسال آن، تنظیم انواع قراردادهای کارکنان و پرسنل، حضوروغیاب کارمندان، تنظیم کارکرد کارکنان، کارت زدن، محاسبه زمان اضافه‌کاری و تعطیلات کارمندان، پرداخت حقوق و پاداش و سایر خدمات بر عهده کسانی است که در بخش خدمات اداری و پرسنلی کار می‌کنند. موسسه حسابداری در کرج در این زمینه فعالیت دارد. خدمات حسابداری در کرج انواع خدمات را ارائه می‌دهد و جای نگرانی برای شرکت‌ها وجود نخواهد داشت.

علاوه بر این‌ها، موسسه حسابداری در کرج، خدماتی مانند مشاوره، پشتیبانی و خدمات اجرایی و تمام خدمات مالی را برای شرکت‌ها انجام می‌دهد و به بهترین نحو حساب‌های آن‌ها را بررسی و ساماندهی می‌کند.

چرا رایان محاسبان؟

شرکت رایان محاسبان با بیش از 21 سال سابقه در زمینه انجام امور حسابداری، یکی از معتبرترین و مورد اعتمادترین شرکت‌های حسابدارای است که توانسته با ارائه بهترین خدمات به مشتریان، رضایت آن‌ها را به دست آورد. برخی از ویژگی‌هایی که این شرکت را از سایر شرکت‌ها متمایز می‌کند، عبارت‌اند از:

 1. بیش از 20 سال سابقه فعالیت اختصاصی   
 2.   دارا بودن افراد کارشناس و متخصص در زمینه ارائه خدمات مالی        
 3.  ارائه انواع خدمات مالی، حسابداری و حسابرسی      
 4.  به روز بودن و آشنایی کامل با تمام قوانین حسابداری   
 5. سرعت و دقت بالا در انجام امور با حداقل هزینه
 6. تجربه فعالیت در انواع صنایع و شرکت‌های مختلف
خدمات شرکت های حسابداری

مزایای حسابداری مالی برای کسب و کارها

مزایای تهیه صورت‌های مالی برای شرکت‌ها بسیار است چرا که اگر به درستی انجام نگیرد می‌تواند شرکت را تا مرز ورشکستگی برساند. در موارد زیرا به بررسی برخی از مزایای یک شرکت حسابداری در کرج به نام رایان محاسبان می‌پردازیم که با ارائه این خدمات به پیشرفت کسب و کار شما کمک می‌کند.

 • ارائه چشم انداز مناسب برای تجارت و کاهش خطراتی مانند ورشکستگی در این راه

حساب‌های مالی بخش مهمی از سیستم حسابداری یک شرکت یا کسب و کار محسوب می‌شوند. مدیران موفق در اکثر مواقع از حسابداری به ویژه شاخه مالی برای داشتن یک چشم انداز از تجارت خود استفاده می‌کنند. لازم به ذکر است، این بخش در مشاغل کوچک نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا پیگیری دقیق اطلاعات مالی بهترین راه برای تعیین اثربخشی و کارایی معاملات آنها است. عدم درک و ردیابی اطلاعات مالی می‌تواند به سرعت منجر به شکل گیری موقعیت‌های خطرناک مانند ورشکستگی یا اختلاس شود. در حالی که درک درست روند معاملات به شناسایی نقاط ضعف و تلاش برای بهبود آن‌ها کمک خواهد کرد.

 • تسهیل روند بررسی معاملات

حسابداری مالیاتی و مالی همچنین می‌توانند سوابق تاریخی یک کسب و کار را جمع آوری کنند و با توجه به آن در مورد روندهای تجاری و معاملاتی یک شرکت در آینده تصمیم گیری نماید. صورت‌های مالی به شرکت‌ها اجازه می‌دهند به جای بررسی هر حساب و یا هر معامله به صورت تک به تک، اطلاعات مالی را به صورت جامع بررسی نمایند تا در نتیجه تصمیم درستی در راستای بهبود کسب و کار خود بگیرند. در حقیقت نیازی نیست شما به عنوان مدیر یک کسب و کار تک تک فاکتورها، اسناد مربوط به پرداختی‌ها، معوقات و مواردی از این قبیل را بررسی کنید. شرکت رایان محاسبان با وجود دو شعبه شرکت حسابداری در کرج و تهران با بررسی روند معاملات و پرداختی‌ها از تأخیر در پرداخت‌ها جلوگیری می‌کند. زیرا خدمات حسابداری کسب و کار موجب حفظ اعتبار شما بین سرمایه گذاران و رقبا خواهد شد. لازم به ذکر است، با توجه به بررسی دقیق تمام ورودی‌ها و خروجی‌های کسب و کار شما امکان بروز ناهماهنگی به صفر خواهد رسید چرا که مدیر کسب و کار قادر است تنها با بررسی کلی گزارشات نسبت به وضعیت اخیر امور مالی شرکت و پرداختی‌های اخیر آگاه شود.

 • اعتمادسازی و جذب سرمایه بیشتر

علاوه بر موارد فوق، یکی از مهم‌ترین تأثیرات حسابداری مالی، جلب اعتماد سهامداران یا شرکای جدید تجاری و دیگر سرمایه گذران است. زمانی یک شرکت در تجارت خود موفق خواهد بود که بتواند با تهیه صورت‌های مالی اعتماد را در ذهن سهامداران برای سرمایه بیشتر ایجاد کند.

بهترین شرکت حسابداری در کرج

بهترین شرکت حسابداری در کرج

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی، فعالیت‌های اقتصادی در عرصه داخلی و بین المللی رونق زیادی یافته است. بنابراین، کسب و کارها برای بقا و پیشرفت در این بازار رقابتی نیازمند فراگیری راهکارهای صحیح و مشاوره و راهنمایی افراد خبره است. شرکت رایان محاسبان امروزه یکی از برترین شرکت حسابداری در کرج  به شمار می‌رود که تمامی خدمات مربوط به حوزه مالی و کسب و کار را به صاحبان کسب و کار ارائه می‌دهد. شرکت رایان محاسبان با وجود سابقه کار چندین ساله، دارای تیمی مجرب و حرفه ای در حوزه حسابداری و مالی است که تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین خدمات را به کسب و کارها ارائه دهد.

02122355225