وکیل دعاوی مالیاتی

وکیل دعاوی مالیاتی

دادخواهان مالیاتی دارای سابقه موفقیت در این حوزه برای مشتریان فردی و تجاری هستند که در مورد اختلافات علیه ارزیابی‌های مجدد مالیات استانی و شهرداری اقدام می‌کنند. کارشناسان مالیاتی مشاوره اختصاصی و نمایندگی شخصی را ارائه می‌دهند. در اینجا به منظور آشنایی بیشتر با وکیل دعاوی مالیاتی لازم است ادامه مطلب را بررسی و دنبال کنید.

عملکرد دعاوی مالیاتی

وکیل دعاوی مالیاتی و متخصصان حل اختلاف، تجربه زیادی در زمینه تجدید نظر در دادگاه مالیاتی و دادگاه‌های عالی استان‌ها دارند. آنها همچنین نماینده مشتریان در دفاع در برابر تقلب مالیاتی و اتهامات جنایی فرار مالیاتی هستند. کارشناسان مالیاتی با تجربه نمایندگی و مشاوره خود را متناسب با اهداف مشتریان ارائه می‌دهند. قاضی‌های مالیاتی نقش اصلی را در به چالش کشیدن شیوه‌های ارزیابی مالیات و حق امتیاز دولت، ایفا کرده‌اند. تصمیم دادگاه مالیاتی رویه‌های عمومی مورد حمایت مقامات مالیاتی و دنبال‌کردن صنعت را معکوس کرده است. این تصمیم نشان دهنده انحراف قابل توجهی از سیاست‌ها بود.

هدف اصلی وکلای مالیاتی که در زمینه حل و فصل اختلافات مالیاتی کار می‌کنند، برنده شدن پرونده شماست. وکلای مالیاتی از طریق فرآیند استیناف و در سیستم دادگاه، مشتریان را در اختلافات مالیاتی از سطح حسابرسی نمایندگی می‌کنند. آن‌ها در سطوح محلی و بین‌المللی و در همه انواع اختلافات مالیاتی کار می‌کنند – مالیات کسب و کار، مالیات بر درآمد شخصی، مالیات فروش و استفاده، مالیات بر دارایی، مالیات بین‌المللی و اختلافات تحت معاهدات بین‌المللی. وکلای مالیاتی می‌توانند به صورت انفرادی با مشتری کار کنند یا به تیمی از متخصصان با ارزش تبدیل شوند.

وکیل دعاوی مالیاتی تقریباً در هر جنبه‌ای از قوانین مالیاتی تجربه جمعی دارند. همچنین وکلایی داریم که در طیف کاملی از حوزه‌های تجاری دیگر، از جمله شرکت‌ها و اوراق بهادار، مالکیت معنوی و فناوری، نیروی کار و اشتغال، و مزایای کارکنان، فعالیت می‌کنند. رویکرد چند وجهی آن‌ها این فرصت را به آن‌ها می‌دهد که تقریباً از هر زاویه ای از مشتریان خود دفاع کنند، زیرا اختلافات مالیاتی به ندرت فقط مربوط به قانون مالیات است. اغلب از وکلای مالیاتی خواسته می‌شود که برای سازمان‌های حقوقی و تجاری معتبر مدارک ارائه دهند.

اختلاف با مقامات مالیاتی، مانند هر اختلاف حقوقی دیگری، اغلب نباید به دادگاه منتهی شود. در بسیاری از موارد، مالیات دهندگان و آژانس‌ها می‌توانند در خارج از دادگاه و بدون توسل به دعوی به راه حل قابل قبولی برسند. با این حال، برای مواقعی که حل‌وفصل چندان ساده نیست، و دعاوی قضایی ضروری می‌شود، به وکیلی نیاز دارید که ترکیبی منحصر به فرد از دانش مالیاتی و توانایی دادرسی داشته باشد. متخصصان مالیات در مؤسسات معتبر حقوقی دقیقاً همان ترکیب نادری از مهارت‌ها را دارند. وکلای دادرسی مالیاتی از دانش عمیق در مورد قوانین مالیاتی و فرآیند دادرسی برای به حداکثر رساندن نتایج مشتریان خود استفاده می‌کنند. شرکت رایان محاسبان آماده ارائه خدمات حسابداری در این زمینه می باشد.

فرآیند دادخواهی مالیاتی

در پایان بررسی وکیل دعاوی مالیاتی، در صورت وجود هرگونه تغییر پیشنهادی، کارگزار امور مالیاتی گزارش معاینه‌ای را به مؤدی ارسال می‌کند که در آن تغییرات ایجاد شده در اظهارنامه مالیاتی را تشریح می‌کند و نامه ای را به اطلاع مؤدی از حق خود برای تجدید نظر نسبت به تغییرات پیشنهادی ظرف 30 روز می‌رساند. . درخواست تجدیدنظر معمولاً شامل یک کنفرانس با یک افسر تجدیدنظر IRS و ارسال یک اعتراض کتبی رسمی است که بیان می‌کند تغییرات پیشنهادی مالیات دهندگان با آن مخالف است و دلایل مخالفت را بیان می‌کند. اگر مالیات‌دهنده به نامه 30 روزه پاسخ ندهد یا توافقی با اداره استیناف حاصل نشود، مالیات‌دهنده عموماً اخطار دریافت می‌کند که 90 روز برای ارائه دادخواست به دادگاه مالیاتی ارائه ‌کند. در صورت عدم پاسخگویی مؤدی به این نامه 90 روزه، بدون در نظر گرفتن اینکه تغییرات پیشنهادی به اشتباه صورت گرفته باشد، مبلغ مندرج در اخطاریه نقص محاسبه می‌شود.

  • تجربه به علاوه نمایندگی شخصی

مشتریان از وکالت حقوقی برخوردارند که ترکیبی ویژه از تجربیات متنوع، عمیق و عملی در موضوعات دادرسی مالیاتی که معمولاً برای یک شرکت بزرگ معمول است.

وکلای دعوی مالیاتی از مشتریان و سایرین در برابر خدمات درآمد داخلی (IRS) در تمام مراحل فرآیند اختلاف مالیاتی، از جمله هر جنبه از حسابرسی، و همچنین دعاوی در دادگاه مالیاتی، دادگاه‌های بدوی و دادگاه‌های استیناف نمایندگی می‌کنند. علاوه بر این، رویه آن‌ها فراتر از پرداختن به امور مالیاتی بر درآمد فدرال و IRS است. آن‌ها ممیزی‌های مالیاتی را انجام می‌دهند و به طور منظم از مشتریان در مقابل هیئت مالیات، هیئت همسان سازی و دپارتمان توسعه اشتغال نمایندگی می‌کنند. آن‌ها به مشتریان خود استراتژی دقیق و متفکرانه ای برای مدیریت حسابرسی و کسب نتیجه موفقیت آمیز ارائه می‌دهند. در صورت امکان، از طریق تسویه حساب به این امر می رسیم. با این حال، زمانی که یک جلسه رسیدگی اداری یا محاکمه ضروری باشد، آن‌ها آماده دفاع از حقوق شما هستند و به شما کمک می‌کنند تا بهترین نتیجه ممکن را دنبال کنید.

بسیاری از شرکت‌های وکلای دعوی مالیاتی ممکن است وکالت با کیفیت بالا را به مشتریان ارائه دهند، اما ممکن است دانش دقیقی از قوانین و رویه مالیاتی نداشته باشند. به عنوان مثال، یک وکیل دعاوی مالیاتی ممکن است توصیه‌های برجسته ای در مورد ساختار دارایی‌ها و نهادهای تجاری شما برای دستیابی به نتیجه مطلوب از نظر بدهی مالیاتی ارائه دهد، اما ممکن است آشنایی محدودتری با رویه‌های اختلاف مالیاتی داشته باشد. با این حال، در موسسات معتبر حقوقی، وکلای بر دعاوی مالیاتی و مناقشات تمرکز می‌کنند. چه مشکلی که با آن روبرو هستید شامل یک موضوع دارایی خارج از کشور، یک افشای داوطلبانه، یک ممیزی IRS یا اختلاف با یک مقام مالیاتی ایالتی یا محلی باشد، آن‌ها با ارائه بالاترین درجه دفاع از دعوای حقوقی مالیاتی آشنا و با تجربه هستند. اگر در مورد دعوای حقوقی احتمالی مربوط به اختلاف مالیاتی نگرانی دارید، با وکلای مالیاتی در موسسه حقوقی تماس بگیرید. وکلای دادرسی مالیاتی می‌توانند در تمام جنبه‌های دعاوی مالیاتی شما مشاوره و نمایندگی کنند و با شما همکاری کنند تا اختلاف خود را به بهترین نحو ممکن حل و فصل کنند. . رایان محاسبان در این حوزه بهترین راهنمای شما خواهد بود.

همه چیز درباره وکیل دعاوی مالیاتی

IRS، با کمک وزارت خزانه‌داری و وزارت دادگستری، درآمد داخلی را به روش‌های بی شماری اجرا می‌کند که می‌تواند بر مالیات دهندگان فردی و نهادهای تجاری تأثیر بگذارد. در جایی که مسائل بین المللی وجود دارد، این موارد می‌تواند حتی پیچیده‌تر شود. گاهی اوقات، این فرآیند می‌تواند هر مالیات دهنده ای را که در یک بحث مالیاتی گرفتار شده است، گیج کند. مشتریان برای دانش گسترده و عمیق خود از روند بحث مالیاتی و اعتباری که در تعاملات خود با IRS و سایر مقامات مالیاتی داخلی و خارجی به ارمغان می‌آورند، استفاده می‌کنند.

اگرچه اکثر اختلافات مالیاتی با توافق یا حل و فصل اداری حل و فصل می‌شوند، اما گاهی اوقات تنها راهی که مالیات دهندگان می‌توانند به دنبال آن باشند، مراجعه به دادگاه است و بعد دیگری از خطرات و فرصت‌ها را اضافه می‌کند. قاضی‌های بسیار ماهر می‌توانند دانش اساسی و تجربه دادگاه را به یک استراتژی دعوی برنده در انجمن‌های مختلف که در آن پرونده‌های مالیاتی قابل رسیدگی است، از جمله دادگاه مالیاتی، دادگاه دعاوی، و دادگاه‌های تجدیدنظر تبدیل کنند.  وکیل دعاوی مالیاتی در مناقشات مربوط به درآمد داخلی، از جمله مالیات بر درآمد افراد و شرکت‌ها، مالیات بر املاک، مالیات بر حقوق و دستمزد و «حقوق پشتیبان» و مالیات غیرمستقیم به مشتریان توصیه کرده‌اند.

ممیزی IRS ممکن است یک غافلگیری ناخواسته باشد. با این حال، مواقعی وجود دارد که از همان ابتدا مشخص است که حسابرسی اظهارنامه مالیاتی محتمل است. ممکن است مالیات دهنده قبلاً تحت بررسی باشد، یا اظهارنامه ممکن است شامل معاملاتی باشد که قبلاً تحت بررسی هستند یا شامل معاملات یا افشاگری‌هایی باشد که احتمالاً توجه را به خود جلب می‌کند. در چنین مواردی، می‌توان اقدامات محتاطانه ای انجام داد:

  • در ارتباط با ثبت اولیه اظهارنامه یا
  • پس از تشکیل پرونده، قبل از اینکه مالیات‌دهنده از حسابرسی قریب‌الوقوع مطلع شود که می‌تواند بعداً سودهای کلانی را پرداخت کند.

وکیل دعاوی مالیاتی برای انجام بهترین ممیزی IRS، ضروری است که همه چک‌های لغو شده، صورت‌حساب‌های کارت اعتباری، پرداخت‌های نقدی، و همچنین تمام رسیدهای تجاری شما را برای حسابرسی به ترتیب منطقی سازماندهی کنند. حل پرونده‌ها در کمترین سطح ممکن و با کمترین هزینه ضروری است.

  • شرایط یک وکیل دادگستری مالیاتی خوب

دعاوی مالیاتی یک فرایند دعوا است، از طرفی می‌توان گفت یک مذاکره هم است. دعوای مالیاتی ترکیبی از سازماندهی کامل حقایق و اسناد، قدرت پرونده شما، استراتژی و آماده سازی وکیل دادرسی مالیاتی شما در درک نحوه ارائه حقایق پرونده است و به گونه‌ای است که مالیات دهنده را در اکثر موارد کمک کند. تجربه نقش کلیدی در آماده شدن برای دادگاه مالیاتی دارد. این امر برای وکلای باتجربه و خبره امری بسیار مهم است. داشتن مدارک و آماده‌سازی در دادگاه باید کاملا برنامه‌ریزی شده باشد. شرکت رایان محاسبان در حوزه دعاوی مالیاتی نقش موثری در این حوزه دارد.

سخن پایانی

پیمایش در فرآیند دادخواهی مالیاتی به دانستن قوانین دادگاه مالیاتی، دانستن قوانین ارائه شواهد و مدارک و سازماندهی اسناد خود برای ارائه بهترین ارائه ممکن در برابر قاضی دادگاه مالیاتی مهم است. موسسات معتبر حقوقی مالیاتی دارای سابقه بسیار موفق در دعاوی دادگاه‌های مالیاتی هستند. در بررسی عملکرد وکیل دعاوی مالیاتی باید بدانید که همه چیز این است که شما چقدر پرونده را آماده می‌کنید، با شهود مصاحبه می‌کنید و به دادگاه مالیاتی ارائه می‌دهید. بهتر است در این حوزه از کارشناسان و متخصصان مجرب رایان محاسبان کمک بخواهید. آن‌ها به دلیل دانش علمی و تخصص بالایی که در این حوزه دارند به شما در این امر کمک شایانی می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *