شرکت حسابداری در خمین

شرکت حسابداری در خمین

هر کسب و کار کوچک و بزرگی در انجام امور حسابداری خود به نحوی دچار چالش می‌شود و باید در کنار چالش‌های نیروی انسانی در حوزه حسابداری، دردسرهای جذب و مدیریت کارکنان شاغل در حسابداری را نیز متحمل شوند. در برخی موارد با توجه به کم بودن امور حسابداری، نیازی به استخدام نیروی تمام وقت نیست و از طرفی دیگر، با توجه به محدودیت‌های امور مالی و مالیاتی، حسابدار مشغول به کار تخصصی در این امور ندارد. بدین منظور، شرکت‌ها و موسسات مختلف برای انجام امور حسابداری و حسابرسی خود، با شرکت‌های حسابداری کار می‌کنند که توصیه ما استفاده از خدمات شرکت حسابداری در خمین و تفرش است.

شرکت حسابداری چیست؟

شرکت حسابداری به شرکتی گفته می‌شود که خدمات حسابداری ارائه می‌دهد و امور حسابداری سایر شرکت‌ها و موسسات را برعهده می‌گیرد. شرکت حسابداری با توجه به داشتن نیروها و تجربه خود، ابزارهای لازم برای انجام امور حسابداری یک شرکت را به کار می‌گیرد تا امور مالی، مالیاتی و حسابداری شرکت مورد نظر به نحو احسنت انجام شود. سطح خدمات حسابداری که شرکت‌های حسابداری ارائه می‌دهند متفاوت است و براساس این سطوح، شرکت‌های حسابداری به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند.

نوع اول شرکت‌های حسابداری تنها به ارائه مشاوره موردی در امور مالی، مالیاتی، حسابداری، انجام امور حسابرسی، مشاوره انتخاب نرم‌افزار حسابداری و دادرسی مالیاتی می‌پردازند. شرکت‌هایی که حسابدار دارند، تنها برای اطمینان از امور حسابداری خود و یا حل مشکلات تخصصی حسابداری خود از این نوع شرکت‌ها استفاده می‌کنند.

در نوع دوم شرکت‌های حسابداری که نظارت مستمر انجام می‌دهند، با نظارت کامل بر روند جاری امور حسابداری شرکت، به صورت مستمر تمامی اسناد و صورت‌های مالی شرک و موسسات را زیرنظر می‌گیرند. این نوع شرکت‌های حسابداری اغلب به صورت سالانه و مدت‌دار به ارائه خدمات حسابداری به مشتریان می‌پردازند و مسائل مربوط به اظهارنامه مالیاتی و مالیات شرکت یا موسسه مورد نظر را رفع و رجوع می‌کنند.

نوع سوم شرکت حسابداری به ارائه کامل خدمات حسابداری مشغول است و امور حسابداری شرکت‌ها را به صورت برون‌سپاری کامل انجام می‌دهد. در این نوع شرکت‌ها معمولا یک یا چند نیروی متخصص به موسسات و شرکت‌های دیگر فرستاده می‌شود و تمامی امور حسابداری مربوط به شرکت یا موسسه مورد نظر انجام می‌شود.

شرکت حسابداری در خمین و تفرش از نوع شرکت سوم است که به نوعی بخش مالی و حسابداری شرکت‌های طرف قرارداد خود را مدیریت می‌کند و در ادامه در رابطه با خدمات مختلف شرکت حسابداری در خمین و تفرش صحبت خواهیم کرد.

شرکت حسابداری در تفرش

باید بدانید که در هر شرکت بزرگ و موفق بعد از یک مدیرعامل خوب اولین کسی که نیاز است به شرکت اضافه شود و ساماندهی امور مالی را به عهده بگیرد حسابدار است. شرکت حسابداری در تفرش با سابقه کاری بالا و رزومه‌ی عالی می‌توان یک انتخاب عالی باشد تا خدمات مورد نیاز را ارائه داده و سبب پیشرفت و ترقی گردد. شرکت حسابداری در تفرش از نیروهای ماهر و متخصصان کاردان تشکیل شده و همه‌ی خدماتی که به شما ارائه می‌کند دارای استانداردهای بین‌المللی و کیفیت بالا خواهد بود.

رسالت یک حسابدار خوب انجام به موقع امور مالیاتی و رسیدگی به هزینه‌های صرف شده در شرکت خواهد بود، حال اگر این کار را به یک تیم متخصص و کاربلد بسپارید از نتیجه آن شگفت‌زده خواهید شد. رعایت تمامی اصول و مقرون به‌صرفه بودن خدمات این شرکت موفق و نام آشنا و همچنین پرسنل حرفه‌ای و کاربلد آن از ویژگی‌هایی است که شرکت حسابداری در تفرش و خمین را متمایز کرده است.

استخدام یک حسابدار به تنهایی کار مشکلی است، بنابراین صاحبان مشاغل و کسب‌وکارها ترجیح می‌دهند با شرکت‌های حسابداری همکاری نمایند و هزینه‌ها را تا حد زیادی کاهش دهند. خدمات‌رسانی‌های مالیاتی و مشاوره‌های ارزنده شرکت حسابداری در تفرش موجب موفقیت و پیشرفت این شرکت شده و کیفیت بالا و استاندارد بودن روش کاری این شرکت موجب رضایت همگان از همکاری با آن شده است.

مزایای برون سپاری امور حسابداری

از جمله مزایای برون سپاری امور حسابداری به شرکت حسابداری در خمین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • جذب دوره‌ای و عدم نیاز به استخدام نیروی متخصص به صورت دائمی که باعث می‌شود هزینه‌های سنگین استخدام یک کارشناس مالی از بین برود.
 • با توجه به اینکه انجام امور حسابداری ممکن است که وقت و انرژی فراوانی از مجموعه بگیرد، با استفاده از برون سپاری امور حسابداری، تمرکز شرکت و موسسه به امور اصلی معطوف می‌شود و بازدهی شرکت مورد نظر افزایش پیدا می‌کند.
 • با همکاری با شرکت حسابداری در خمین اطلاعات پرسنل و کارکنان شرکت و موسسه بالا می‌رود و کارکنان به مرور زمان می‌توانند بسیاری از کارها را شخصا مدیریت کنند.
 • هنگامی که پرسنل بخش حسابداری شرکت یا موسسه شما نمی‌تواند سر کار حاضر شود، می‌توانید با برون سپاری خدمات حسابداری، به مدت چند روز یا چند هفته جای خالی کارمند مورد نظر را پر کنید تا مسیر پیشرفت شرکت هموار بماند.
 • از مهم‌ترین دستاوردهای برون سپاری خدمات حسابداری می‌توان کاهش هزینه‌های حسابداری را نام برد.

خدمات حسابداری در در خمین

از جمله خدمات مختلف شرکت حسابداری در خمین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • خدمات حسابداری

خدمات حسابداری شرکت حسابداری در خمین به صورت گسترده در زمینه فعالیت‌های مالی و مالیاتی است که در صورت اشتباه در اطلاع صحیح آن، منجر به ضرر و جرائم جبران‌ناپذیری می‌شود.

 • خدمات حسابرسی

رفع نیازهای حسابرسی نیاز به افرادی کارشناس و حرفه‌ای دارد که از مجوز ارائه خدمات حسابرسی بهره می‌برند و بدین منظور باید با توجه بیش‌تری آن را به موسسه و شرکت حسابداری واگذار کرد. خدمات حسابرسی، خدماتی است که برای اعتمادسازی شرکت‌ها و موسسات در استفاده از صورت‌های مالی آن‌ها انجام می‌شود و بسته به نوع کارکرد، انواع مختلفی دارد.

 • مشاوره مالی

تیم متخصص، متعهد و تحصیل کرده در شرکت حسابداری در خمین با تجربه سالیان زیاد در زمینه‌های امور مالی و مالیاتی، به صورت 24 ساعته به مشتریان خود مشاوره مالی می‌دهد.

 • مشاوره مالیاتی

از جمله خدمات مشاوره مالیاتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • ارائه راهکارهای کاربردی مالیاتی
 • مشاوره در رابطه با معافیت‌های مالیاتی قانونی
 • مشاوره در رابطه با پیگیری اعتراض‌های مالیاتی
 • مشاوره و ارائه خدمت در زمینه تشکیل پرونده مالیاتی
 • مشاوره تخصصی به شرکت‌های خارج از مرز و شعب شرکت‌های خارجی در ایران
 • مشاوره حقوقی مالیاتی با وکلای پایه یک دادگستری و حسابداران متخصص
 • اظهارنامه مالیاتی

اظهارنامه مالیاتی در ایران به دو روش خوداظهاری و علی‌الرأس محاسبه می‌شود و تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی قید شده در ماده 1 قانون مالیات‌های مستقیم باید آن را تهیه کنند.

خدمات حسابداری در خمین

خدمات حسابداری در تفرش

اکثر کسب و کار‌ها امروزه نیازمند انجام امور حسابداری هستند، برخی افراد می‌توانند به تنهایی به این امور رسیدگی کنند اما برخی دیگر علم کافی به انجام این عمل را ندارند و نیازمند دریافت خدمات از شرکت‌ های حسابداری ماهر هستند. خوب است با چند مورد از مهم‌ترین خدمات شرکت حسابداری در تفرش آشنا شوید، این موارد عبارتند از:

 • خدمات مشاوره حسابداری
 • خدمات پشتیبانی و فنی حسابداری
 • خدمات اجرایی در زمینه حسابداری
 • خدمات ۳۶۰ درجه حسابداری
 • تهیه و تنظیم اظهار نامه مالیاتی
 • تهیه و تنظیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده
 • تنظیم اظهار نامه عملکرد
 • تهیه کدینگ و صورت‌های مالی
 • ترجمه و تبدیل صورت‌های مالی( انگلیسی-فارسی )
 • تنظیم دفاتر قانونی
 • مالیات بر درآمد پرسنل و…

شرکت حسابداری در تفرش خدمات ارزنده‌ای را در این زمینه ارائه می‌کند و دائما آماده خدمت رسانی به مشتریان و شرکت‌های بزرگ و جویای نام است. همان‌طور که می‌دانید امور مالی نیازمند دقت بالا و رعایت اصول است و هر کسی نمی‌تواند به آسانی شرایط را حفظ نموده و از پس این کار برآید، به منظور حل این مشکل شرکت‌های حسابداری پدید آمدند که با اطمینان کامل کار مشتریان را به انجام برسانند.

شرکت حسابداری در تفرش به افراد و شرکت‌ها و یا هر چیزی که نیازمند ارائه خدمات مالی است کمک می‌کند و سبب آسان‌تر شدن و سریع‌تر انجام گرفتن کارها می‌شود. شما همچنین می‌توانید با مشاور‌های کاردان و متخصص شرکت حسابداری در تفرش ارتباط برقرار کرده و مشاوره‌های تخصصی دریافت کنید تا بسته به نیاز خود خدمات رسانی این شرکت را دریافت نمایید.

شرکت حسابداری در تفرش شما را با تمامی قوانین موجود حاکم بر ضرر و زیان‌های مالیاتی، قوانین تامین اجتماعی و کارهای سودآور آشنا می‌سازد و در تمامی زمینه‌های مالی بهترین مشاوره‌ها را برای شما در نظر خواهد گرفت تا در مسیر رشد و پیشرفت حرکت کنید.

اعزام حسابدار در خمین

اعزام حسابدار متخصص باعث کاهش هزینه‌ها برای بسیاری از شرکت‌ها و فروشگاه‌ها می‌شود و شرکت حسابداری در خمین و تفرش نیز انواع حسابدار با تجربه را در حیطه کاری شرکت‌ها و موسسات مختلف ارائه می‌دهد.

انواع حسابدار که از طرف شرکت حسابداری در خمین به شرکت‌های مختلف اعزام می‌شوند، عبارتند از :

 • حسابدار پاره‌ وقت
 • حسابدار تمام‌ وقت
 • حسابدار مستقل
 • حسابدار رسمی

مزایای استفاده از یک شرکت حسابداری مناسب

از مزایای مهم استفاده از یک شرکت حسابداری مناسب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • آسودگی خاطر در قبال اشتباهات

در صورتی که یک شرکت حسابداری زمام امور مالی یک شرکت یا موسسه را در دست بگیرد، بر اساس قانون، تمام جرایم و عواقب ناشی از عدم انجام تعهدات متحمل شرکت حسابداری می‌شود.

 • اطمینان خاطر

با استفاده از یک شرکت حسابداری می‌توان از محاسبه دقیق حق بیمه و مالیات‌های مستقیم و غیرمستقیم و مقررات حاکم بر جامعه و همچنین پرداخت به موقع آن‌ها اطمینان حاصل نمود.

 • جلوگیری از هزینه‌ های اضافی جهت خرید نرم افزار

با توجه به اینکه یک شرکت حسابداری مناسب، دانش و تجربه بالایی در کار با انواع کسب و کارها دارد، بنابراین این تجربه می‌تواند بسیار مفید بوده و در خرید یک نرم‌افزار کارا که بیش‌ترین سازگاری را با فعالیت شرکت شما داشته باشد، کمک بسیاری می‌کند.

 • تهیه گزارشات مدیریتی و تفسیر آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان

ارائه گزارشات مدیریتی مانند صورت‌های مالی در کوتاه‌ترین زمان ممکن تبحر خاصی لازم دارد که تجربه یک شرکت مناسب، بسیار کارساز خواهد بود. اگر هیئت مدیره یا کارفرما قصد تأمین مالی از طریق وام بانکی را برای پیشبرد پروژه‌های جدید داشته باشد، تهیه گزارشات توجیهی توسط شرکت حسابداری می‌تواند روند امور را تسریع ببخشد.

 • مشاوره مالی، مالیاتی و بیمه‌ای همزمان

شرکت‌ها و موسسات حتی با تجربه بالا در امور حسابداری نیز ممکن است به مشاوره‌های بیمه‌ای و مالیاتی داشته باشند و با ورود یک شرکت حسابداری مناسب، این امر حساس و مهم نیز برطرف می‌شود.

 • کاهش نگرانی و مسئولیت‌ها در قبال نیروی انسانی حسابدار

با برون‌سپاری امور حسابداری و مالی به یک شرکت حسابداری مناسب، دیگر دغدغه‌ای از بابت استخدام افراد باتجربه در این حوزه نخواهید داشت. با این کار همچنین مسئولیت‌هایی مانند حقوق، بیمه، مالیات، مرخصی‌ها و غیره را از روی دوش خود برمی‌دارید.

سخن پایانی

همانطور که مشاهده کردید، شرکت‌های حسابداری مختلفی در زمینه ارائه خدمات حسابداری و حسابرسی فعالیت می‌کنند و با توجه به رقابت‌های بالا در کسب و کارهای کوچک و بزرگ، انتخاب یک شرکت حسابداری مناسب ممکن است کمی پیچیده باشد. شرکت حسابداری در خمین با خدمات گسترده خود و مزایای زیاد، گزینه بسیار مناسبی است که می‌تواند امور حسابداری شرکت یا موسسه شما را به بهترین شکل انجام دهد. این شرکت به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان خود است و شما می‌توانید به منظور انجام امور حسابداری و حسابرسی یا برون‌سپاری امور حسابداری شرکت یا موسسه خود با ما در تماس باشید.

سوالات متداول
 • چرا شرکت‌ها و موسسات تمایل دارند تا امور حسابداری خود را برون‌سپاری کنند؟

برون‌سپاری امور مالی و مالیاتی یکی از روش‌های نوین مدیریتی در شرکت‌ها و موسسات است که از مزایای آن می‌توان به تعهدات کاری، مسئولیت‌پذیری بالا، کاهش هزینه‌های استخدامی و پرسنلی و غیره اشاره کرد.

 • از بین عقد قرارداد با یک شرکت حسابداری و استخدام یک حسابدار، کدام یک گزینه مناسب تری است؟

با توجه به گستردگی و حجم بالای اطلاعات مالی و قوانین مالیاتی در یک شرکت یا موسسه، بهتر است از یک مجموعه و کادر مجرب استفاده کرد. بدین منظور به دلیل توان بهتر شرکت‌های حسابداری درحل و رفع نیاز شرکت‌ها و فعالیت‌های اقتصادی، انتخاب آن‌ها بهتر خواهد بود.

 • روش‌های ارائه خدات در شرکت حسابداری در خمین به چه صورت است؟

این شرکت به صورت‌های پاره‌وقت، تمام‌وقت، پروژه‌ای، دورکاری و سایر روش‌های ابداعی و توافقی به ارائه خدمات حسابداری می‌پردازد.

 • مدت زمان عملیات حسابرسی چقدر است؟

این مدت زمان بسته به حجم اسناد حسابداری، تعداد حساب‌ها، تعداد طرف حساب‌ها و حجم فعالیت‌ها متفاوت خواهد بود.

 • اعزام حسابدار در چه سطوحی انجام می‌شود؟

شرکت حسابداری در خمین از سطح کمک حسابدار تا مدیر مالی خبره، اعزام حسابدار به محل کار مشتریان را انجام می‌دهد و نحوه انجام این کار بسته به توافق صورت گرفته و با بررسی نیازهای مشتری متفاوت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *