خدمات مالی در جنوب تهران

خدمات مالی در جنوب تهران

باید بگوییم خدمات مالی در واقع همان خدماتی است که شرکت‌های حسابرسی و حسابداری به صاحبان مشاغل و کسب و کارها در جهت اداره امور مالی و مالیاتی ارائه می‌کنند. چنانچه کسب و کار شما در جنوب تهران فعالیت دارد، می‌توانید از خدمات مجموعه رایان محاسبان در این زمینه بهره‌مند شوید. خدمات مالی تمامی خدمات اقتصادی و مالی سازمان‌ها، شرکت‌ها، بانک‌ها و غیره را در بر می‌گیرد که قصد داریم در ادامه این مقاله به بررسی بیشتر این عنوان بپردازیم.

خدمات مالیاتی در جنوب تهران

امروزه با پیشرفت تکنولوژی پیچیدگی خدمات مالیاتی، صاحبان کسب و کارها را وادار کرده است که برای رسیدگی به اموری همچون تنظیم اظهارنامه مالیاتی، دادرسی مالیاتی، تنظیم استاندارد صورت‌های مالی و غیره به سراغ شرکت‌های حسابداری بروند. شرکت‌های حسابداری با بر عهده گرفتن امور مالیاتی کسب و کار شما موجب ساماندهی اوضاع و پیشرفت و توسعه کاری شما خواهند شد. حال باید بدانید که منظور از خدمات مالیاتی تمامی خدماتی است که در جهت اداره امور مالیاتی کسب و کار شما ارائه می‌شود.

در این قسمت به معرفی بخشی از مهم‌ترین خدمات مالیاتی که در جنوب تهران ارائه می‌شود می‌پردازیم که این خدمات عبارتند از:

 • محاسبه و انجام امور مرتبط با مالیات بر ارزش افزوده
 • ارائه مشاوره‌های مختلف مالیاتی
 • پیگیری مراحل مربوط به اظهارنامه مالیاتی تا دریافت برگ تشخیص مالیاتی
 • تهیه و ارسال صورت معاملات فصلی
 • نگارش و نظارت بر دفاتر قانونی مختلف شامل دفتر روزنامه و دفتر کل
 • تهیه اظهارنامه مالیاتی
 • برنامه ریزی برای ساماندهی همه فعالیت‌های شرکت‌ها و موسسات
 • تنظیم لایحه مالیاتی دفاعی بر اساس قوانین مربوطه
 • مالیات حقوق

خدمات مالیاتی در جنوب تهران بسیار متنوع و فراوان هستند، اما مهم‌ترین آن‌ها مواردی است که در بالا به آن اشاره کردیم‌. لازم به ذکر است شرکت‌های مالیاتی توانایی ارائه دادن تمامی خدمات‌های مالیاتی را دارند و به علت به خدمت داشتن کادری ماهر و قهار می‌توانند با بالاترین کیفیت و در کم‌ترین زمان ممکن به امور مالیاتی شما رسیدگی کنند.

برای دریافت خدمات مالیاتی در جنوب تهران نیازمند بستن قرارداد هستید و این امر یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید در مراحل اولیه انجام دهید. به یاد داشته باشید که قرارداد خدمات مالیاتی ثابت نبوده و با توجه به اینکه شما به چه نوع خدماتی نیاز دارید منعقد می‌شود. قرارداد‌های مالیاتی در انواع مختلفی منعقد می‌شوند که شامل قراردادهای پروژه‌ای، قرارداد پشتیبانی برای خدمات مالیاتی و قرارداد ماهیانه هستند.

مشاوره مالیاتی در جنوب تهران

وضعیت مالی بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها دچار پیچیدگی و دردسرهای زیادی است که نیازمند داشتن یک مشاور مالیاتی خبره خواهد بود. کاهش میزان مالیات از دیگر مواردی است که احتیاج به تخصص‌گرایی و عملکردی هوشمندانه دارد که این امر نیز تنها با بهره‌مندی از خدمات مشاوران مالیاتی صورت می‌پذیرد. به عبارتی مشاوران مالیاتی افرادی دارای تخصص و آشنا به قوانین مالیاتی و حسابداری مالیاتی هستند که می‌توانند در موارد پیچیده نقش به سزایی در کاهش هزینه‌های هنگفت مالیاتی داشته باشند.

لازم به ذکر است که به تمامی مشاوران مالیاتی، وکلای مالیاتی یا نمایندگان مجاز نیز گفته می‌شود که با مشاوره‌های اندیشمندانه خود سبب برنامه‌ریزی درست و اصولی صاحبان کسب و کارها خواهند شد. کشور ما دارای قوانین خاصی در رابطه با پرداخت مالیات است که هر شخصی به آن آگاه نبوده و علم لازم در این حوزه را ندارد، پس در این هنگام شما ملزم به دریافت خدمات از سوی مشاوران مالیاتی خواهید بود که با تمامی بند‌های مالیاتی در کشور آشنا بوده و مسائل مربوطه را حل و فصل می‌کنند.

مشاوره مالیاتی در جنوب تهران توسط کادری مجرب و دارای تخصص صورت می‌گیرد که با تمامی قوانین کاری و اصول درست آن آشنا بوده و با بهترین راهنمایی‌ها همواره همراه شما در مسیر کاری‌تان هستند. همچنین شما می‌توانید برای دریافت مشاوره‌های مالیاتی در جنوب تهران با تیم حرفه‌ای رایان محاسبان ارتباط گرفته و توسط کارشناسان ما به برترین مشاوران ارجاع داده شوید.

در این قسمت شما را با ویژگی‌های یک مشاور مالیاتی خوب آشنا می‌کنیم که این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • تسلط کامل بر قوانین موجود در رابطه با مالیات
 • داشتن تجربه کافی در زمینه مالیات
 • برخورداری از رزومه کاری قوی
 • داشتن ارتباطات قوی و تاثیرگذار بر سایر کارکنان مجموعه
 • آگاهی کامل نسبت به مسائل حقوقی و تمامی بخشنامه‌ها

اگر صاحب کسب و کاری هستید نباید فراموش کنید که قوانین پیچیده و بسیاری در رابطه با مالیات وجود دارد و تنها راه حل شما برای مقابله با این مشکل بهره‌مندی از مشاوره‌های یک مشاور مالیاتی خوب است. مهم‌ترین وظیفه مشاوران مالیاتی ارائه پیشنهادات و راه حل‌هایی در زمینه کاهش هزینه‌های مالیاتی است که این امر به دو روش پشتیبانی مالیاتی و دادرسی مالیاتی انجام می‌شود.

مشاوره مالیاتی در جنوب تهران

مشاوره مالی در جنوب تهران

مشاوره مالی از دیگر عملکرد‌های مهمی است که باید در هر کسب و کاری صورت پذیرد تا سبب سودآوری و گسترش آن بیزنس شود. عملکرد مشاوران مالی به این شکل است که ابتدا نیازها و اهداف شما را مشخص کرده و سپس طبق نیاز کاری‌تان به شما راهکارهایی پیشنهاد می‌شود که عمل به این راهکارها بر عهده خود شما خواهد بود.

فراموش نکنید که بسیاری از صاحبان مشاغل با بی‌توجهی نسبت به بهره‌مندی از مشاور مالی بخش عظیمی از ثروت کاری خود را از دست داده و موجب ورشکستگی خود شده‌اند. شما می‌توانید از مشاور مالی علاوه بر کسب و کارتان در مسائلی همچون خرید ملک و املاک یا خانه و ویلا نیز استفاده کنید. همچنین می‌توانید از راهنمایی‌های آنان در سرمایه‌ گذاری‌ها و خرید و فروش نیز بهره‌مند شده و با مشورت کردن یک تصمیم درست و اصولی بگیرید.

به طور کلی مشاوره مالی در جنوب تهران به دو نوع تقسیم می‌شود که عبارتند از:

 • مشاوران مستقل مالی

این مشاوران به صورت کاملا بی‌طرف در ارتباط با محصولات مالی تمامی شرکت‌ها مشاوره‌ای منصفانه ارائه می‌دهند.

 • مشاوران مالی محدود به تخصصی خاص

این قبیل از مشاوره‌ها در خصوص محصولات محدودی صورت می‌گیرد و بیشتر در یک زمینه خاص مانند حقوق بازنشستگی تمرکز دارد و یا ممکن است برای محصولات خاصی از شرکت‌های محدودی مشاوره ارائه شود. شاید برایتان سوال باشد که یک مشاور مالی در جنوب تهران چه کارهایی باید انجام دهد که در این قسمت به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

کارهایی که هر مشاور مالی باید انجام دهد عبارتند از:

 • به مدیران ارشد شرکت در زمینه افزایش سودآوری مشاوره دهد.
 • از نظر حقوقی به تهیه صورت‌ها و گزارشات مالی بپردازد‌.
 • به مدیران شرکت کمک کند تا تصمیم درستی بگیرند.
 • مسئولیت نظارت بر کارکنانی که در حیطه ثبت گزارشات مالی فعالیت می‌کنند بر عهده گیرد.
 • بر مسائل مالی شرکت تسلط کامل داشته باشد.

به یاد داشته باشید که تمامی مشاوران مالی دارای تجربه و تبحر کافی در حیطه خود نیستند و شما نمی‌توانید از هر شخصی مشاوره مالی درست و اصولی دریافت کنید. برای بهره‌مندی از خدمات یک مشاور معتمد و ماهر در جنوب تهران می‌توانید وارد سایت مجموعه رایان محاسبان شده و اطلاعات لازم در این زمینه را به دست آورید. مشاوران و کارشناسان کاردان ما در این مجموعه به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود.

وکیل مالیاتی در جنوب تهران

وکیل مالیاتی یا به عبارتی مشاور مالیاتی شما در کسب و کارتان شخصی است که نسبت به حقوق و تمامی قوانین مالیاتی، حسابرسی و حسابداری دارای تخصص و آگاهی کامل خواهد بود. وکیل مالیاتی با در دست داشتن یک وکالت‌نامه از طرف صاحبان کسب و کارها می‌تواند از اظهارنامه‌های مالیاتی آنان دفاع کرده و آن‌ها را از شر پرداخت مالیات‌های هنگفت نجات دهد.

شاید برایتان سوال باشد که چه مشاغلی می‌توانند از وکیل مالیاتی استفاده نمایند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تمامی اشخاص و کسب و کارهایی که ملزم به پرداخت مالیات هستند می‌توانند از وکیل مالیاتی استفاده کنند. از طرفی برخی مشاغل حساسیت بیشتری نسبت به بهره‌مندی از خدمات وکیل مالیاتی دارند که این مشاغل شامل شرکت‌های تجاری، بیمارستان‌ها، صاحبان واحد‌های تولیدی و کارخانجات، ساخت و ساز، پیمانکاران طرح‌های عمرانی و صنعتی، وارد کنندگان و غیره هستند.

پرداخت مالیات دارای بند‌ها و قوانین متعدد و پر چالشی است که افراد عادی قادر به حل این مسئله نخواهند بود و تنها یک وکیل مالیاتی خبره می‌تواند با آگاهی کامل نسبت به تمامی بند‌ها و بخشنامه‌ها نسبت به رفع این مشکلات اقدام کند. در این قسمت شما را با بخشی از وظایف و ویژگی‌های یک وکیل مالیاتی ماهر آشنا می‌کنیم تا بدانید بدون بهره‌مندی از حمایت‌ها و پشتیبانی وکیل مالیاتی نمی‌توانید به راحتی در مسیری بدون زیان‌های مالی قدم بگذارید.

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و وظایف وکلای مالیاتی در جنوب تهران عبارتند از:

 • قدرت ارتباطی بالا در مذاکره با افراد
 • آشنایی با قوانین بیمه تامین اجتماعی و اصول و قوانین مالیاتی
 • تسلط کامل بر قوانین مالیاتی روز کشور و آشنایی با تمامی بخشنامه‌ها و تبصره‌ها
 • آشنایی کامل با روند‌های مالی، مالیاتی و شورای حل اختلاف
 • مهارت بالا در نحوه عملکرد
 • حل اختلاف‌های مالیاتی و دفاع از شرکت‌ها
 • توانایی استدلال و تنظیم لایحه‌های مالیاتی با کیفیت
 • پیگیری پرونده در مراجع مالیاتی و دیوان عدالت اداری

 سخن پایانی

باید تا به حال متوجه شده باشید که مالیات و خدمات مالی در جنوب تهران از مواردی هستند که بسیار پرفراز و نشیب بوده و نیازمند افراد با تجربه و متخصص برای اداره این امور خواهند بود. پیشنهاد ما به شما برخورداری از راهنمایی‌ها و مشاوران برتر مجموعه رایان محاسبان است که با سال‌ها فعالیت در حوزه مشاوره و اعزام حسابدار، حسابرس، خدمات مالی، مالیاتی و غیره توانسته رضایتمندی‌های فراوانی از سوی صاحبان مشاغل کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *