شرکت حسابداری در رسالت

شرکت حسابداری در رسالت

شرکت حسابداری در رسالت با در دست داشتن نیروهای حسابدار با سابقه متواند به شما بهترین خدمات حسابداری در رسالت را ارائه دهد. شما در هر زمینه‌ ای فعالیت داشته باشید، نیاز به بهره‌ مندی از خدمات حسابداری هستید؛ زیرا یکی از امور حسابداری در هر شرکتی یک کار تخصصی بوده و فقط افرادی که در این حوزه تحصیل کرده‌اند می‌توانند به راحتی از پس مشکلات احتمالی آن بربیایند. در ادامه قصد داریم شما را با شرکت حسابداری در رسالت آشنا کنیم. به این ترتیب پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این محتوا همراه ما باشید.

خدمات حسابداری در رسالت

به مجموعه‌ ای از خدماتی که در زمینه حسابداری مالی در یک واحد اقتصادی صورت می‌گیرد، خدمات حسابداری گفته می‌شود. به عبارتی دیگر می‌توان گفت وقتی یک حسابدار در شرکت خود استخدام می‌کنید و کوچک‌ترین کارها تا مهم‌ترین آن‌ها را انجام می‌دهد، در اصل به شما خدمات حسابداری را ارائه داده است.

تمامی این خدمات باید به اصول حسابداری و قوانین مربوط به این حوزه انجام بگیرد. شما به عنوان یک شرکت که نیاز به حسابدار و خدمات حسابداری دارید، می‌توانید همین حالا با شماره 02177542814 تماس بگیرید و درخواست خود را برای دریافت خدمات حسابداری در رسالت ثبت کنید.

رایان محاسبان 0 تا 100 خدمات حسابداری در رسالت را به شما ارائه می‌دهد. خدمات حسابداری اصولاً به دو صورت شرکتی و انفرادی صورت می‌گیرد که بهترین انتخاب برای شما قرارداد با یک شکرت حسابداری است.

وظایف شرکت‌ حسابداری در رسالت

 • تهیه و ارائه گزارش سود و زیان‌ های شرکت
 • اعزام حسابداران با تجربه
 • به ثبت رساندن اسناد حسابداری شرکت
 • ارائه گزارش کار از تحلیل وضعیت مالی شرکت
 • ارائه گزارش کار وضعیت یا صورت‌ های مالی افراد حقیقی و حقوقی فعال در شرکت
 • تهیه و تنظیم صورت مالی از اسناد ناقص شرکت یا سازمان
 • انجام امور مالی شرکت
 • رسیدگی به امور مالیاتی، حقوق و دستمزد کارکنان شرکت
 • طراحی و ارائه یک سیستم مناسب و کارآمد جهت رشد شرکت تازه تأسیس
 • طراحی و ارائه یک سیستم مناسب برای شرکت‌ های واسپاری جهت سودآوری

هر کسب‌وکاری نیاز به حسابدار یا بهره‌مندی از خدمات حسابداری دارد؛ زیرا مدیر آن کسب‌ و کار به تنهایی قادر به حل مشکلات مالیاتی نخواهد بود. به همین دلیل نیاز به تیم یا فردی متخصص در این زمینه دارید تا تمام مشکلات شما را حل کند. رایان محاسبان با بیش از 20 سال سابقه فعالیت و همکاری با شرکت‌ های تجاری بزرگ کشور می‌تواند شما را در این مسیر همراهی کند. با خیالی آسوده می‌توانید 0 تا 100 خدمات حسابداری در شرکت خود را به ما واگذار کنید. جهت دریافت مشاوره رایگان تنها کافی است با شماره 02177542814 تماس بگیرید.

موسسه حسابداری در رسالت

موسسه‌های حسابداری همانند شرکت‌های خدمات حسابداری با هدف ارائه خدمات به مشتریانشان تأسیس شده‌اند. با این تفاوت که نوع ثبت و اخذ مجوز های این دو باهم متفاوت است. به عبارتی دیگر می‌توان گفت موسسه‌ های حسابداری به صورت غیرانتفاعی ثبت می‌شوند و شرکت‌ های خدمات حسابداری به صورت سهامی خاص و یک مجموعه انتفاعی ثبت می‌شود. در این صورت شرکت‌ های حسابداری نوع فعالیتشان و ساختار سرمایه‌ ای‌شان با مؤسسات حسابداری کاملاً متفاوت است؛ اما در کل می‌توان از هر دوی این سازمان‌ها برای دریافت خدمات حسابداری استفاده کرد.

هنگام ثبت موسسه حسابداری شما با مشکلات کمتری روبه‌رو خواهید شد. برای مثال اگر قصد ثبت شرکت حسابداری را داشته باشید باید یکی از اعضای شرکت شما از مدرک کارشناسی حسابداری برخوردار بوده و عضو هیئت‌مدیره شرکت باشد. در مقابل هنگام ثبت موسسه حسابداری به هیچ یک از این شروط نیازی ندارید و به راحتی می‌توانید آن را ثبت و تأسیس کنید.

از نظر ارائه خدمات هر دو، به یک صورت عمل می‌کنند و شما می‌توانید با توجه به سابقه کاری و رزومه‌ ای که دارند یکی از این شرکت‌ های حسابداری را انتخاب کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از موسسه حسابداری در رسالت می‌توانید با شماره 02177542814 تماس بگیرید. رایان محاسبان با بیش از 20 سال فعالیت در زمینه ارائه خدمات مالیاتی و حسابداری می‌تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

اعزام حسابدار به رسالت

چرا نیاز به اعزام حسابدار دارید؟ آیا یک حسابدار می‌تواند به تمامی امور حسابداری و مالی شرکت رسیدگی کند؟ ویژگی‌ های یک حسابدار چیست؟ قطعاً به عنوان صاحب یک کسب‌وکار چنین سؤالاتی در ذهن دارید. حسابداران رایان محاسبان دوره‌های حرفه‌ای را در زمینه حسابداری دیده‌ اند و از تخصص و تجربه بالایی برخوردارند. به این ترتیب پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد اعزام حسابدار به رسالت را دارید با شماره 02177542814 تماس بگیرید و درخواست خودتان را ثبت کنید.

حسابداران از اصلی‌ترین اعضای یک شرکت هستند که وظیفه آن‌ها بررسی وضعیت مالی شرکت و امور حسابداری شرکت است. علاوه بر آن وظیفه حسابدار نظارت بر معاملات و درستی آن‌ها بر اساس قانون است. مواردی که در بخش زیر به آن اشاره شده است جزئی از وظایف حسابدار می‌باشد.

 • تنظیم و به ثبت رساندن اسناد حسابداری شرکت
 • ثبت صورت حساب‌ها و اسناد مربوط به درآمد و فروش محصولات شرکت
 • تهیه و ثبت اطلاعات کارکنان جهت پرداخت و محاسبه دستمزد، حقوق و بیمه و …
 • ارائه گزارش کار از عملکرد شرکت از سود و زیان
 • بودجه بندی
 • ارائه و تهیه گزارشی از تحلیل ترازنامه

به طور کلی وظایف حسابدار به چهار دسته تقسیم می‌شود. این چهار دسته عبارت‌اند از:

عادی: شامل محاسبه دستمزد کارکنان شرکت می‌شود.

تکنیکی: حسابدار باید در این دسته از فعالیت‌ های شرکت از قابلیت حسابداری مدیریتی خود استفاده کند. به این ترتیب کار هایی از جمله شناسایی، تحلیل و ارائه اطلاعات و وضعیت مالی شرکت را جمع بندی کند و در قالب یک گزارش کار به مدیر شکرت ارائه دهد.

مدیریتی و ماهرانه: شامل ارائه و تجزیه تحلیل ترازنامه‌ ها و گردش حساب شرکت می‌شود. در این بخش فرد باید قدرت درک و فهم بالایی را برای تجزیه‌وتحلیل مسائل داشته باشد.

پژوهشی: این دسته از وظایف حسابدار شامل طراحی و ارائه یک سیستم مناسب و کارآمد جهت رشد شرکت‌ های تازه تأسیس واسپاری جهت سودآوری دارد. ایجاد یک استراتژی جدید جهت پیشی گرفتن از رقبا و رسیدن به سود بیشتر آن شرکت جز مهم‌ترین بخش وظایف پژوهشی حسابدار می‌شود.

با توجه به موارد اشاره شده اعزام حسابدار به رسالت یکی از مهم‌ترین اقدامات شما برای جلوگیری از مشکلات مالی و حسابداری شرکتتان خواهد بود. رایان محاسبان با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات مالی و حسابداری می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. ما حسابدارانی خبره را در طی این سال‌ها آموزش داده‌ایم تا به بهترین شکل ممکن خدمات خوبی را به مشتریانمان ارائه دهند. سابقه و رزومه این حسابدارن بیانگر همه‌چیز هست. حال اگر قصد اعزام حسابدار به رسالت را دارید پیشنهاد می‌کنیم با شماره 02177542814 تماس بگیرید و درخواست خود را در شرکت رایان محاسبان ثبت کنید.

خدمات حسابرسی در رسالت

خدمات حسابرسی شامل آن دسته از امور حسابداری و مالی یک شرکت است که توسط یک فرد یا شرکتی انجام می‌شود. گاهی اوقات برخی از شرکت‌ها به خاطر سنگین بودن مالیات‌ها و نداشتن یک حسابدار کار بلد با حجم سنگینی از مالیات‌ها روبه‌رو می‌شوند. به همین دلیل این مدیران جهت فرار از پرداخت مالیات تلاش‌هایی را جهت دور زدن یا پرداخت مبلغ کمتری به صورت قانونی و غیرقانونی می‌کنند.

به این ترتیب مرتکب جرم شده و باید طبق قانون مجازات شوند. با توجه قانون مالیات‌های مستقیم ماده 199 و 200 هر فرد حقیقی یا حقوقی باید مالیاتی را بابت انجام ندادن وظایف خود بپردازد. در غیر این صورت اگر اقدام به پرداخت نکند و قصد فرار از مالیات به صورت قانونی یا غیرقانونی داشته باشد باید جریمه‌ای حدود 20 درصد مالیات پرداخت نشده را علاوه بر آن بپردازد.

فرار از مالیات یکی از سنگین‌ترین جرائم مالیاتی محسوب می‌شود. به همین دلیل برای مواجه نشدن با چنین مشکلی باید سریعاً با رایان محاسبان تماس بگیرید و درخواست خود را برای دریافت خدمات حسابرسی در رسالت ثبت کنید.

موسسه حسابرسی در رسالت

موسسه حسابرسی در رسالت درست شبیه شرکت‌های حسابداری است که به ارائه خدمات مالیاتی و حسابداری می‌پردازد. این موسسه‌ها تشکیل شده از تعدادی حسابدار خبره و مستقل است که تنها در مباحث حسابرسی فعالیت گسترده‌ای را به انجام می‌رسانند.

شما با بستن قراردادی در موسسه حسابرسی می‌توانید خدمات به خصوصی را در رابطه با مباحث حسابداری دریافت کنید. برای جلوگیری از مشکلات مالیاتی و حقوق و دستمزد کارکنان شرکت خود نیاز به تعدادی حسابدار با تجربه دارید.

به این ترتیب موسسه حسابرسی بهترین گزینه برای حل مشکلات شرکتتان خواهد بود. این خدمات موجب آسوده خاطر شدن شما می‌شود و دیگر نگران مشکلات مالیاتی و خسارت‌های ناشی از مالیات‌ها نخواهید بود.

رایان محاسبان با بیش از 20 سال سابقه فعالیت حرفه‌ای در زمینه ارائه خدمات مالی و حسابداری بهترین گزینه برای شما می‌باشد. تنها با دیدن رزومه شرکت ما می‌توانید به سطح تخصص و دانش حسابدارن مان پی ببرید. جهت ثبت درخواستتان می‌توانید با شماره 02177542814 تماس بگیرید.

مهم‌ترین هدف خدمات حسابداری چیست؟

امور حسابداری جز آن دسته از خدماتی است که هر شرکتی با هر حوزه کسب‌وکاری به آن نیاز دارد. به دلیل قوانین پیچیده و خاص امور مالی و حسابداری شما باید اقدام به استخدام فردی با دانش حسابداری کنید. از مهم‌ترین اهداف دریافت خدمات حسابداری در رسالت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تهیه یک گزارش کار از وضعیت مالی و عملکرد شرکت
 • تهیه و ارائه گزارش سود و زیان‌ های شرکت
 • به ثبت رساندن اسناد حسابداری شرکت
 • ارائه گزارش کار از تحلیل وضعیت مالی شرکت
 • ارائه گزارش کار وضعیت یا صورت‌ های مالی افراد حقیقی و حقوقی فعال در شرکت
 • تهیه و تنظیم صورت مالی از اسناد ناقص شرکت یا سازمان
 • انجام امور مالی شرکت
 • رسیدگی به امور مالیاتی، حقوق و دستمزد کارکنان شرکت
 • طراحی و ارائه یک سیستم مناسب و کارآمد جهت رشد شرکت تازه تأسیس
 • طراحی و ارائه یک سیستم مناسب برای شرکت‌ های واسپاری جهت سودآوری

برای دریافت خدمات حسابداری در رسالت می‌توانید با شعبه رسالت از شرکت رایان محاسبان تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 02177542814 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب ما شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

خدمات مالیاتی در رسالت

امروزه یکی از دغدغه‌ های اصلی هر کسب‌ و کاری مسائل مالیاتی‌ شان است. به طور کلی می‌توان گفت مالیات به مقدار پولی گفته می‌شود که هر کسب‌وکاری باید کارمزدی که دولت برای آن‌ها انجام می‌دهد را به صورت دوره‌ ای بپردازند. این مقدار هزینه دریافتی برای هیچ کسب‌وکاری یکسان نیست و هزینه آن متناسب با نوع فعالیت شما تعیین می‌شود.

خدمات مالیاتی در رسالت به مجموعه‌ای از خدمات گفته می‌شود که افراد متخصص در این زمینه با تجربه کاری‌شان به امور مالیاتی در شرکت شما رسیدگی می‌کنند. خدمات مالیاتی عبارت اند از:

 • اظهارنامه‌ های مالیاتی
 • تهیه و تنظیم صورت‌های معاملات فصلی
 • محاسبه حقوق و دستمزد
 • جلوگیری از ضررهای مالی
 • نظارت بر رسید سود و زیان‌ های شرکت
 • ارائه صورت معاملات فصلی
 • پیگیری پرونده‌های مالیاتی
 • خدمات تحریر دفاتر قانونی

مشاوره مالیاتی در رسالت

اولین سؤالی که برای شما پیش می‌آید این است که یک مشاور مالیاتی چه نقشی در رشد کسب‌ و کارتان می‌تواند داشته باشد؟ بهترین خدمات مشاوره مالیاتی در رسالت متعلق به کدام شرکت است؟ در ادامه به این سؤالات پاسخ می‌دهیم.

قبل از هر چیز بهتر است با مفهوم مشاوره مالیاتی و وظایف این فرد آشنا شویم. همان‌طور که میدانید اصلی‌ترین دغدغه صاحبان کسب‌ و کارها مشکلات مالی و قوانین مربوط به آن است. شما برای روبه‌رو شدن با چنین مشکلاتی نیاز به یک مشاور و همراه دارید. این فرد می‌تواند شما را در تصمیم‌گیری‌ های حساس همراهی کند تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. همین حالا با شماره 02177542814 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان رایان محاسبان بهره‌مند شوید.

مشاوره مالی در رسالت

مشاوره مالی در رسالت یکی از برترین خدمات قابل ارائه رایان محاسبان است. جهت دریافت خدمات مشاوره مالی در رسالت می‌توانید با شماره 02177542814 تماس بگیرید تا کارشناسان مالی ما شما را راهنمایی کنند.

به عنوان صاحب کسب‌وکار قطعاً نیاز به یک همراه یا دستیار دارید تا شما را در زمینه‌ های مالی هدایت و راهنمایی کند. مشاور مالی شما می‌تواند به شما در استخدام کارکنان جدید یا صادرات و واردات محصولاتتان همراهی‌تان کند. مهم‌ترین وظیفه یک مشاوره مالیاتی آینده نگری و جلوگیری از مشکلات احتمالی است. یک مشاور مالی با تجربه موظف است به صورت ماهانه اقدام به بررسی وضعیت مالی و سود زیان‌ های شرکت کند تا از خسارت‌ های احتمالی جلوگیری کند.

به این ترتیب اگر می‌خواهید در آینده کسب‌وکارتان با مشکلات مالی و جریمه‌های سنگینی روبه‌رو نشود همین حالا دست به کار شوید و با شماره 02177542814 تماس بگیرید و درخواست مشاوره مالی در رسالت خود را ثبت کنید.

خدمات مالی در رسالت

وکیل مالیاتی در رسالت

وکیل مالیاتی کیست و چه نیازی به این شخص در شرکت دارید؟ چه تفاوتی میان وکیل مالیاتی با مشاور مالی وجود دارد؟ شاید دو مورد سؤالاتی باشد که ذهن شما را درگیر کرده و به دنبال یک جواب قطعی هستید. وکیل مالیاتی به فردی گفته می‌شود که در رشته حقوق تحصیل کرده و با قوانین مالیاتی کاملاً آشنایی دارد.

پرداخت مالیات در هر کشوری قانونی به خصوص دارد. به این ترتیب شما جهت پرداخت مالیات نیاز به فردی دارید که به تمامی این قوانین و حقوق آشنایی دارد. هر کسب‌وکاری که دارید نیاز به یک سری امور مالیاتی دارد و قطعاً شما به عنوان فردی که دانش و تجربه این کار ها را ندارید نمی‌توانید به چنین اموری بپردازید.

به این ترتیب باید اقدام به استخدام فردی متخصص در زمینه مالیاتی کنید. وکیل مالیاتی دقیقا همان شخصی است که شما به آن نیاز دارید. جهت استخدام وکیل مالیاتی در رسالت می‌توانید با رایان محاسبان تماس بگیرید و از خدمات تیم ما بهره‌مند شوید. رایان محاسبان با داشتن کارشناسان و متخصصان حوزه مالیاتی که هرکدام سابقه چندین ساله دارند، می‌تواند به شما در این مسیر بهترین خدمات را ارائه دهد.

مشاوره مالیاتی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

با توجه به قوانین سخت و پیچیده مالیاتی که امروزه وجود دارد، فردی که در این حوزه تحصیل نکرده و هیچ‌گونه آشنایی با آن ندارد نمی‌تواند با مشکلات و چنین قوانینی کنار بیاید و آن‌ها را رفع کند. به همین دلیل نیاز به دریافت خدمات یک مشاور مالی دارید. مشاوران مالیاتی با توجه به دانش و تجاربی که در این زمینه دارند می‌توانند از سختی و دشواری کار کم کنند و چنین مسائلی را رفع کنند.

افرادی که در زمینه‌های حقوق مالیاتی و حسابداری مالیاتی تحصیل کرده‌اند و تخصص دارند می‌توانند به عنوان یک مشاوره مالیاتی در شرکت مشغول به کار شوند. مشاوره مالیاتی باعث می‌شود با کمترین آسیب به سرمایه مالی شما و شرکتتان مسائل پیش‌آمده را طبق قانون حل کنند.

از دیگر وظایف مشاور مالیاتی می‌توان به قدرت تصمیم‌گیری آن‌ ها هنگام تصمیم‌گیری‌ های حساس اشاره کرد. گاهی اوقات شما جهت برتری یافتن از رقبای خود یا افزایش سود شرکتتان با مسائلی روبه‌رو می‌شوید که برای تصمیم‌گیری درست و عاقلانه نیاز به فردی متخصص دارید. با دریافت مشاوره مالیاتی در رسالت به راحتی می‌توانید موانع راه خود را کنار بگذارید و به هدف خود برسید.

رایان پشتیبان با بیش از 21 سال سابقه فعالیت در زمینه مشاوره مالیاتی توانسته شرکت‌ های بسیار بزرگی را همراهی کند. می‌توانند با خیالی آسوده 0 تا 100 خدمات مالی شرکتتان را به تیم ما واگذار کنید. مشاوران متخصص مالی تیم رایان محاسبان با رزومه‌ ای درخشان آمده خدمت رسانی به شما و شرکتتان بوده تا به بهترین نقطه موجود در حوزه کاریتان برسید. جهت دریافت خدمات مشاوره مالیاتی در رسالت تنها کافیست با شماره 02177542814 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *